KAVA


6.00 Ärataja Inga Lill ja Andri Maimets.
10.00 Patsiendiminutid Kadri Tammepuu. Eesti tõstab Euroopa Liidu eesistujana fookusesse digitaalse tervishoiu. Kuidas mujal riikides terviseandmeid kogutakse ja kasutatakse, räägib KPMG avalike teenuste juht Juta Saarevet. Juttu tuleb ka, mida möödaniku ebaõnnestunud projektidest võiks õppida ja milliseid uusi võimalusi pakub patsiendile tulevikus digilugu.
10.30 Nädala Raamat "Jalutaja teejuht." Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Sel nädalal kuulete KUKU raadio järjejutuna katkendeid Justin Petrone raamatust ”Kirju Eestist”. Äsja ilmus raamatust ka inglisekeelne versioon, "Sketches from Estonia". Loeb Rando Tammik.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Rein Pärn.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Meelis Atonen. Nädal aega on pealinna poliitikaringkondi ärevile ajanud teadmine uuest valimisliidust „Tegus Tallinn“, mille liidritena astusid areenile Urmas Sõõrumaa, Jüri Mõis ja Mart Luik. Mis on meeste plaan, millised ideed linnajuhtimisel ning kes nende kaasvõitlejad ja võimalikud koostööpartnerid? Sellest kõigest räägib Nädala Tegijas Urmas Sõõrumaa.
14.00 Saade Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri Stuudios on Eesti Meedia sisu ja programmidirektor Hanno Tomberg ja Starmani teleteenuste tootejuht Otto Riisenberg ja räägime erakanalite vabalevist lahkumisest.
15.00 Saade Eesti Panga sularaha- ja taristuosakonna juhataja Rait Roosve - Eestis avastati ringlusest 2017. aasta esimesel poolel 247 võltsitud europangatähte, mida on ligi 10% vähem kui eelmisel aastal samal ajal. Võrreldes 2016. aasta teise poolega on võltsingute arv sel aastal jäänud aga samale tasemele.
15.30 Saade Mäng: auhinnaks on 2 pääset visuaalteatriühenduse Misanzen etendusele „Õhtu on salameri. Edgar Valteri rahutu rahu”, mida mängitakse Võrumaal Urvastes vallas Villikese tearitalus.
15.45 Vox Populi Kui palju mõjutab teid erakanalite vabalevist lahkumine?
16.00 Saade
16.35 Viljandi linnaveerand. Saatejuht on Lauri Hermann.
16.45 Vox Populi Kui palju mõjutab teid erakanalite vabalevist lahkumine?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat "Jalutaja teejuht." Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Sel nädalal kuulete KUKU raadio järjejutuna katkendeid Justin Petrone raamatust ”Kirju Eestist”. Äsja ilmus raamatust ka inglisekeelne versioon, "Sketches from Estonia". Loeb Rando Tammik.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Meelis Atonen. Nädal aega on pealinna poliitikaringkondi ärevile ajanud teadmine uuest valimisliidust „Tegus Tallinn“, mille liidritena astusid areenile Urmas Sõõrumaa, Jüri Mõis ja Mart Luik. Mis on meeste plaan, millised ideed linnajuhtimisel ning kes nende kaasvõitlejad ja võimalikud koostööpartnerid? Sellest kõigest räägib Nädala Tegijas Urmas Sõõrumaa.
21.00 Kukul Külas* Kukul külas Tallinna linnasekretär Toomas Sepp. Mees, kes on selles ametis olnud sama pikka aega kui kaua on kestnud KUKU raadio ehk enam kui 25 aastat! Ja seda sõltumata poliitilistest pööristest, erakondade ja suurte egode kokkupõrgetest.