KAVA


6.00 Ärataja Kristjan Gold ja Ave-Marleen Rei.
10.00 Patsiendiminutid Kuigi lapsed pistavad kõige sagedamini mürgiseid asju suhu kodus, tuleb suvel olla ettevaatlik ka siis, kui sõidetakse külla, kus igapäevaselt lapsi ei ole - näiteks vanaemale. Räägime veel, mida ette võtta ja kuidas käituda, kui õnnetus on juba juhtunud. Stuudios on Tallinna Lastehaigla vastuvõtu osakonna juhataja dr. Helke Nurm ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat "Elu maitsed! Praktuline ajurveeda!" autor Kaja Kell, kirjastus Menu. Ajurveeda kohta öeldakse, et see on elamise teadus ja võimalikult kaua noorena püsimise kunst ning seostatakse esmajoones Indiaga. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Catherine Merridale'i "Lenin rongis" taaselustab Lenini ebatavalise rongireisi Zürichist.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Meelis Atonen. Nädala Tegijas tuleb juttu digitaalse ühtse turu arengutest Euroopa Liidus ning arutame koduseid teemasid alates e-valimiste kallale minekust ning lõpetades planeeritavate maksumuudatustega, mis ettevõtjad tagajalgadele tõstnud. Nädala Tegija külaline on Euroopa Komisjoni digitaalse ühisturu asepresident Andrus Ansip.
14.00 Saade Saatejuht on Kristjan Gold. Külas on erakonna Eestimaa Rohelised uus juht Züleyxa Izmailova
14.15 Vox Populi eri Stuudios vastab kuulajate küsimustele Roheliste erakonna värske juht Zuzu Izmailova.
15.00 Saade Reformierakonna liige Kristen Michal ja Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid - Reformierakond tõusis Tallinnas Eesti kodanike seas mais populaarseimaks erakonnaks, edastades napilt Keskerakonda, viimati oli selline olukord pealinnas viis aastat tagasi.
15.30 Saade Mäng: Auhinnaks on piletid Kaparockile.
15.45 Vox Populi Millist tulevikku näete roheliste erakonnal?
16.00 Saade Stuudios on Sandra ja Jalmar Vabarna ning Tõnu Tubli - Täna ilmus Trad.Attack!’il kauaoodatud album “KULLAKARVA”.
16.30 Saade Homme toimub Muuseumimöö, mida on korraldatud juba alates 2009. aastast. Intervjuu annab Anett Kruusmaale Muuseumiöö koordinaator Külli Lupkin, kes üritusest lähemalt räägib.
16.35 Viljandi linnaveerand. Toimetab Piret Päiv Rist.
16.45 Vox Populi Millist tulevikku näete roheliste erakonnal?
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Homme toimub AHHAA-s isetegijate laat ja Eesti esimene robotite lahing. Mida ning kaua näeb ja kuidas selgub võitja uuris korraldaja Helin Haga käest Madis Ligi.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat „"Elu maitsed! Praktuline ajurveeda!" autor Kaja Kell, kirjastus Menu. Ajurveeda kohta öeldakse, et see on elamise teadus ja võimalikult kaua noorena püsimise kunst ning seostatakse esmajoones Indiaga. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Catherine Merridale'i "Lenin rongis" taaselustab Lenini ebatavalise rongireisi Zürichist.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Meelis Atonen. Nädala Tegijas tuleb juttu digitaalse ühtse turu arengutest Euroopa Liidus ning arutame koduseid teemasid alates e-valimiste kallale minekust ning lõpetades planeeritavate maksumuudatustega, mis ettevõtjad tagajalgadele tõstnud. Nädala Tegija külaline on Euroopa Komisjoni digitaalse ühisturu asepresident Andrus Ansip.
21.00 Kukul Külas* Sel pühapäeval on Kukul külas kirjanik ja ajakirjanik KÄRT HELLERMA. Temaga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 „Saade“, 3.00 „Digitund“, 4.00 „Välismääraja“, 5.00 Kaitseminutid, 5.30 Järjejutt, 5.45 Nädala raamat.