KAVA


6.00 Ärataja Olaf Suuder ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Saatejuht on Kadri Tammepuu. Saatejuht on Kadri Tammepuu. Eestis on kümneid tuhandeid inimesi, kes ise ei tea, et neil on pöördumatu kopsuhaigus, mis tasapisi süveneb, vähendab võhma ja segab elamist. Räägime Põhja-Eesti Regionaalhaigla kopsuarst Pille Mukiga, mis haigusega täpsemalt tegemist on, kuidas seda ära tunda ja mida ette võtta, et elu kauem rõõmu pakuks.
10.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Lars T. Larssoni „ Hitleri rootslased. Rootsi vabatahtlikud Relva-SS-is” kirjastuselt Grenader. Kes olid need rootslased, kes võitlesid vabatahtlike diviisides Wiking, Nordland ja Nord ning väiksemates üksustes, nagu Norra Leegion või SS-soomusbrigaad Gross? Sellest räägivad nii päevikud, kirjad, ülekuulamised kui ka Saksa dokumendid. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Peter Conradi „KES KAOTAS VENEMAA. KUIDAS MAAILM ASTUS KÜLMA SÕTTA“ kirjastuselt Rahva Raamat. Raamat analüüsib ja kirjeldab ajaloosündmusi, mis on aset leidnud viimase 30 aasta jooksul. Raamatus leiab huvitavaid momente, mida maailma tippjuhid omavahel autos või mujal eravestlustest on teineteisele öelnud jne. Tegemist on erakordse vaatega lähiajalukku, teemal mis Eestile vägagi oluline on. Loeb Rando Tammik.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Ulla Länts. Nädala Tegija on Viimsi värske vallavanem Siim Kallas.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
15.45 Vox Populi Milliste ebaausate kauplemisvõtetega olete kokku puutunud?
16.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.35 Viljandi linnaveerand.
16.45 Vox Populi Milliste ebaausate kauplemisvõtetega olete kokku puutunud?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Lars T. Larssoni „ Hitleri rootslased. Rootsi vabatahtlikud Relva-SS-is” kirjastuselt Grenader. Kes olid need rootslased, kes võitlesid vabatahtlike diviisides Wiking, Nordland ja Nord ning väiksemates üksustes, nagu Norra Leegion või SS-soomusbrigaad Gross? Sellest räägivad nii päevikud, kirjad, ülekuulamised kui ka Saksa dokumendid. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Peter Conradi „KES KAOTAS VENEMAA. KUIDAS MAAILM ASTUS KÜLMA SÕTTA“ kirjastuselt Rahva Raamat. Raamat analüüsib ja kirjeldab ajaloosündmusi, mis on aset leidnud viimase 30 aasta jooksul. Raamatus leiab huvitavaid momente, mida maailma tippjuhid omavahel autos või mujal eravestlustest on teineteisele öelnud jne. Tegemist on erakordse vaatega lähiajalukku, teemal mis Eestile vägagi oluline on. Loeb Rando Tammik.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Ulla Länts. Nädala Tegija on Viimsi värske vallavanem Siim Kallas.
21.00 Patsiendiminutid* Saatejuht on Kadri Tammepuu. Saatejuht on Kadri Tammepuu. Eestis on kümneid tuhandeid inimesi, kes ise ei tea, et neil on pöördumatu kopsuhaigus, mis tasapisi süveneb, vähendab võhma ja segab elamist. Räägime Põhja-Eesti Regionaalhaigla kopsuarst Pille Mukiga, mis haigusega täpsemalt tegemist on, kuidas seda ära tunda ja mida ette võtta, et elu kauem rõõmu pakuks.
21.30 Kukul Külas* Kordame reede õhtul külalissaadet koorijuhi ja muusikapedagoogi Uno Uigaga, mis oli esmakordselt eetris 1. Detsembril aastal 2013. Küsijaks oli siis Liis Seljamaa.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat