Vox Populi

Mida keelatut võiks Eestis veel legaliseerida?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     eh  08.02 kell 16:56
kui juba legaalseks narkootikumid, prostitutsioon ja avalik alastiolek igal pool, siis tuleks kindlasti lubada ka polügaamia - ja mitte ainult ühel mehel mitu naist, vaid ka ühele naisele mitu meest. Saab kasutusele võtta kooseluseadusega ja iive muudkui tõuseb!

arukus...     Kusti  08.02 kell 16:32
Õiglustunde - rahva demokraatia ... tegelikest olukordadest vassimise asemel täistõe rääkimise - pole nagu palju tahta?!

joodikud     peep  08.02 kell 15:50
Surmanuhtlus tuleks taastada kindlasti. Selle näite põhjal, kus joobes sõidab lapse surnuks ja põgeneb sündmuskohalt. Näiteid võib palju tuua. Miks peavad ausad ja korralikud inimesed kannatama meie rahameeste ülbust ja kohtunike rahva õiglustunnet riivavaid otsuseid. 30 miljonit ja 6 maksan tagasi jne. Samas naeruväärsed pensionid aga nende hiigelpalgad.

Vaba maailm     Kuulaja  08.02 kell 15:47
Kahjuks meil elab hulgi selliseid, kes ei adu, mida tähendab vabas maailmas elamine ja ihaldavad (ikka veel) käske, keeldusid ja piiranguid.

ja valud ongi põhjus.     haige  08.02 kell 15:47
Ja tarvitavad kanepit need
kroonilised haiged ,ehk enamus haigetest-on raske puudega inimesed !
Ja apteegi ravi kanep,peab
jääma arsti otsustada, ravimi-ameti kontrolli alla - igal juhul.

     Jänes  08.02 kell 15:36
Eestis võiks olla legaalne tarvitada kanepit alates 21. eluaastast.Alkoholi tarvitamise vanus võiks samuti olla alates 21 ja ajaliste piiranguteta.

hübriidsõjast?     alo  08.02 kell 15:15
Ega kõik see, mis hübriidsõja käigus meile sisse imbub ei peagi legaliseeritud olema. Seda hakatakse lihtsalt sõnavahu abil teisiti nimetama, kuigi asja kasutamise tulemus on ikka sama või lähedane. Kuigi vihakõne pole meil legaliseeritud, saab sõnavahu abil ikka igasuguseid asju avaldada ja ksenofoobia kasvab samuti nagu kogu Euroopas ja ega neid ksenofoobe ei saagi milleski süüdistada kui poliitikud globaalprobleemide lahendamisest ainult räägivad, kuid midagi reaalset nende lahendamiseks tegema pole võimelised, mille tagajärjel migratsioon ja sellega kaasnev ksenofoobia üha kasvavad. Nii et meil on nii demokraatia kui õigused olemas ja nende abil saavad igasugused legaliseerimata asjad ühiskonda sisse hiilida.

     Ants  08.02 kell 15:13
Eestis kiusatakse ebaõiglaselt taga nudiste. Nad on sellistena sündinud ja ei tee kellelegi liiga, tahavad vaid olla õnnelikud. Ega me ei ela enam keskajas, kus paljas inimkeha midagi jubedat on.