KAVA


6.00 Järjejutt Sel nädalal kuulete Kuku raadio järjejutuna katkendeid Mae Lenderi raamatust ”Minu Hiiumaa”. Siit leiab hiiu huumorit, vägevaid külaeitesid, juhtunud vigureid ja vempe, ja kindlasti saate ikka poole võrra petta, kui veerandit usute. ”Minu Hiiumaa”, kirjastuselt Petrone Print.
7.00 Nädala Raamat Douglas Murray: „Euroopa kummaline surm“ Kirjastuselt Post Factum. 1994. aastal avaldas USA välispoliitikaekspert Robert Kaplan ajakirjas The Atlantic artikli „Saabuv anarhia”. Kaplan väitis, et sel ajal kui lääne võrdõiguslased võitlevad nais- ja geiliikumiste järjest marginaalsemate aspektide eest, areneb muu maailm risti vastupidises suunas. Douglas Murray 23 aastat hiljem ilmunud raamat kinnitab Kaplani teesi õigsust ja näitab, et anarhia on lõpuks jõudmas ka Euroopasse.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Liigu ja liiguta Saadet juhib Madis Ligi. Kuidas sündis Saku välijõujaam ja milline on selle kasutamine,kuidas läks käima Elva rattakrosside sügissari ning kui pikalt ta kestab, kuhu minna tõukerattamatkale ja mis teemad mahuvad Tallinna Ülikooli loengusarja Treeni teadlikult?
10.00 Neeme Raud - Siin.
11.00 Tarkade Klubi
12.00 Keskpäevatund
13.00 Publikumärk Laupäeval saates Publikumärk on juttu lavastustest „Skandaalne juhtum ja koletis“, Eesti kultuuri festivalist Jaapanis ning rahvusvahelise muusikapäeva tähistamisest ning Lehte Hainsalu värskeimast raamatust „Olla üheksavägine.“ Saatejuht on Liis Seljamaa.
14.00 Ilmaparandaja
15.00 Filmikägu Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart
16.00 Mõtle tervelt Saatejuht on Marek Strandberg.
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Nädala Raamat Douglas Murray: „Euroopa kummaline surm“ Kirjastuselt Post Factum. 1994. aastal avaldas USA välispoliitikaekspert Robert Kaplan ajakirjas The Atlantic artikli „Saabuv anarhia”. Kaplan väitis, et sel ajal kui lääne võrdõiguslased võitlevad nais- ja geiliikumiste järjest marginaalsemate aspektide eest, areneb muu maailm risti vastupidises suunas. Douglas Murray 23 aastat hiljem ilmunud raamat kinnitab Kaplani teesi õigsust ja näitab, et anarhia on lõpuks jõudmas ka Euroopasse.
20.00 Publikumärk* Laupäeval saates Publikumärk on juttu lavastustest „Skandaalne juhtum ja koletis“, Eesti kultuuri festivalist Jaapanis ning rahvusvahelise muusikapäeva tähistamisest ning Lehte Hainsalu värskeimast raamatust „Olla üheksavägine.“ Saatejuht on Liis Seljamaa
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Jukuraadio* 0.00 Kuku Muusika 01.00 Nädala raamat* 02.00 Metsik Lääs* 03.00 Publikumärk* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*