Vox Populi

Millega sise- ja välisturiste Eestis veel meelitada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kuulajale, ikka sellele ammusele     Kuulaja  08.02 kell 9:56
See, et Teie alias on Kuulaja, ei tähenda, et see ei võiks ka teistel olla. Kusjuures ei ole Teil mingit vajadust seda aliast edasi kanda, muutke aga, päris kindlasti pole Te esimene selle nime valija:) Küll pole õnneks Teie asi käskida, kes võib millist aliast kasutada.

     Metsatoll  06.02 kell 21:10
Mina meelitaks välisturiste jârgmiste turismimagnetitega nagu Hundisilmatalu,EKP Tartu Linna- ja Rajoonikomitee hoone,REFF-pättide kogunemiskoht(Tõnismäe 9) ,Toobali surnukuur ja miljonipeldik Tõnismäel.

Kle kuulaja 06.02 kell 15:58     Kuulaja, ikka see ammune  06.02 kell 19:39
kas ei viitsiks endale mõnda muud aliast välja mõelda?
Ei tahaks sihukese ajuvaba keelaja-käskija ja saatejuhtidele VARISERLIKULT tagumikku pugejaga sama nime kanda!

     Lembitu poeg  06.02 kell 16:26
Kultuur tuleb rikastada Rootsi tasemele.

     Tiit  06.02 kell 16:06
Kiruge aga rohkem venelasi küllap nad siis ehk tulevad aastvahetuseks,aga teistele turistidele pole siin riigis midagi peale hakata .Eestlane ei talu võõrrahvast,loobitakse igapidi ahnusega s.....ta kraevahele.
Ja see ennasttäis ülbe jutuga saatejuht tuleks viisakamaga vastu ringi vahetada

     mulk  06.02 kell 16:03
Hr. Tarve
Tunnen kaasa selle saate tegemisel, sest täna tundub olema üleriigiline "sinine esmaspäev"...

     Erik  06.02 kell 16:01
Ega ei peagi midagi erilist tegema, tuleb lihtsalt neile, kes siia tulevad jätta hea mulje või emotsioon. Info liigub inimeselt-inimesele kõige paremini.

     Kuulaja  06.02 kell 15:58
Kas me ei ole omadega nii kaugel, et võiks Vox Populi-taolise saateformaadi lõppenuks lugeda. See on ikka päris õudne, mida need (hääle põhjal) vanemaealised mehed ja naised suust välja ajavad. Las istuvad ja jauravad teised peegli ees.

vóimatust missioonist     alo  06.02 kell 15:40
Selleks et neid meelitada, peaksime esmalt aru saama, miks nad üldse mööda ilma roidavad, miks mingid asjad, inimesed, kohad neile huvi pakuvad. Üldiselt pakuvad turistidele huvi kohad, mis on millegi poolest erilised ja mis on nende jaoks atraktiivsed. Seoses asjaoluga, et Eesti kliima ei sobi eriti rannas lesimiseks ja lund on meil ka vähevóitu, ei ole see sobiv koht puhkuse veetmiseks. Ta vóiks olla ehk sobiv näiteks palverännakuks, kui meil oleks selline prohvet, kelle hauale palverännaku korraldamisest peaksid massid vajalikuks. Nii et meil vóiks olla sellise prohveti haud, mida kóik maailma inimesed pühaks peaksid. Selle eest, et ta tói maailma rahvastele rahu...