Vox Populi

Kas toetate Eesti kuulumist Euroopa Liitu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     arvaja  01.02 kell 16:39
Nüüd, kus Eesti on andnud ühe euro ja saanud vastu neli eurot, on osal kodanikest tekkinud vajadus unustada see fakt ja ilma põhjendusteta hakata Euroliitu põhjama. Õnneks on nende hulk kaduvväike ja need üksikud hääled eetri kaudu on mannetud.

     Tiit  01.02 kell 16:15
Ei toeta eesti kuulumist euroopaliitu kuna see toodab iga päevaga aina juurde korrupante ja igasuguseid sulisid kellele ei mõju mingisugused seadused ega kohustused riigi ees

Selle aasta parim nali!     Kuulaja  01.02 kell 16:10
77 % !!! :D
Küsige parem, KES sellist "uuringut" ka usub!
Jääme ikka mõistlikkuse piiridesse.

Mis sest kasu, toetamisest???     Kuulaja  01.02 kell 16:01
Kui täidetakse AINULT seda, mis meie ladvikule meeldib, aga rahvas vireleb?!?
Täna Vikerraadios K. Iva lausa ülbitses irvitades, kui oli sunnitud oma "plaanid" avaldama!
Umbes nädal tagasi ETV-s, vist Foorumis ütles proua Iva, et sel aastal tõuseb pension 5,2 %, aga eelmisel aastal tõusis 5.7 % juuu. Mis lahti? Miks nii? Hinnad on juba detsembrist jõudsalt tõusnud, olgugi, et muudkui korrutatakse , et ükski aktsiisi tõus hindu üldiselt ei "sunni" tõstma?? Tegelikult on isegi ostukorvi maksumus tõusnud möödunud aastaga võrreldes ca 100 €. Veel tahaks teada, miks juba aastaid tõstetakse igasugu hindu ALATES 1. JAANUARIST, aga niigi vaestel pensionäridel peab jätkuma kannatust oodata seda tegelikult armetut summakest 1. APRILLINI? Tegelikult, miks üldse ei tõsteta pensione SELLISES SUURUSES NAGU EELDAKS SEADUSANDLUS JA
NII RIKKA RIIGINA OLEMINE Euroliidus??
Lp. Ratas, Simson,Reps jms.! Teie hakkate meelitama endale valijateks hallipassimehi tehes nemad MEIE KODANIKEKS! :(
Aga põliseestlastele sülitate otse näkku, te õnnetud "vaeste ja haigete kaitsjad"!!! Kahjuks on aga need "tulevased põliskodanikud" ka pensionärid, ärge unustage sedagi! :D
Euroopa Liidu liikmetena PEAKS te AMMU maksma meile INIMVÄÄRSET pensioni ja juba AMMU hüvitama SIIANI võlgu olevad vahed! Ja mis nüüd selgub, et NII RIKAS riik ei suuda isegi eelmise aasta tasemele jääda pensionide indekseerimisel! Seda ülbet irvitust, kui K. Iva "parandas", et isegi 5.2 % ei saa sel aastal vaid VÕIBOLLA 5,1 %.... Ja kõik ikka SALAJA tehakse... Aga hindu ja aktsiise tõstate! Telekas lausa VALETATAKSE näkku, et aktsiiside tõus ei tõsta ÜLDISELT HINDU!!! Minge võrrelge tänaseid hindu näit. 2016 novembriga! Isegi Maxima pole ammu mingi odavpood, tegelikult isegi Coop pakub sagedamini soodushinnaga kaupu! Ja ravimid! Isegi käsimüügi valuvaigistid!
Kui 5,7 asemel 5,1 tõstetakse k.a. pensioni (mida ma isegi ei usu kah enam!), siis saab meie uus "revolutsiooniline" valitsus ÜHES KUUS KOKKUHOIDU 1 MILJON € x12 aastas !
Ja veel palju kolme kuu hinnatõusu arvelt!
Kui pensionide ümberarvestusaasta algab 1. aprillist, siis mis takistab teid HINDU TÕSTMAST samuti 1. APRILLIST? Kolm kuud on pensionäridele väga suur raha!

     pessimist  01.02 kell 16:00
Ei toeta kuulumist Euroopa Liitu. Eesti majandus arenes enne ühinemist tormiliselt. Nüüd enam mitte. Pinnal püsivad "projektikirjanikud" ja skeemitajad, aus konkurents on likvideeritud. Mis sõjapõgenikesse puutub siis tuletagem meelde Afganistaani tõlgi lugu, kes Eestist varjupaika palus.

     ats  01.02 kell 15:57
Eestil on valida vaid EL-i ning SRÜ vahel. Valin EL-i.

Euroopa Liidus vaesemate seas     Kuulaja  01.02 kell 15:56
Ei poolda Euroopa Liitu juba sellepärast, et sotsiaalne pool jäeti ainult liikmesriigi oma mureks! Oleme Euroopa Liidus siiski viimaste seas!

     ei toeta   01.02 kell 15:55
Toetasin Euroopa Liitu eelmise aastani, aga nüüd on see liit lõplikult rahvusriikide vastu pööranud ja pooldan väljaastumist enne, kui Merkeli multikultihullus meid hävitab.

     toetaja  01.02 kell 15:52
Mina toetan EL, Kooseluseadust, Baltic Rail, immigratsiooni, jne.

Millal need vanad valged Sovjettid siit maailmast lahkuvad, ja enam eetrit ei risusta?

     Kuulaja  01.02 kell 15:49
Toetan. Venemaa naabrina ja Euroopa äärealal oleva tillukeseja vaese riigi kodanikuna ei leia muud varianti. Kui elaksin näiteks Andorras, Shveitsis või Islandil või oleks mõne võimsa Euroopa riigi liige, võiks teisiti mõelda, rääkigu need telefonis heietavad vanad mehed, mida iganes.

     arutleja  01.02 kell 15:38
Toetan. Samas kardan väga Euroopa Liidu lagunemist.

     Kusti  01.02 kell 15:03
Mida aeg edasi, seda hullemaks läheb - nagu muinasjutus...! Eesti maa ja rahva tuleviku huvides EU-st eemalduda! Ega britid niisama ei tõmble...

     Rein  01.02 kell 14:31
Ei toeta Eesti kuulumist Euroopa Liitu.