Vox Populi

Millise mulje jättis teile presidendi vastuvõtt?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Suhteliselt masendava üldjoontes     Kuulaja  27.02 kell 16:26
No kui nätsu nätsutades karme käske ei jagatud,see ei tähenda, et etteheiteid ja õpetusi polnud!
Kõik miinuskohad kanti väga täpselt pikas kõnes ette!Ja millise raevuga kanti ette pidupäevade
naisepeksmine! :(
Ei ole selline käitumine midagi meid iseloomustav KOMBERUUM!, politsei andmetel isegi vähenenud pühadeaegne õiguserikkumine! :(
Minule isiklikult ei meeldinud korrutamine, et meie niigi orjameelne rahvas peab veel paindlikum olema, eriti mõistma töötada mitte tahtvaid noori ja loomulikult pagulasi ning hallipassi omanikke.
Aga mis seal ikka, Rumm ja Samost ju lausa selges eesti keeles oma saates selgitasid ja kiitsid , et need spordikommentaatorile omase kiirusega ettekantud "pärlid" polnudki mõeldus lumpenile koheseks arusaamiseks. Küll lähete koju ja loete ja vaatate üha uuesti ja uuesti, ka seda nukrat halli reaalsust ja tulevikku kirjeldavat kontserti.Masendav! Ja masendus üha süvenes! Kui kätlemisele kutsutakse isamaa PARIMAD pojad ja tütred, siis peaks neist ikka NII PALJU LUGU PIDAMA, et mitte sundima vanemaid inimesi osalema traavivõistluses, mida pidi läbima nii, et heeroldi asemikud ERR-ist EI JÕUNUD KÕIKI NIMESIDKI ! RAHVALE EDASI ANDA, veel jõledam, et isegi lausa EKSITI KORDUVALT NIMEDEGA!Rahvas ikka ei tunne ju kõiki nii palju, et seostada kõik näod, nimed ja "kangelasteod"! Rääkimata siis külaliste kutsumist väärivate teenete kasvõi ühe lausega tutvustamist!
See on ikka AASTA KÕIGE PIDULIKUM JA VÄÄRIKAM SÜNDMUS ja kui on nii kiire, siis jätke parem üldse ära, kui selline mõnitav tsirkus!
Aga ilmselt oli Samostil õigus, et põhimass ei saanudki miskit aru, miks muidu penskarid nii kiidavad oma helge ja väärika tuleviku asemel
kurba hallust lubavat presidenti, mida see hall kurb vanake kontserdi lõpus ilmselt sümboliseeris.
Aga me pidavat olema tänulikud ja olemegi kõike SELLIST väärt nagu Rumm ja Samost hõiskasid peavalumeedias!


     Metsatöll  27.02 kell 16:15
Meil sõpradega oli muudki targemat teha kui vaadata-kuulata presidenti.

(ladina k major "suur") e.      (ladina "karm, kõva")   27.02 kell 16:01
Minoorses toonis ... taheti öelda

Mažoori võib nimetada ka rõõmsakõlaliseks helireaks. Traditsiooniliselt kirjutatakse mažoorsed helistikud suure algustähega (Do mažoor, C-duur jne).
Minoori võib nimetada ka kurvakõlaliseks helireaks. Traditsiooniliselt kirjutatakse minoorsed helistikud (erinevalt mažoorsetest) väikese algustähega (do-minoor, c-moll jne)

start     madal asendist  27.02 kell 15:50
EKRE- vana paneks akadeemilise komisoni tööle st.
Naised nelja käpukile ja...

Käsk paljuneda antud..


     arutleja  27.02 kell 15:43
Soomlaste eeskujul võiks ju olla, kuid meie oma sisu pole leitud.

     kaua veel  27.02 kell 15:33
Kuikaua promutakse seda presidendi väljavalitute paraadi veel,kas läheb jaanipäevanivälja.
Saage ükskord sellest üle

Maksumaksja kulul     Kuulaja  27.02 kell 15:15
Miks peab üldse maksumaksja kulul VÄLJAVALITUTELE pralle korraldama? Normaalne ja õiglane oleks kehtestada osalemistasu! Kui jagub igal aastal hilpude peale raha kulutamiseks, siis suudetakse ka see osalemistasu omast taskust kinni maksta!!!

     Elts  27.02 kell 15:02
Vastuvõttu polnud aega eriti vaadata,kuid tahan kiita Kadri Liiki,kelle sõnavõtte ja saateid kuulasin alati huviga.Tema eelkäija eetamist ma polnud võimeline taluma ega kuulanud ka saateid.Kena vastset juubelipäeva Kukule.

Aus kommentaar     karmen  27.02 kell 14:19
Presidendi vastuvõtt jättis meeldiva mulje.Aga kontsert...andke andeks mulle jäi tunne et viibin matustel.See oli tõeline tõrvatilk meepotis.Kus oli see rõõm mida pidanuks pidupäeval tundma?