KAVA


6.00 Ärataja Rohke Debelakk ja Timo Tarve.
10.00 Loodusajakiri Toomas Jüriado. Jätkame Eesti Looduse märtsinumbri tutvustust. Teadusloolane Erki Tammiksaar räägib koos kolleeg Ken Kallinguga kirjutatud artiklist„„Peadekütt“ Karl Ernst von Baer“, milles juttu kuulsa teadlase tegevusest ja vaadetest füüsilise antropoloogia vallas. Tammiksaar räägib ka Baeri äsjase 225. sünniaastapäeva tähistusest.
10.30 Nädala Raamat Teatriteaduse professori Anneli Saro raamatus "101 EESTI TEATRISÜNDMUST" tulevad jutuks unustamatud lavastused, vaimustavad rollid, olulised teatritegelased, mõjukad teatrid, uskumatud teatriskandaalid ja veel palju muud. Raamatut tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Sarah Winman "IMELISTE SÜNDMUSTE AASTA" Loeb Rando Tammik.
11.00 Linnatund Saatejuht on Rein Pärn.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Kirillitsas Eesti
14.00 Saade Kristjan Gold.
14.45 Terviseks Liis Laidmets. Aprilli algul tähistatakse rahvusvahelist allergianädalat ning Kuku Terviseks saate teemaks on õietolmuallergia. Selgitusi jagab Ida-Tallinna Keskhaigla allergoloogia-immunoloogia arst-resident Maria Mikkel.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Kristjan Gold.
16.35 Vanemuise Veerand Saatejuht on Tiiu Rööp. 27. märtsil, rahvusvahelisel teatripäeval, selgusid Eesti teatri aastaauhindade laureaadid 2017. Vanemuise juht Toomas Peterson selgitab, kui ränk teatrivaatamise-töö on nominentide väljaselgitamine ning kuidas see toimub. Kuigi teatrikunsti ja sporti on kohatu võrrelda, võib öelda, et spordivõistlusel oleksid kõik nomineeritud seisnud pjedestaalil, aga teatris võidab vaid üks!
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Teatriteaduse professori Anneli Saro raamatus "101 EESTI TEATRISÜNDMUST" tulevad jutuks unustamatud lavastused, vaimustavad rollid, olulised teatritegelased, mõjukad teatrid, uskumatud teatriskandaalid ja veel palju muud. Raamatut tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Sarah Winman "IMELISTE SÜNDMUSTE AASTA" Loeb Rando Tammik.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas.
20.00 Jukuraadio Juku-Kalle Raid.
21.00 Vanemuise Veerand* Saatejuht on Tiiu Rööp. 27. märtsil, rahvusvahelisel teatripäeval, selgusid Eesti teatri aastaauhindade laureaadid 2017. Vanemuise juht Toomas Peterson selgitab, kui ränk teatrivaatamise-töö on nominentide väljaselgitamine ning kuidas see toimub. Kuigi teatrikunsti ja sporti on kohatu võrrelda, võib öelda, et spordivõistlusel oleksid kõik nomineeritud seisnud pjedestaalil, aga teatris võidab vaid üks!
21.15 Terviseks* Liis Laidmets. Sellel nädalal on Kuku saates Terviseks teema emakakaelavähi sõeluuring. Räägib Eesti Haigekassa esmatasandi paketi arenduse talituse spetsialist Made Bambus.
21.30 Loodusajakiri* Toomas Jüriado. Jätkame Eesti Looduse märtsinumbri tutvustust. Teadusloolane Erki Tammiksaar räägib koos kolleeg Ken Kallinguga kirjutatud artiklist„„Peadekütt“ Karl Ernst von Baer“, milles juttu kuulsa teadlase tegevusest ja vaadetest füüsilise antropoloogia vallas. Tammiksaar räägib ka Baeri äsjase 225. sünniaastapäeva tähistusest.
22.00 Olukorrast ajakirjanduses* Peep Kala ja Erik Roose.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.