KAVA


6.00 Neeme Raud. Siin*
8.00 Maatund Madis Ligi. Mida kuulsid põllumehed - traktorikinkijad Toompeal, mida paneb jõuluvorsti sisse ja lauale Navi küla Ilumäe talu perenaine, mida teeb villast ning nahast Rõngu küülikukasvataja, mida segavad mee sisse Meemeistrid, millest teeb veini Järiste talu ja mida saab inimene vaid kalast?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Miks võitsid Briti valimistel konservatiivid ja mida see kõik tähendab Brexitile, sellest kõnelevad pühapäevases Välismäärajas endine suursaadik ja välispoliitika vaatleja Taavi Toom ning Eesti Välispoliitika Instituudi nooremteadur Piret Kuusik. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Poliitikaguru Tõnis Leht. Poliitikaguru lappab seekord uut riigieelarvet, analüüsib apteegireformi äkkpidurdust ja loeb üle Ühendkuningriigi valimistulemused. Saates Keit Kasemets, Hannes Rumm ja Tõnis Leht.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas ettevõtja ning visionäär Enn Õunpuu. Tema loodud firma Elcogen toodab maailma kõige tõhusamaid kütuseelemente. Äsja Euroopa mainekaimal ettevõtlusauhindade konkursil innovatsiooni auhinna vastu võtnud mehega ajab juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun Rahvapärimused aastavahetusel. Kuidas need on tekkinud ja miks on Eesti kalender täis niivõrd erinevate juurtega pühasid? Miks vajatakse pühasid? Kas molutamisel on eluliselt oluline roll? Saatelkülaline on etnoloog Marju Kõivupuu, saatejuht Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Mis on see, mis ühendab Taj Mahali Indias ja püramiide Egiptuses Brüsseli Grand Place`ga? Millega tegeleb prints Alberti klubis ATA ja kuidas on sellega seotud Makedoonia ja NATO? Reisirada Brüsselist, kus Raekoja fassaadil tantsivad juba Talveimed. Saatejuht on Thea Karin.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht Hardo Pajula. Saate külalised Peeter Laurits ja Hasso Krull. Saade Rupert Sheldrake'i teooriatest, kelle raamatu “Teadus ja vaimsed praktikad” tõlkimise saatejuht Hardo Pajula hiljuti lõpetas. Saates räägitakse morfilisee resonantsi teooriast, looduse harjumustest ja hingestatud maailmast.
18.00 Poliitikaguru* Tõnis Leht.
19.00 Järjejutt* Tuuli Elstrok: „Tahan last saada“ ehk Eesti pere suur pingutus lapse sünni nimel. Kirjastuselt Tammerraamat. See raamat räägib ausalt ja ilustamata ühe naise loo, milles on nii suuri eneseületusi ja lootusi kui ka nende purunemisi ning lõpmata kurbi hetki. See on lugu sellest, milliseks muutub ühe suhte dünaamika, kui see igal võimalikul moel proovile pannakse. Loeb Kristi Aule.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi.
22.00 Kukul Külas*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 0.00 Välismääraja 01.00 Filmikägu* 02.00 Tähenduse teejuhid* 03.00 Loomult Loom* 04.00 Restart* 5.00 Musa