KAVA


6.00 Neeme Raud. Siin* Kes ikkagi valitseb maailma ja Eestit? Konspiratsiooniteooriate rootsi-laud pakub vastuseid. Miks Voldemar Panso elu lõpus nähtavalt tujust ära oli? Miks meelitaks Euroopa Kultuuripealinna Tartusse pigem saun kui ülikool? Doris Kareva tõlgitud ameerika luule, tähistamaks Ameerika suurimat püha - tänupüha. Saadet juhib Neeme Raud.
8.00 Maatund Mida näitas tänavune viljelusvõistlus? Millises seisus on meie lamba- ja kitsekasvatus ning mida toob tulevik? Kes on parim mahetootja ja mis on parim mahetoode? Kui paljud külad osalevad külaliikumises ning milline on nende side kohaliku võimuga ja millal ning kui palju juua kohvi? Küsib Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Saatejuht on Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja USA valitud president Joe Biden tegi sel nädalal teatavaks oma välis- ja julgeolekupoliitika tiimi. Mida see võiks tähendada liitlassuhetele, sealhulgas Eestile, sellest on pühapäevases Välismäärajas kõnelemas Euroopa Parlamendi saadikud Marina Kaljurand ja Urmas Paet. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Poliitikaguru Poliitikaguru analüütilised päkapikud piiluvad seekord Narva poliitrüsinasse, loevad üle uued ministrid, hindavad referendumi ettevalmistusi ja kaaluvad, kas tuleks kehtestada uusi koroonapiiranguid, või hoopis hingata vabalt Vabaduse väljakul? Saates põrgatavad mõtteid Tõnu Runnel, Tõnis Leht ja Keit Kasemets.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas Tallinki turunduse, müügi ja kaubanduse eest vastutav juhatuse liige Piret Mürk-Dubout. Kuidas sai diplomeeritud ajakirjanikust mitmete Eesti suurettevõtete juht, küsib saates Erki Berends.
15.00 Vutikohus* Vutikohtu saatejuhid on Ott Järvela (Soccernet.ee) ja Andres Vaher.
16.00 Reisirada Milline on maailma kõige sharmantsem vale? Kas Coca Cola mõtles välja Santa Clausi? Kus on maailma suurim rookroon ja milline linna stiilseim jõulupuu? Reisirada jõuluehetest ja martsipanist, piparkoogimaaniast ja eesti disainerite diskreetsest luksusest, samas ka lehmast, lutikast ja lohest. Ja jõulutoitudest. Saatejuht Thea Karin.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatekülalised Siim Lill ja Jonas Nahkor. Saatejuht Hardo Pajula.
18.00 Poliitikaguru*
19.00 Järjejutt* Joseph Heller, "Nõks-22" kirjastuselt Tänapäev. Loeb Rando Tammik.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi.
22.00 Kukul Külas*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Filmikägu* 0.00 Vutikohus* 01.00 Keskpäevatund* 2.00 Tarkade Klubi* 03.00 Loomult Loom* 04.00 Restart* 5.00 Musa