Saatekava


6.00 Ärataja Ave Marleen Rei ja Rohke Debelakk.
10.00 Loodusajakiri Saatejuht on Toomas Jüriado. Ajakirja Eesti Loodus peatoimetaja, botaanik Toomas Kukk räägib oma suvistest välitöödest ja Eesti taimeatlase koostamisest ning alustab ajakirja novembrinumbri tutvustust.
10.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Rosamund Youngi „Lehmade salajane elu” kirjastuselt Tänapäev. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Arundhati Roy: "Ülima õnnelikkuse kogudus" on kõrgelt premeeritud "Väikeste Asjade Jumala" autori teine romaan, kahe teose vahele jääb peaaegu täpselt 20 aastat ja selle raamatu ilmumist peetakse üheks käesoleva aasta olulisematest kirjandussündmustest maailmas. Lugu liigub peamiselt Delhi tänavatel ja Kašmiri vabadusvõitlejate seas, ning on jutustatud harukordse tundlikkusega, nagu Roylt oodata võikski. Loeb Kristi Aule.
11.00 Linnatund Saatejuht on Ulla Länts. Linnatunnis räägime, kuidas on käivitunud Tallinna Volikogu töö. Juttu tuleb taas ka pealinna prügimajanduse probleemidest ja tänavusest jõuluturust.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Kirillitsas Eesti Saatejuht on Pavel Ivanov.
14.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
16.35 Vanemuise Veerand Saatejuht on Tiiu Rööp. 25. novembril esietendub Vanemuise suures majas Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal „Hüljatud“. Saate külalisteks on Fantine’i osatäitjad Ele Millistfer ja Nele-Liis Vaiksoo ning Kaire Vilgats ja Lauri Liiv, kelle rollideks on Madame ja Monsieur Thénardier.
16.45 Saade Stuudios on Timo Tarve.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Rosamund Youngi „Lehmade salajane elu” kirjastuselt Tänapäev. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Arundhati Roy: "Ülima õnnelikkuse kogudus" on kõrgelt premeeritud "Väikeste Asjade Jumala" autori teine romaan, kahe teose vahele jääb peaaegu täpselt 20 aastat ja selle raamatu ilmumist peetakse üheks käesoleva aasta olulisematest kirjandussündmustest maailmas. Lugu liigub peamiselt Delhi tänavatel ja Kašmiri vabadusvõitlejate seas, ning on jutustatud harukordse tundlikkusega, nagu Roylt oodata võikski. Loeb Kristi Aule.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas.
20.00 Jukuraadio Juku-Kalle Raid.
21.00 Vanemuise Veerand* Saatejuht on Tiiu Rööp. 25. novembril esietendub Vanemuise suures majas Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal „Hüljatud“. Saate külalisteks on Fantine’i osatäitjad Ele Millistfer ja Nele-Liis Vaiksoo ning Kaire Vilgats ja Lauri Liiv, kelle rollideks on Madame ja Monsieur Thénardier.
21.30 Loodusajakiri* Saatejuht on Toomas Jüriado. Ajakirja Eesti Loodus peatoimetaja, botaanik Toomas Kukk räägib oma suvistest välitöödest ja Eesti taimeatlase koostamisest ning alustab ajakirja novembrinumbri tutvustust.
22.00 Poliitikaguru* Poliitikagurus seekord jutuks aktsiisid ja IRLi valitsuspaadi kõigutamine, tasuta ühistransport ning Saksamaa valitsuspuudus. Saates Huko Aaspõllu, Tõnu Runnel ja Tõnis Leht.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Kirillitsas Eesti 4.00 Linnatund 5.00 Loodusajakiri 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat