Vox Populi

Mis võiks Eesti maksu- ja rahaasjades olla teisiti?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Intellekt     Mart  03.02 kell 15:59
Maksud tuleb kõrgeks seada rumalatele inimestele, ja madalaks targematele inimestele, et soosida ajude sissevoolu meie riiki. Praegu voolavad ajud välja, sest riik ei premeeri inimest tema nähtud vaeva eest enese intellektuaalsel teekonnal. Targemal inimesel peab ka oma arenetud aja eest privileeg olema.
Seevastu need, keda võiks vabalt ka ühiskonna jääkideks nimetada, maksku oma probleemid ise kinni (alkoholist rikutud tervis, planeerimata perekond, narkomaania, kuritegevus). Kui muud viisi ei ole veel avastatud tsiviliseerituse taseme tõstmiseks, siis olgu selleks kunstlik valik maksustamise kaudu, et soosida kõrgema kvaliteediga sootsiumi teket.
Meie probleem on, et hääleõigus on kõigil võrdselt, kellel kodakondsus ja vanus seda lubavad. See tekitab probleemi, kus kiiremini paljunevad ja vähem mõtlevad isendid hääletavad targemate ja aeglasemalt paljunevate ideed välja. Paraku pole võrdsust olemas.

194€ ,on minul     joosep  03.02 kell 15:22
kallis Mari ? kui palju siis
on "Ühe puudega inimese
pension . No 4X kuu jooksul Hindade tõusuga- Toidukraami osta:

     58,aastane  03.02 kell 14:55
Härra SESTER =?
Kuna tuleb aeg ,ET haigeks töötanud eesti kodanik .Kes on 38.a.eestimaal töötanud ! Ja on ainult puudega inimese pension ,millal võrdsustatakse vanadus pensioniga --Või kodaniku palgaga ,et ära elada!

     mari  03.02 kell 14:52
Töövõimetuspension, kas see maksustakase nagu tavaline tulu?