Vox Populi

Millised riigiasutused tuleks kolida Ida-Virumaale?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

superministeerium     insener  13.02 kell 16:44
Huvitav,miks siis see hoone kuhu mitu ministeeriumi kokku kolib,ehitatakse Tallinna ja mitte Narva?
Härrad ministrid koos nõunikega ei ole valmis nii kaugele tööle käima aga Sisekaitseakadeemia töötajatel pole midagi kobiseda.Tekib vägisi vandenõuteooria sellest et mõni võimulolijaile rahalist stimulatsiooni pakkunud kinnisvaraparseldaja on hetkel Sisekaitseakadeemia käsutuses olevaile kinnistutele"pilgu"peale visanud.

Tasa ja targu     enn  13.02 kell 16:40
Keeleinspektsioon, Keskkonnaministeerium, Keskkonnaamet, Riigimetsa Majandamise Keskus,Riigi Kinnivara AS, Maanteeamet. Eelkõige ikka pehmed väärtused!

     Kusti  13.02 kell 16:16
Teate see plära sarnaneb kilplaste lehma tõmbamisele kivimüüri otsa rohtu sööma - lehm poodi ülesse - millise nipiga saaks nõdrameelsed võmu juurest eemale?

et siis ida - viru     ega pole päris Eesti küll  13.02 kell 16:13
Laupäeval käisin Alutaguse maratonil.Supilauda otsides nägin üksinda istuvat vanemat (ca 60-65a) härrat.küsisin kas siin on vaba... vaikus ,OK mõtlesin et ei kuulnud vist..istudes küsisin kuidas läks...vaikus..mind nagu poleks tema vastas.
OK ega pea suhtlem(mõtlesin) kui ei taha... paari minuti pärast tuli teine härra ja nad hakkasid elavalt arutama kuida läks ja mis kõik juhtus rajal...vene keeles(olid kohalikud)... hmmm
täiesti 0 oli Eesti keelega siis ilmselt...


     kolida tuleks...  13.02 kell 16:10
KAPO ja Haridus- ja Teadusministeeriumi valitsemisalas asuv Keeleinspektsioon.

     Tiiu  13.02 kell 16:01
Kõigepealt peaks kolima Narva selle siseakadeemia sinna kolimise initsiaatorid ja tingimata koos perega. Kui nad on asjaga rahul, siis kolme aasta pärast kolime ka akadeemia sinna. See idee näitab, et poliitikutel on ükspuha meie inimestest ja ka julgeolekust. Loobuvad paljud õppejõud, sest Tallinnast Narva ei saa paljud ei kolida ega ka igapäevaselt sinna sõita. Kolida kedagi ega midagi ei tohiks. Kui on vaja, tuleb midagi uut sinnakanti arendada, mitte toimivat asutust lõhkuda.

Ohtlik kokkuhoid     Kuulaja  13.02 kell 16:00
Selle Leo ennastimetlev igapäevane loba ja targutused on juba täiega ära tüüdanud! Eriti see orjalik pugemine, et kõik puha "asjalikud" mehed!Ei tea miks meil siis kõik nii halvasti ja lollisti!
Leo, ära enam vett wc-s kokku hoia, see hais ei mõju su ajudele hästi!

Mida loen google.ee     Estonian Academy of Security Sciences")  13.02 kell 15:56
Sisekaitseakadeemia (varem Eesti Politseiakadeemia)
Pirital asuv sisekaitseakadeemia on kolimisjutt.. Sisekaitseakadeemia eelistab linnaku laiendust Tallinnasse ... Sisekaitseakadeemia asub täna neljas geograafilises asukohas... 6. märts 2015 - Siseminister Hanno Pevkur otsustas täna, et Sisekaitseakadeemia uueks rektoriks saab senine Narva Kolledži direktor Katri Raik... Sisekaitseakadeemia saatus ripub niidi otsas (4). Poliitikute erikomisjon asub täna õhtupoolikul vaagima, millises mahus sisekaitseakadeemia Narva kolitakse....
Kooli visioon on olla 2020. aastaks innovatiivne rahvusvaheliselt tunnustatud sisejulgeolekualane õpi-, teadus- ja arenduskeskus..
kolimine on pikalt olnud IRLi idee ja ilmselt pole enam vaidluse teema.
Sellest sõltub täna IRL ,sest see on rahastajate soov...

     ohtlik plaan  13.02 kell 15:49
See mõte on OHTLIK, lisaks kallis.
Kindlasti ei saa jõustruktuure ja nende koolitamist koondada vene piiri äärde. Kui on konflikt, siis venemeelsed politseiüksused, kontingent ju muutub (!), lähevad lihtsalt vaenlase poole üle nagu Ukrainas.
Ma saan aru, et venemeelne seltskond ajaks sellist poliitikat, aga IRL? On's nad salajased putinlased või?

     Kusti  13.02 kell 14:47
Miks-mitte Stenbocki maja,Toompea, justiits - ja kaitseministeerium - venelastel sõja puhul vähem rassimist... paistab, et meie riigis lollustel ei tulegi lõppu!
No tule taevas appi...!!!

Sisekaitse Narva     Arno  13.02 kell 14:34
Olen sisekaitseakadeemia Narva kolimise vastu. Olen juhuslikult kokku puutunud sisekaitseakadeemia Ida- Virumaalt pärit õpilastega ja nende käitumismaneerid ja kõnepruuk meenutasid küll rohkem kriminaalide, kui riigiteenistujate oma. Lisaks meenuvad tuletõrjujad, kes filmisid Vabariigi aastapäevaparaadi, isikutunnistuste müüjad, tuletõrjuast relvaärikas jms.Sisekaitseakadeemiasse (ja sealt edasi riigiteenistusse) on vaja Eesti riigile lojaalset ja usaldusväärset kontingenti.

     ....  13.02 kell 14:26
Ida-Virust ei räägi midagi - mainin vaid, et üks suuremaid veidrusi on meil see, et nüüdse nimega Maaeluministeerium asub Tallinna vanalinnas! Tea, kas see asukohtki ole üks võimalikke põhjusi, miks seda ei taheta enam põllumajanduse nimega siduda.... Pigem koliks selle Laialt tänavalt keset Eestit, näiteks - Olustverre.