KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Timo Tarve.
10.00 Patsiendiminutid Saatejuht on Kadri Tammepuu. Esimesed esmatasandi tervisekeskused on alustanud tööd. Palju on räägitud suurtest hoonetest, mis projekti käigus valmis ehitatakse, aga vähem sellest, mis sisuliselt inimese jaoks muutub. Arutame perearst Anneli Talvikuga Tervisekeskusest Sinu Arst, millised visioonid vajaksid ellu viimist, et nappi tervishoiuraha mõistlikumalt kasutada. Lisaks teeme juttu uuenduslikust lähenemisest patsiendi aitamisele nende keskuses.
10.30 Nädala Raamat Henry Kissinger: „DIPLOMAATIA“ kirjastuselt Varrak. 1994. aastal ilmunud ja suure menu osaliseks saanud „Diplomaatia” annab kõikehaarava ülevaate diplomaatia ajaloost kardinal Richelieu aegadest tänapäevani. Kissingeri pikaajaline poliitiline kogemus koos laiade teoreetiliste teadmiste ning suurepärase kirjutusoskusega teeb „Diplomaatiast” asendamatu käsiraamatu igaühele, kes soovib mõista teda ümbritsevat maailma. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Berit Renser, "Minu Indoneesia" Kirjastuselt Petrone Print. Berit Renser kolis Indoneesiasse õppima ja sai seal selgeks ka indoneesia keele. Ta korraldas „Teeme ära!“ prügikoristusaktsiooni, tegi metsanomaadidega koos filmi ja kirjutas kohalikest raamatu, millega jõudis teleekraanile, kus vaatas tõtt umbes 86 miljoni indoneeslasega. Berit on öelnud, et oma mitmekesisuses on Indoneesia maailma makett. Loeb Kristi Aule.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Nädala tegija külaliseks on riigihalduse minister Jaak Aab. Me räägime elust haldusreformi järgses Eesti Vabariigis ning sellestki, kas projekt "tuhat töökohta Tallinnas välja" võiks õnnestuda. Saatejuht on Ulla Länts.
14.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
14.15 Vox Populi eri Otse eetris vastab kuulajate küsimustele justiitsminister Urmas Reinsalu.
15.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Stuudios on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Henry Kissinger: „DIPLOMAATIA“ kirjastuselt Varrak. 1994. aastal ilmunud ja suure menu osaliseks saanud „Diplomaatia” annab kõikehaarava ülevaate diplomaatia ajaloost kardinal Richelieu aegadest tänapäevani. Kissingeri pikaajaline poliitiline kogemus koos laiade teoreetiliste teadmiste ning suurepärase kirjutusoskusega teeb „Diplomaatiast” asendamatu käsiraamatu igaühele, kes soovib mõista teda ümbritsevat maailma. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Berit Renser, "Minu Indoneesia" Kirjastuselt Petrone Print. Berit Renser kolis Indoneesiasse õppima ja sai seal selgeks ka indoneesia keele. Ta korraldas „Teeme ära!“ prügikoristusaktsiooni, tegi metsanomaadidega koos filmi ja kirjutas kohalikest raamatu, millega jõudis teleekraanile, kus vaatas tõtt umbes 86 miljoni indoneeslasega. Berit on öelnud, et oma mitmekesisuses on Indoneesia maailma makett. Loeb Kristi Aule.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Nädala tegija külaliseks on riigihalduse minister Jaak Aab. Me räägime elust haldusreformi järgses Eesti Vabariigis ning sellestki, kas projekt "tuhat töökohta Tallinnas välja" võiks õnnestuda. Saatejuht on Ulla Länts.
21.00 Kukul Külas* Sellel nädalal saab meie saade Kukul külas 25 aastat vanaks. Vaieldamatult Eesti raadiomaastiku üks vanemaid järjepidevalt kestnud saateid, kus on külas käinud 1233 inimest. Juubeli puhul kordame reedel kell 21 Kukul külas saadet nr 1. Külaliseks oli siis toonane Tallinna linnapea, hilisem kauaagne Kuku saatejuht, entsüklopedist ja lihtsalt tark mees Hardo Aasmäe. Esimeseks küsijaks oli Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat