KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja*
7.00 Nädala Raamat Richard Brennani „Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas” kirjastuselt Koolibri. See on ainulaadne raamat – istud, kuulad ja õpidki õigesti hingama. Autor annab oma raamatus ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, räägib levinud hingamisprobleemidest ning tutvustab ka mitmeid kasulikke hingamisharjutusi. Tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Kas ja kuidas mõjutas haldusreform valimisi, mis mõtetega lähevad maainimesed linnameestega ühisesse volikokku ja kuidas kogukonnad ühinevad, kuidas turustada kohalikku toitu ning milleks ja mille juurde süüa punapeeti?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja
12.00 Õigus ja Õiglus Miks tohib eelhääletamise ajal reklaami teha ja miks ei võiks olla üksainus hääletamispäev? Kuidas võrrelda tulemusi ja kas on vaja muuta süsteemi? Valimisküsimusi vaagivad Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees Marko Pomerants, riigiteadlane Kristjan Vassil ja õiguskantsler Ülle Madise.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas meisterkokk IMRE KOSE. Temaga ajab juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Saatejuht on Thea Karin. Väike on ilus - see on trend, mis meie elukeskkonda täna määrab ja mida Eestisse kaugemalt vaatama tullakse. REISIRADA disainist ja puidust tehtud neljajalgsetest sõpradest.
17.00 Välismääraja*
18.00 Õigus ja Õiglus* Miks tohib eelhääletamise ajal reklaami teha ja miks ei võiks olla üksainus hääletamispäev? Kuidas võrrelda tulemusi ja kas on vaja muuta süsteemi? Valimisküsimusi vaagivad Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees Marko Pomerants, riigiteadlane Kristjan Vassil ja õiguskantsler Ülle Madise.
19.00 Järjejutt* APaolo Cognetti „Kaheksa mäge“ kirjastus Tänapäev. Lugu kõneleb poiste, hiljem meeste sõprusest, kes on liiga erinevad, et milleski sarnaneda. See on lummav ja täiskasvanulik lugu, mis uurib juhuslikke, aga kaljukindlaid sõprussuhteid, võimalust õppida ja otsida oma kohta maailmas. Loeb Priit Rand.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Kas ja kuidas mõjutas haldusreform valimisi, mis mõtetega lähevad maainimesed linnameestega ühisesse volikokku ja kuidas kogukonnad ühinevad, kuidas turustada kohalikku toitu ning milleks ja mille juurde süüa punapeeti?
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas meisterkokk IMRE KOSE. Temaga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Välismääraja* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*