KAVA


6.00 Neeme Raud - Siin.*
7.00 Patsiendiminutid
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Esmaspäeval kohtusid Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. Kohtumise tagamaid ja võimalikke tagajärgi valgustavad pühapäevases Välismäärajas Postimehe ajakirjanik Kerstin Meresma ja Maalehe ajakirjanik Argo Ideon. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Kohtuotsus ei saa kõikidele meeldida, olgu tegu lapse hooldusõiguse jagamise, maksuvaidluse või kurjategija karistamise asjaga. Võõras otsus näib ikka leebe ja enda oma karm. Vaatamata eksamile, kolmeaastasele katseajale, rangele igapäevatöö kontrollile ja rõhuvas enamuses õigetele otsustele püütakse kõikjal kohtu autoriteeti murendada. Mida saaks kohus paremini teha, küsib õiguskantsler Ülle Madise Tallinna Ringkonnakohtu esimehelt Villem Lapimaalt ja Kohtunike Ühingu esimehelt Indrek Parrestilt.
13.00 Kukul Külas Päästeliidu nõukogu esimees, vabatahtlik päästja ja Eesti Meedia telekanalite juht Rait Killandi.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Kunagi kui öeldi Dubrovnk, mõeldi ka Ohrid. Täna ärkab kunagine Lichnidos ehk Balkani Jeruusalemm uuele särale. Reisirada viib pärlite ja kuldmaskide, aga ka ehmatavate legendidega Matsedooniasse. Saatejuht Thea Karin.
17.00 Välismääraja* Esmaspäeval kohtusid Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. Kohtumise tagamaid ja võimalikke tagajärgi valgustavad pühapäevases Välismäärajas Postimehe ajakirjanik Kerstin Meresma ja Maalehe ajakirjanik Argo Ideon. Saatejuht on Erkki Bahovski.
18.00 Õigus ja Õiglus* Kohtuotsus ei saa kõikidele meeldida, olgu tegu lapse hooldusõiguse jagamise, maksuvaidluse või kurjategija karistamise asjaga. Võõras otsus näib ikka leebe ja enda oma karm. Vaatamata eksamile, kolmeaastasele katseajale, rangele igapäevatöö kontrollile ja rõhuvas enamuses õigetele otsustele püütakse kõikjal kohtu autoriteeti murendada. Mida saaks kohus paremini teha, küsib õiguskantsler Ülle Madise Tallinna Ringkonnakohtu esimehelt Villem Lapimaalt ja Kohtunike Ühingu esimehelt Indrek Parrestilt.
19.00 Järjejutt* Clare Mackintoshi krimiromaan “Laske mul olla” kirjastuselt Petrone Print.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi.
21.30 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
23.00 Kukul Külas Päästeliidu nõukogu esimees, vabatahtlik päästja ja Eesti Meedia telekanalite juht Rait Killandi.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Reisirada* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*