Kommenteeri saadet Buum

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

laps     vatikann  16.01 kell 12:00
ja kui sa oskad piiblit lugeda,siis oled sa lugemisoskusega. ja kui sa oskad klaveril Bach`i mängida, siis oled sa klaverimängu oskusega ja sinna see inimkonnakese areng ongi ummikusse jooksnud, sest lauluoskusel puudub etalon, kui just mitte lehma etaloniks pidada. jne.

Muahhhaaa Kopli kommunist hakkas arikaks     Guuugulllgur  05.12 kell 11:46
Tyypiline enesekeskne noorkommunisti jutt kes ei tea elust ega arust midagi vaidab mulle praegu, et 22 000 inimest in nende hindadega rentinud neilt autosid kus omanikud on nende arile nous peale maksma? Kas on voimalik et isegi nii lollis riigis nagu eesti on nii palju vaeseid ja nii lolle inimesi?! Nagu totaalne vuhvel voi huiamine on see jutt ju. Vaadake seda saiti juba mis naeb valja nagu okse kosmose hindade juures.

Lihtsalt tuim helveste voidu valetamine      Helves Seebiks  05.12 kell 11:27
Kuidas on voimalik “et selliste lihtsate lahendustega” laus harimatu helves saast on eetrisse valetama saanud? Lihtsalt valetame midagi mida harimatu inimene oma tyhjas pripaganda ajus valja motleb ja valja purskab et oma rumalat haalt kuulata ja ongi nagu OK? Saite eksperdiks mille pealt ikkagi elus midagi tegemata ja ainult valetades.

Tony Blair kõne      Oliver  01.12 kell 21:49
28.11 saates mainis Ott ühte Tony Blairi kõnet, mis oli 2h pikk ja väga sisukas. Kas on võimalik siia kirjutada kõne pealkiri või mõni muu viide, kuidas see kõne leida ?

     raadiokuulaja  31.10 kell 11:43
Teie saates jäi kõlama släng. Mida väljaöeldud sõnad tähendavad? Minu tõlge:
Mentor - mendi asemik
Kõuts - lõdva püksikummiga tegelane

Olympic     Maarika  05.10 kell 23:55
Sooviksin Teie arvamust Olympicu ümber toimuva kohta.
Teatavasti otsustas Odyssey Europe AS Olympicu vähemusaktsionäridelt aktsiad jõuga üle võtta 1.40 Eur eest aktsia kohta.
Vastavalt Eesti äriseadustiku § 3632 lg-le 1 " on vähemusaktsionäridele makstava hüvitise suuruse määranud põhiaktsionär ülevõetavate aktsiate sellise väärtuse alusel, mis aktsiatel oli 10 päeva enne üldkoosoleku kokkukutsumise teate väljasaatmise päeva."
Aktsiatel oli sel ajal hind umbes 1.90 Eur , mitte 1.40. Ka vabatahtlik ülevõtmispakkumine tehti hinnaga 1.90. seega ei ole hind 1,40Eur kuidagi õiglane.
Niisiis tekib küsimus, kuidas üldse sellise hinnaga saab aktsiaid ära võtta? (on see vilistamine Eesti seadustele või lihtsalt rumalus?)
Kõik senised börsilt äraminekud on toimunud nii, et nn jõuaga aktsiate ülevõtmine on toimunud sama hinnaga, mis vabatahtlik ülevõtmispakkumine. Kuidas siis nüüd äkki teisiti?

Mis Te arvate, kas praegu oleks hoopis soodus aeg börsilt veel saada olevaid Olympicu aktsiaid osta (hetkel hind 1.48), sest on vähetõenäoline, et sellise mõttetu ja ebaõiglase hinnaga ülevõtmine läbi läheb..???

     Tiiu  05.09 kell 11:31
Saate tarkadele soovitus. Korrake ülekaalulisele iga päev, et ta peab kaalus alla võtma ja siis saate teada, kuidas reageerib sõltlane igapäevasele epistlile. Tõenäoliselt saate vastu nina või hala meedias solvangute kohta. Suitsetamise mahajätmisel on kõige raskemad suitsuvabad moepäevad.

     TMT  29.08 kell 12:01
Kindlustusagent väitis et haigekassa Lätis, Leedus ei kehti. valeinfo. Haigekassa kehtib terves Euroopa liidus, haigekassast tuleb vaid küsida Euroopa ravikindlustuskaart. https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

Eesti kinnisvara turg on 100% spekulatii     Banaania   15.08 kell 11:58
Eesti kinnisvara "turg" on muutunud tänu petis ja varas maakleritele sisuliselt 100% spekulatiivseks ning kuritegelikuks ja seda väidet ümber lükata pole üheselt võimalik.

Olukord, kus Eestis ebaseaduslikult varastatakse kliendilt väljapressimise meetodil maakleritasu mis enamus juhtudel on riigi mediaanpalga suuruses või korda kaks või kolm on täiesti ebanormaalne väärastus, mis on võtnud kõigilt osapooltelt igasuguse vastutuse ja see läbi on jõudnud kogu see asi jõudnud täieliku väljapöösmatusse õudusesse kus hinnad on maailma suurlinnade tasemel täielike urgaste eest mis läbi vältimatult kapitali ja ajude väljaränne vaid võimendub üha jõulisemalt ning täiesti välistatud, et investeeringud saaks Eestisse tulla sest elamufont puudub täielikult.

Kui rääkida Eesti kinnisvara portaalidest siis see on totaalne kiviaeg ja kasutuskõlbmatu rämps. Nii kaua kui varasmaaklerite ja firmade eest pole võimalik inimesi hoiatada ei saa me rääkida mingist vabaturust. Olukord kus ka hinnad on kokkuvaletatud mida tegelikult ei ole ja portaalid neile asjadele keegi ei ole nõus reageerima ja seaduseid täitma siis kõik need portaalid on kogu selle petuskeemi nimega "kinnisvaraturg" elushoidjad ja käitajad. Nii kaua kui portaalid seaduseid täitma ei hakka ei saa me üldse midagi siin arutada seda olukorras kus me räägime maailma kõrgematest kinnisvarahindadest üheselt maailma ühes jubedamas mudamülkas mille haldussuutlikus on olnud 30a jooksul täpselt null. Millel rajanevad kõik need absurdsed hinnad kus Eestis saab kärnase korteri märatsevate lumehelbekestega seinataga sama raha eest mille eest saab NYC mitekorruselise maja? Sassis olete või EU madalamate palkade juures? Pole võimalik, et EU kiireim vaesumine ei jätkuks samas tempos nagu see seni on toimunud.

Kui juba siis faktid klaariks      Frank   01.08 kell 11:18
Olge head poisid tooge välja need momendid millega USA võimul olnud neeger kommunist USA majandust tõstsid mitte ei laastanud veel topelt sügavasse miinusesse ja töötusse.

     Tiiu  11.07 kell 11:23
Ma ei ole EKRE toetaja, pigem vihkaja, kuigi vihkamine ei ole päris õige sõna, aga...
Teie tänane jutt justkui immigrandi üks firmake on pääsetee ja ainus, mis võib meid aidata, on häbematu neile tuhandetele, kes mitte millestki meie riigi praegusesse olukorda on viinud. Kui jutt oleks niisugune, et immigrandid saaksid aidata, siis oleks jutt veenvam ja ei tekitaks isegi minusugusel vastuseisu.
Peale selle on minul kogemus näha kõrvalt kahe Saksamaa ühinemise pidustusi, ehk sadu tuhandeid hambuni relvastatud sõjaväelasi palistamas pidustusrongkäiku ja türklaste või kurdide demonstratsiooni ühinemise vastu. Massiline immigratsioon ei ole päris kindlasti õige tee riigi arenemiseks ja ei vääri ülistamist.

Buum astus ämbrisse     Raul  06.06 kell 20:16
Buum pani ämbrisse. Sest õhtune kordus saade oli juba päris vana. Häbi :)
Täna 6-ndal juunil

     Ulla Mujja  06.06 kell 18:33
kas sooliidne raadiojaam(raadio mötlevale inimesele-Kuku???), ei pea enam ette teatama, kui tegemist on kordussaatega . Õige ega shitmeetja ja BÄÄNKmehed seda ju ei peagi tegema ja võivadki järjest oma seosetud jura korrata nagu täna 6.06.18. Saates BÖÖM!!!
Elagu swedBÄÄNK ja tema jobudest hääletorud

Heitmetest     transpordis  09.05 kell 11:46
Euro viimased e.VI normid 0n meetmetest, mille eesmärk peaks olema- vähendada tahkete osakeste ja osooni eellaste, nagu lämmastikoksiidide ja süsivesinike heitkoguseid..

Heitmetes neid norme pole võimalik täita suure võimsusega Diisel mootorites.
Poliitikud on kehtestanud nõudmised heitmetele, aga keegi pole nõus kaasnevat kulu kandma. Neid norme täitma hakates suurenes mootorites kütuse kulu.
Siis hakati lisama nn.biolisandit kütustele.Kütuseid ja heitme norme pidevalt muutes (Enne Euro 4-5 norme eemaldati kütustest Väävliühendid) on mootoritetootjad pideva surve all.Pole teda mida homme nõutakse...siit see petmise mõte-vajadus pärineb.
Selle asemel tuleks liikuda elektri ja sega kütusel töötavate mootorite suunas(nn.hübriidid)
Aga eesti seadesesepad pole elektri autode toetamist enam soosinud...Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu hinangul on elektriautode müük praegu Eestis olematu. Kalli hinna tõttu müüakse vaid kümmekond täiselektriautot aastas. Samas kui riik jagas aastatel 2011 kuni 2014 toetust elektriautode soetamiseks.
Tegelikult piisaks kui Elekri autode puhul oleks maksud olematud,parkimine tasuta ja käibemaks 0.


maksuparasiidist Eesti expert raadios     Anna Püss   25.04 kell 11:26
Kuidas harimatu biff kelle raha tuleb ise seinaseest saab oponeerida teadustööle mille läbilugemiseks pole piisavat keeleoskust? :D :D

loll ajab lolli taga stuuios      stop   25.04 kell 11:21
Täiesti harimatu poliitik mõtleb aga kiiresti kiiresti kuidas saaks toota juurde mikroregulatsioone maailma suurimas microregulatsioonidega surnud reguleeritud riigis arusaamata jällegi üldse millest räägitakse ning millises GIGANTSES mahus mürareostuses me räägime riigis mida ehitajate maffia on suutnud eemal hoida mängleva kergusega kõikidest arenenud maailma müra ja tolmureostuse seadustest. Äkki teed need seadused enne ära harimatu töllakas? Kõik propeller sõidukid tuleb hoida riigist nii kaugel kui võimalik kuniks pole tõsiselt võetavad teadusliku läbimurre selles vallas toimunud seda eriti "riigis", kes ei suuda isegi tümmi oma riigi territooriumil reguleerida ja ära hoida!!!

     Lauri  25.04 kell 11:20
Palun toimetage see tibi eesti keele kursusele.

miks see saade olemas on????      Kaua Võib   25.04 kell 11:12
Harimatud kommunistid räägivad jälle kõikidest asjadest millest nad mitte midagi ei tea.

     Taxist  31.01 kell 10:03
ootame huviga tänast saadet kus swedBÄÄNK mees Liivat kohtub Taxify pomoga. Mida mehikestel on ka tarka meile teatada !?

sisust     Jeiaar  17.01 kell 11:47
Jääb mulje et Eesti majandusest pole saates millestki rääkida.Pidevalt mingi jura tõlgitud ingliskeelsetest ajakirjadest millest eestlasele pole mingit kasu. Tegelik vastus ilmselt see ,et keskpäraselt inglise keelt valdavatel(saates kostab pidevalt mingeid ingliskeelseid väljendeid)saatemehikestel polegi mingit eesti majanduse infot, teadmisi ega analüüsi võimet.Ühel saatejuhil ilmselt ka veel häälemurre pooleli- sellise hääletämbriga tegelane EI Sobi raadiosse.

1-20 | 21-40 | 41-45