Ilmaparandaja

Kommenteeri saadet Ilmaparandaja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

ei usu kliimaproteste     Teadjanaine  11.01 kell 14:47
Oktoobris nägin kuidas noored tulid reedel Toompealt alla üle Raekoja platsi häälekalt kliima eest karjudes. Ca 20 minutit hiljem oli suurem osa kliimanoori McDonaldsi ees papp topsikud käes kõik loosungid vastu burgeri koha seinu oli päris õõvastav

Vot selline esmaemotsioon     Karl  23.03 kell 14:11
Siseministeerium, ärge minge lolliks! Kujutage ette, kellele te kirja saatsite? Ma olen läbinud 3 alpilaagrit, kaks 5 kategooria suusamatka, kas kujutate ette mägesid, kus olen ellu jäänud? Muidugi mitte, iga teie kirjatsura vehib seda kirja kõigile, näitan isegi koerale. Palun kirjakasti mitte risustada! Vaid üks bitt (NB mitte bait) siin infot.

Võtke listist maha! Sic!Karl Ottas

     ....  05.01 kell 14:46
ilutulestik ei ole ainult müra-valgusreostus ja koerahirmutaja, vaid see reaalselt tapab ka näiteks väikelinde ja on väga mürgine. Mitmetes riikides võivad sellega tegeleda konkreetsete sündmuste puhul professionaalid, ei ole lubatud ilutulestikku teha veekogude kohal jms. Lisalugemist alates lk.20: https://loodusaineteliit.files.wordpress.com/2012/06/kagu_19.pdf Ja see paugutamine käib Tallinna äärelinnas sisuliselt igal (kella)ajal, aastaringselt, iga ilmaga, lihtsalt novembrist-märtsini on selle sagedus hullem. Üks, kes arstiabi vajas, sai viga, kui lasi oma korteri rõdult raketti!

Kas ,,Ilmaparandaja,,on kinnimakstud?     saareelanik  27.10 kell 14:25
Kuulan praegu taimetoidu propagandat. Miks saatejuht ei võiks olla neutraalne? Miks saatejuht teeb maha liha tarbimist ja loomakasvatust ja koogutab intervjueeritavale takka, kui halb ikka kõik see liha on? Ele oli sama lugu Laine Randjärve intervjuuga - saatejuht koogutas Randjärve ees ja oli nii kaldu kui veel olla saab ,,Nii ikka inimestega ei teha.,, oli saatejuhi noomiv lõpulause Randjärve kiidulaulule?! Johhaidii?! Mis see on mingi siuturundus, et Randjärv ja veganid maksavad, et saavad saatejuhi enda ees lömitama või? Halb kuulata. See pole ajakirjandus. Ma tahaks kuulata neutraalset saatejuhti esitamas küsimusi, mis rahvast huvitavad. Mitte ajupesu.Kui rumalaks Kuku rahvast peab? Kole kuulata. Tuleb Vikerraadio peale vahetada.Kahju, sets mõned saated on Kukus täitsa head veel. Samas Vikerraadio läheb aina paremaks mida halvemaks siinne kukub.


     Tiiu  27.10 kell 14:21
Mittevegan saab tervislikult toituda ka ainult siin, kodus kasvatatavatest loomadest ja taimedest. Vegan leiab, et peaks üle maailma igasuguseid taimi lisaks transportima. Kas selline väga kehvalt säiluvate taimede vedu on siis tõepoolest see, mis maailma päästaks. Minu arvates jabur.

     Tiiu  13.10 kell 14:47
Mina tänu oma erialale tean maa-ameti lehekülgedest üsna palju kuigi minu loogika ei võimalda mõelda, et keegi paneb kitsendused vms mitmetele lehekülgedele. Samas on saatejuhi arvamus, et maa-ameti lehte ei oska kasutada mingisugused internetist väheteadlikud vanainimesed, täiesti absurdne. Minul on olnud vajadus meditsiinidoktori kraadiga igapäevastel netikasutajaid aidata andmeid leida. Paljud erialad nõuavad hoopis teistsuguseid teadmisi mida ka saatejuhil enamasti on vaja ega suuda kursis olla täiesti võõraste aladega. Kas keelata sellistel spetsialistidel olla maaomanikud või oleks lihtsam kui nendeks, kes aitavad asjaga kursis olla, oleks valdade maksudest ülalpeetavad ametnikud? Minu meelest on valdades sellised ametikohad alati olemas olnud ja nende ülesandeks see just pekski olema.

     Liisa  25.08 kell 14:37
Kui ma kuulen sõna prügi, prügi kaardistamine, siis ma hakkan värisema... Lõpetage see jura ja õpetage VAIKSELT, ilma miljoni ÄPI, KAMPAANIA, PROJEKTI, KONVERENTSI, RAHA RAISKAMISET. Konverentside, üleilmse võrgustiku, organisatsioonide, reklaami äppide, muu jura peale raha raiskamise asemel makske see raha reaalsetele koristaajatele ja KORISTAGE see prügi ära. RAHA läheb asjapulkade, mitte prügi koristamise peale.

vale hääldus     Ülle   07.07 kell 18:03
Miks ei võta saate toimetaja kuulda nõuannet õpetada The Guardian korrektset hääldust Ilmaparandaja saates välisuudiseid kajastavale naisterahvale?

     Martin  02.06 kell 14:33
Oleks kena, kui keegi loeks ja pisut ka arvestaks kommentaaridega.

Ehk ikka saaks ajalehe "The Guardian" nimetust õigesti hääldada. Juba teine kommentaar sellel teemal. Väga lõikab kõrva. Õige hääldus: "/ˈɡɑː(r)diən/".

     erki  28.04 kell 15:00
tere mis lugu see hetkel kõlab saate lõpus

     Liisu  03.02 kell 14:38
Tore saade on. Kuid kõrva riivab ajalehe "The Guardian" hääldamine. Ei ole "guardian", on "/ˈɡɑː(r)diən/".

https://www.macmillandictionary.com/pronunciation/british/guardian

Tänan

Mees     vatikann  16.12 kell 14:45
Mees! Võta ka Sina aegajalt peenis püksist välja ja küsi, mis tal ütelda on. Kirikuõpetaja omast käest!

     effectiv  15.04 kell 14:43
Eestlane võiks tõhusalt toimetada.

Lausa õõvastav     kuulaja  01.04 kell 14:45
C&R harrastajad on tõelised sadistid. Nad otsivad naudingut elusolendite piinamisest. Võrdlus fotojahiga ei päde. Pigem oleks see võrreldav rusikakangelase tegevusega, kes kangialuses sellesamal c&r püüdjal näo sisse peksaks, siis kiirabi kutsuks ja ehk aitaks ka hambaid kokku korjata.
Püüa niipalju, kui söögiks tarvitad, edasi rahulda oma kirge mingil väem sadistlikul moel