KAVA


0.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.
6.00 Ärataja Timo Tarve ja Inga Lill.
10.00 Loodusajakiri Saatejuht on Toomas Jüriado. Koos augustikuu Eesti Loodusega ilmus heliplaat „Hääled öös“, mille on koostanud looduskoolitaja Veljo Runnel ning millel on peale tema enda salvestiste ka mõned Fred Jüssi lindistused. Runnel räägib saates esmajoones putukate häälte salvestamisest, sest augustikuu Eesti Looduse mahukas kaaneartikkel on samuti tema kirjutatud ja see kõneleb Eesti sihktiivalistest ehk ritsikatest ja tirtsudest rõhuga just nende häälitsustele.
10.30 Nädala Raamat Nädala raamat on Gill Pauli “Rock’n’roll’i armastuslood” kirjastuselt Koolibri. Pole saladus, et nii mõnedki kuulsad armastajad on saanud palju tuntumaks tänu kõmulehtedele kui muusikale. Ometi on huvitav nendega uuesti kohtuda. Eriti kui neist kirjutab nii ladusa sõnaga jutustaja nagu Gill Paul. Tema raamat toob meieni rokiajaloo 14 kõige erilisemat armastuslugu. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt David Lagercrantz. „MEES, KES OTSIS OMA VARJU“ tõlkinud Kadri Papp, kirjastuselt Varrak. David Lagercrantzi kirja pandud viies raamat Millenniumi-sarjast on ülipõnev lugu, mis kõneleb riigipoolsest ülekohtust ja mineviku varjudest Lisbeth Salander lapsepõlves.
11.00 Valimisstuudio Ulla Länts. Sellest kuidas teha pealinna paremaks räägivad Tallinna valimisstuudios Jüri Mõis, Tiit Terik, Anto Liivat ja Remo Holsmer.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Kirillitsas Eesti Saatejuht on Pavel Ivanov.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.45 Terviseks Liis Laidmets.
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.35 Vanemuise Veerand Saatejuht on Tiiu Rööp. Kui Vanemuise suur maja 1967. aastal valmis sai, võis teatrijuht Kaarel Ird uhkusega tõdeda, et uues teatrimajas saab lavale tuua selliseid „…moto-mehhaniseeritud etendusi, mida praegusel momendil üheski teises teatris pole võimalik teha…“. Praegune Vanemuise juht, Toomas Peterson annab teada remonttööde lõppemisest ning kutsub huvilisi 30. septembril Vanemuise suurt maja uudistama. Lisaks tuleb juttu vanemuislaste Hiina-reisist.
16.45 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Nädala raamat on Gill Pauli “Rock’n’roll’i armastuslood” kirjastuselt Koolibri. Pole saladus, et nii mõnedki kuulsad armastajad on saanud palju tuntumaks tänu kõmulehtedele kui muusikale. Ometi on huvitav nendega uuesti kohtuda. Eriti kui neist kirjutab nii ladusa sõnaga jutustaja nagu Gill Paul. Tema raamat toob meieni rokiajaloo 14 kõige erilisemat armastuslugu. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* David Lagercrantz. „MEES, KES OTSIS OMA VARJU“ tõlkinud Kadri Papp, kirjastuselt Varrak. David Lagercrantzi kirja pandud viies raamat Millenniumi-sarjast on ülipõnev lugu, mis kõneleb riigipoolsest ülekohtust ja mineviku varjudest Lisbeth Salander lapsepõlves.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas.
20.00 Jukuraadio Juku-Kalle Raid.
21.00 Vanemuise Veerand* Saatejuht on Tiiu Rööp. Kui Vanemuise suur maja 1967. aastal valmis sai, võis teatrijuht Kaarel Ird uhkusega tõdeda, et uues teatrimajas saab lavale tuua selliseid „…moto-mehhaniseeritud etendusi, mida praegusel momendil üheski teises teatris pole võimalik teha…“. Praegune Vanemuise juht, Toomas Peterson annab teada remonttööde lõppemisest ning kutsub huvilisi 30. septembril Vanemuise suurt maja uudistama. Lisaks tuleb juttu vanemuislaste Hiina-reisist.
21.15 Loodusajakiri* Saatejuht on Toomas Jüriado. Koos augustikuu Eesti Loodusega ilmus heliplaat „Hääled öös“, mille on koostanud looduskoolitaja Veljo Runnel ning millel on peale tema enda salvestiste ka mõned Fred Jüssi lindistused. Runnel räägib saates esmajoones putukate häälte salvestamisest, sest augustikuu Eesti Looduse mahukas kaaneartikkel on samuti tema kirjutatud ja see kõneleb Eesti sihktiivalistest ehk ritsikatest ja tirtsudest rõhuga just nende häälitsustele.
21.15 Terviseks* Liis Laidmets.
22.00 Olukorrast ajakirjanduses* Peep Kala ja Rein Lang analüüsivad meedias toimuvat.