Kirillitsas Eesti

Kommenteeri saadet Kirillitsas Eesti

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kodakondsus     Tom  15.11 kell 13:27
Aga kui ETV+ eesotsas oleval persoonil oleks nt USA kodakondsus? Kas siis oleksite sama leebed?

     Tiiu  15.11 kell 13:24
Minu arvates Taklaja isiklikult ei puutu üldse asjasse. Riigimeedia võiks olla ka Venemaa propagandaga võitlemise koht, venekeelse kuulaja meie riigi esindaja. Ma arvan, et isegi venelased tajuvad Venemaa pahatahtlikke sõnavõttusid. Kuidas saab saab seda teha Venemaa kodakondne riivamata oma riiki. Riigi rahadest peaks ka meedia olema riigi oma ja peegeldama riiki.

küsimus     riina Jõesaar  08.11 kell 13:46
Tere.
Minu teada on Eesti Sinine Erakond lõpetanud oma tegevuse?

     Tiiu  08.11 kell 13:16
Aga nii oligi. Eelmise juhi ajal oli juhi palk 4400 eurot ja liikmetel 4000 eurot. Uue esimehe palk oli 7800 ja uue liikme, mehe palk 6800. Kahe endise liikme, naiste, palk oli ikka 4000. Kui see ei ole sooline diskrimineerimine, siis mis see teie arvates on. Muidugi oleks õige, et nendele meestele sellist palka ei makstaks, aga jätta kahe naise palk pea poole väiksemaks kui juhil ja tema ühel meeskolleegil, ei ole õige.

     Tiiu  01.11 kell 13:14
Selgitage ütlust, et Putin tehku midagi kaasmaalaste kaitseks? Kas on isu sõda valla päästa?

     Tiiu  25.10 kell 13:56
Kui minule keegi karjuks, et ma olen neetud fašist, siis läheksin mina ka väga vihaseks. Kuulsin seda esimest korda siis, kui olin ehk viie aastane ja seda ütles naabrimees minu isale. Pärast seda kuulsin seda sadu kordi. Üks asi on öelda riigi elanike kohta üldiselt ja teine asi kellelegi otse näkku. Isegi papid võiksid selle ometi kord lõpetada, sest ka eestlane võib ju solvata ja see solvamine võiks ometi lõppeda.

     Tiiu  25.10 kell 13:19
Iga inimene võib vaadata, mis talle meeldib. Pigem eestlasena ja vene telekanalid unustanuna ei tahaks ma neid näha ehk õigemini osta sunniviisiliselt oma paketis. See ei puutu üldse venekeelsetesse elanikesse. Venekeelse elanikkonna pärast on mure hoopis nende lõputute gaasiõnnetuste tõttu. Kuidas jõuda nendeni, et need õnnetused lõpeks.

Asiaat     Meelis  18.10 kell 19:04
Ei saa aru, miks kõik hirmsasti tänitavad ühe marginaalse poliitiku sõnakasutuse kallal ja tembeldavad teda rassistiks, kui mõni aeg tagasi siinsamas raadiokanalis kuulatavaimas saates lgp härra Hõbemägi nimetas Kõlvartit "kavalaks asiaadiks". Topeltstandardid, lp ajakirjanik.

     Tiiu  18.10 kell 13:51
Linnaosa esimesele lehele tuleb panna kõik hoiatused, mis on inimese ohutusele väga vajalikud. Mitte ükski teine väljaanne ei pea tegema linnaosa tööd, et lubada kohalikus lehes vaid linnaosa vanema reklaami. Kõik, mis toimub linnaosas, sobib ka teistele lehtedele kui esimene. Linnaosa leht peaks kõigepelt muretsema oma inimeste elus püsimise eest.

Nüüd läks käest ära!!!      #   18.10 kell 13:28
Te reaalselt ütlete, et see madalalaubbaline kirkiis viib Eestit edasi? Küsimus ei ole tegelikult ju selles, et ta on lihtsalt väga rumal ja väga tõsiselt Eesti ja Tallinna vastu tegutsev isik nagu sm.Aas ja siin ei oma rahvus mingit tähtsust vaid kogu see poliitvaraste kultuuritu Eurovaraste mõtteviis. Sellest peaks nagu aru saama. Natuke piinlik on kuulata täiskasvanud inimesed räägivad siin rassismist, nagu, mis mõttes palun inimesed!? Teil on väga kvaliteetne saate olnud väga pikalt ja nüüd tuleb selline laus rumaluse laviin eetrisse nagu kuulaks Kuku Raadiot!

     Tiiu  18.10 kell 13:28
Ma olen nõus, et vanemate trahvimine ei ole õige ja võib halvendada veelgi olukorda, aga mul on idee küll. Keskused on vaja teha sellised, kus väiksemates gruppides kogu pere peab käima psühholoogi grupis, kus nii vanematele kui lastele selgitatakse läbi vestlusringide elementaarseid elamise reegleid. Enamasti ei suuda normaalselt arenenud inimesed ettegi kujutada, et osades peredes ei räägi vanemad lastele mitte kunagi, et kellegi peksmine või muu ahistamine ei ole ok.
See, mis puutub Kõlvarti vastasesse väga ebameeldivasse rünnakusse Saarsoo poolt, siis tuletan meelde, et me ei ole mitte midagi teinud ka siis, kui kohtunike pead pidid langema (RK sõnavõtt Martin Helme poolt) või kui samasooliste vastastesse veelgi räigematesse väljaütlemistesse. Me peaks ühtemoodi reageerima kõikidele inimlikkust eiravatele sõnavõttudele. See võimaldaks paraneda ühiskonnal.

Väga hea (natuke piprane) saade     Andres Rootsi  04.10 kell 20:53
Täiesti juhuslikult ja esimest korda kuulasin tänast (04.10.) saadet ja mulle jumalast meeldis see! Meeldis, et nad seal omavahel natuke vaidlesid, meeldisid teemad ja kuhu nad nendega välja jõudsid jne jne. Jõudu Pavelile edaspidiseks! Andres

     Tiiu  04.10 kell 13:48
Politsei luba on väljaandmiseks kindlasti vaja. Näiteks delfi võtab nüüd maha iga kommentaari, mille kohta teatatakse kui mittesobivast. Sageli ei ole aga tegemist solvanguga vaid erineva arvamusega.

     Tiiu  04.10 kell 13:33
Venekeelsed ei ole meil ju ainult venelased, seega kultuurautonoomia rahvusele on veider mõte. Eestlased ei lepi kultuurautonoomiaga kindlasti, sest enamik venekeelseid on siia sattunud elama okupatsiooni ajal ja see ei ole eriõiguste andmiseks õige alus. Venekeelsete koolide kaotamine ei oleks ehk jutuks tulnud kui venekeelsed oleksid 27 aasta jooksul ära õppinud eesti keele. Nüüd on hilja järjest uusi võimalusi tekitada ja tuleb veidi radikaalsemalt tegutseda.

     Tiiu  27.09 kell 13:49
Ma loen ka venekeelseid kommentaare ja öelda, et eestlaste suhtumine venelastesse on halvem kui venelaste suhtumine eestlastesse. Arvan, et mõlemad pooled peaksid lihtsalt rahvuse põhjal halvustamise ära unustama. Pean halvaks tooniks pea kõik Helmede väljaütlemised, aga murekorts seoses venelaste suurema ohuga sattuda GRU haardesse vajaks mõtlemist küll. Siiani on üks, ka paljudele tema tuttavatele kohutavalt edev ja kompleksidega inimene, Simm, olnud eesti rahvusest. Järsku oleks õigem mõelda seda, kuidas venelasi kaitsta. Riigireetmine on sageli väljapressimise tagajärg.
Tänud minule tähelepanu pööramisele.

     Helgi  27.09 kell 13:44
Ma ei mõista,miks pidevalt reostatakse eesti keelt MITTEVAJALIKU VÕÕRSÕNAGA tolereerima.Eesti keeles on oma sõna olemas.

     Tiiu  27.09 kell 13:17
Täiesti arusaamatu mula naiste suust. Sõita ei saanud? Luterlased tahtsid siia Paavsti?
Paavst on katoliku kiriku pea, aga tänu tema isiksusele austavad teda ka paljud teised. Kellelegi ei surutud peale katoliku usku. Pedofiiliaskandaal ei tekkinud täna vaid on juba aastaid pildis ja praegune Paavst vähemasti räägib sellest ja vabandab toimunu pärast. Ettepanek, et kui tead asjast vähe, räägi ka vähe. Mina olen ateist ja hoolimata sellest kuulasin huviga, mida üks kiriku peadest ja ühe riigi juht ütleb.

     virve rüüt  15.09 kell 13:43
Ma olen Teid seni päris huviga kuulanud, aga täna olete "rassistid" ikkagi Teie. Saage ise aru. Ühegi põlisrahva ümerrahvastamine ei ole eeskujulik "antirassism". Tutvuge ka sellega, msi toimub Lõuna-Aafrikas.

märkusi     Virve Rüüt  15.09 kell 13:29
Täpsustusi.
Üleminek põhiosas eestikeelsele koolile on möödapääsmatu, kui siin ei kujundata jätkuvalt Venemaa paralleelriiki, väidetavalt vene kultuuri ja keele kaitseks (Kõlvart). Vene keele ja kultuuri kaitse ei saa Venemaa kompetentsist laieneda ka Eestile. Kas Te ise saate aru, mida Te nõuate? Vene riik ei saa piirideta voolata laiali, nagu see impeeriumi ajaloos muidugi alati on olnud.
Teine märkus puudutab Metsavast, kelle isa oli vene piirivalve ohvitser ja vanaisa 1944 Eestisse taastunginud punaväe karistussalklane. Nii et täiendavalt profileerida pole vaja spetsiaalselt rahvuse osas küll aga päritolu osas. Kui riik seda ei tee, on see täiesti lubamatu ebaprofessionaalsus.

     Tiiu  13.09 kell 13:35
Tegelikult on veider teie suhtumine. Venekeelsete poolt on austatavad hirmud seoses peale 27 aastat taasiseseisvumist eesti keeles õppimise kohta, aga eestlaste hirmud riigireeturite venekeelse tausta kohta on naeruväärsed. Eestlaste hirmud on rohkem need, et EKRE suhtumised riigis suurenevad.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-138