Vox Populi

Millist juhti vajab Rahvusringhääling?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

personaalia     küsimus  21.02 kell 16:17
Ma ei mõista Allar Tankleri kandidatuuri ega ammugi ei mõistaks, kui ta saaks valituks uueks juhiks. Inimene, kes avalikult teeb kanepipromo (oli selline skandaal temaga eelmisel aastal seoses ühe Raadio2 saatega) ega mõista sügavuti kanepi kahjulikku mõju ega tagajärgi nõrgale organismile, ei saa olla selline juht nagu Agu Uudelepp kirjeldas - "kes näeb ette ühiskonna muutumist ja teeb vahet hea ja halva vahel". See kanepiskandaal näitab küll tema kohta suurt hoiatusmärki. Ta näeb välimuselt välja ka juhiks sobimatu, selline kahvatu kuju, mitte piisavalt jõuline. Ka ei sobi nii suure nn teabeameti (ootame sellest ju objektiivset teavet) juhiks liigselt liberaaltolerastlike roosade prillidega inimene, kes ei suuda piisavalt analüüsida Lääne-Euroopas ja Skandinaavias rändekriisiga kaasnevaid negatiivseid mõjusid ja näha ette, millised rändekriisi mõjud võivad tekkida tulevikus Eestis. Selle juhi iga sõnavõtt tekitab oma hinnanguliste vaadete tõttu palju suuremat resonantsi, kui mingi teise (riigifirma) ettevõte juhi oma.

     mõtiskleja  21.02 kell 16:07
Huvitav, kas mõni inimene saab mingi rahulduse kui ta iga hinna eest püüab teisi madaldada või mõnitada. Jutt sellest lavatöölisest. Allikmaa on kõrgharidusega elektroonik, Draamasse tuli ta kunagi ammu insenerina ja sealt edutati direktoriks.
Eilest AK-st poleks keegi osanud rääkidagi kui Lang poleks oma saates sellele vihjanud. Aga saatejuhil on saade minuti pealt ette mängitud, sealt ei tohi sekunditki üle minna. Mida ta oleks pidanud siis tegema ja et vestlus poole sõna pealt katkestati, polnud tema tehtud..
Küllap nõukogu leiab väärilise kandidaadi.

     vana olia  21.02 kell 16:02
Ain Saarna ,praktiliselt eluaegne raadio ajakirjanik,teadmisi ja oskusi küllaga

kohe pange paika     riina  21.02 kell 16:01
MART JUUR-- vana juurikas

     kandidaat   21.02 kell 15:55
Harri Kingo. Väga meeldib tema ilmavaade, mida saab lugeda FB-st.

     aus juht  21.02 kell 15:50
Juhti, kes pole parteiliige, viimasel ajal on ajakirjandus ikka avalikult sotsialistlik, tooks võrdluse juba Rahva Häälega. Eilne AK oli "tipp".
Juht peaks kindlustama, et rahva raha eest ülalpeetav ERR oleks tulevikus jälle AUS.

Oleks-võiks...     Kusti  21.02 kell 15:26
Ikka proff,õiglane ja erapoolik - naiivne tahta, aga võiks ju! Rahvale oleks vaja operatiivset tõde, mitte rämspu ja umbluud - iseasi kas juba "ajupestud" inimmass väärtinfoga midagi ka teeb...

     Ats  21.02 kell 14:45
Rahvusringhääling väga oluline meile kõigile, lootus on , et poliitbroilerit enam ei tule.Juht peaks olema parteiväline ning asjatundja, peaks olema kogemusi nii tv-st kui raadiost.Hoidma ja arendama oma meeskonda ning õppima Allikmaa tehtud rohketest vigadest.