KUKU BLOG

20.12.2017

Kuku raadio tasuta rakendused nutiseadmetele.

Kuku raadio rakendused Android ja iOS platvormidel põhinevatele nutiseadmetele.
22.02.2017

Kolmapäeval kell 13 "Vahetund Postimehega"

«Vahetunnis Postimehega» tuleb jutuks presidendi valimise korra muutmine. Stuudios on riigikogu liikmed Peeter Ernits ja Jüri Adams, Postimeest esindavad Joosep Värk, Lauri Hussar ja Madis Vaikmaa.
20.02.2017

Esmaspäeval kell 13 "Poliitikaguru"

Tänases saates on külas värskelt Müncheni julgeolekukonverentsilt naasnud Postimehe välisuudistetoimetuse juhataja Evelyn Kaldoja ning juttu tulebki konverentsil toimunust ja arengutest USA ja Euroopa suhetes. Saatejuhid on Tõnis Leht ja Andreas Kaju.
16.02.2017

Neljapäeval kell 13 saates "Kirillitsas Eesti"

Seekord arutletakse saates hallidest passidest, transiidi tulevikust Venemaa suunal, Aasta Russofoobi valimise konkursist, ordenikavaleride nimekirja koostamise plaanist ja Sisekaitseakadeemia kolimisest Narva. Stuudios on Eduard Odinets kultuuriministeeriumist, transpordiettevõtja Maksim Volkov ja saatejuht Pavel Ivanov.
15.02.2017

Kolmapäeval kell 13 "Vahetund Postimehega"

"Vahetunnis Postimehega" räägime Ärma talu rahaasjadest. Stuudios on Oliver Kund ja Risto Berendson Postimehe uurivast toimetusest, saatejuhtideks on Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar ja reporter Madis Vaikmaa.
13.02.2017

Esmaspäeval kell 13.00 saates POLIITIKAGURU.

Tänases saates analüüsime sel nädalal toimuvat Müncheni julgeolekukonverentsi ja Eesti välispoliitikat, haldusreformi järjekordset vahefinišit ja transiidisektori tervist Eesti Raudtee juhi lahkumise järel. Saates on toimetajad Andreas Kaju, Tõnu Runnel ja Tõnis Leht.
12.02.2017

Pühapäeval kell 11.00 saates VÄLISMÄÄRAJA.

Neljapäeval pidas Riigikogus välispoliitika arutelul iga-aastase ettekande välisminister Sven Mikser. Eesti välispoliitikast pühapäevases Välismäärajas räägimegi. Stuudios on Sven Mikser ja politoloog Viljar Veebel. Saatejuht Erkki Bahovski.
12.02.2017

Pühapäeval kell 12.00 saates ÕIGUS JA ÕIGLUS.

Rikkuse ümberjagamine on poliitilise arutelu tuline teema. Keda ja mida maksustada? Miks ja kui kõrgelt? Rahva ühiste kulude katmise tulevikku arutavad Guido Viik ja Ülle Madise.
10.02.2017

Reedel kell 13.00 saates NÄDALA TEGIJA.

Sel nädalal tutvustas Teabeamet oma aastaraamtatut millest ilmneb, et meie peamised ohud kumavad idanaabri poolt. Samas sel nädalal avaldatud Riigikontrolli auditi hinnangul on Kaitseministeeriumis ja Kaitseväes viimase nelja aasta jooksul toimunud üksuste lahinguvalmiduse vallas märkimisväärne areng ning Kaitseväe üksuste mehitatus ja varustatus on aastatel 2012–2016 paranenud. Neil teemadel, aga ka kaitsetööstuse arengustest tuleb Nädala Tegijasse rääkima kaitseminister Margus Tsahkna. Saatejuht on Meelis Atonen.
07.02.2017

Kolmapäeval kell 13.00 saates VAHETUND POSTIMEHEGA.

Vahetunnis Postimehega räägime koos ajakirjanik Jaanus Piirsalu ja Riigikogu liikme Eerik-Niiles Krossiga president Pätsile mälestusmärgi püstitamisest ja Ukrainas eskaleerunud sõjategevusest. Saatejuhtideks on Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar ja reporter Madis Vaikmaa.
06.02.2017

Esmaspäeval kell 13.00 saates POLIITIKAGURU.

Seekord jutuks Trumpi kolmas töönädal, Savisaare uus amet, segadused Reformierakonna juhtimises ja Ärmasaaga jätk. Stuudios Andreas Kaju, Erik Moora ja Tõnis Leht.
03.02.2017

Pühapäeval kell 12.00 saates ÕIGUS JA ÕIGLUS.

Riik ei tohi olla sõnamurdlik. Keelde, käske ega koormisi ei või kehtestada üleöö. Teisalt: arusaam õiglusest on erinev, poliitikat peab saama muuta. Kuidas siis? - Õiguskindluse põhimõtte piire arutavad õiguskantsler Ülle Madise, ringkonnakohtunik Oliver Kask ja õiguskantsleri ametkonna ettevõtluskeskkonna osakonna nõunik Sten-Andreas Ehrlich.
02.02.2017

Reedel kell 13.00 saates NÄDALA TEGIJA.

Nädala Tegijas räägime Rail Balticust. Stuudios on Rail Balticu koordinaator Kristjan Kaunissaare. Saatejuht on Ulla Länts
31.01.2017

Kolmapäeval kell 13.00 saates VAHETUND POSTIMEHEGA.

Vahetunnis Postimehega arutlevad Rail Balticu mõistlikkuse ja mõttetuse üle projekti koordinaator Kristjan Kaunissaare ja ettevõtja Karli Lambot. Saatejuhtideks on Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar ja reporter Madis Vaikmaa.
30.01.2017

Esmaspäeval kell 13.00 saates POLIITIKAGURU.

Poliitikaguru analüüsib Ossinovski algatusi palgalõhest alkoennetuseni, Keskerakonna hallipassipoliitikat, Trumpi esimest tõsist töönädalat ja arenguid Prantsuse presidendivalimistel. Stuudios Andreas Kaju, Erik Moora ja Tõnis Leht.
27.01.2017

Pühapäeval kell 11.00 saates VÄLISMÄÄRAJA.

Missugused olid USA uue presidendi Donald Trumpi esimesed sammud, sellest kõnelevad Välismäärajas Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse direktor suursaadik Jüri Luik ja Kaitseministeeriumi kantsler USA asjatundja Jonatan Vseviov. Saatejuht on Erkki Bahovski.