Vox Populi

Milline on raadio tulevik?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

muusika valik     riina  02.03 kell 15:37
Küll kõik tuleb veel tagasi,,AGA see valju muusika ja inglise keeles --LÕPETAGE KOHE ÄRA ! !

     Palju Õnne  01.03 kell 16:57
Ühe ettepanekuna võiksid Eesti raadiod sh ka Kuku Raadio kaaluda live spordiülekannete tegemist, sest raadio on märksa operatiivsem ja võimaldab tänapäevaselt öelduna multitaskingut viljeleda. Kuna paljudele spordiuudised on siiski hirmujudinaid tekitavad, siis paralleelsagedustel oleks ka spordiülekanded täiesti asjakohased. Nö kuku 1 ja kuku 2.

kuulsin...     carabass  01.03 kell 16:54
...kuskilt, vist digitunnist, et raadiod lähevad uutele sagedustele ja ükski tänapäeva raadio enam ei kõlba, ka autoraadiod, endal 3 raadiot, maal vanematel, ei usu mina, et kõik endale uue tänapäevase raadio soetavad, ka mina mitte.

     Vaatleja  01.03 kell 16:52
Kõigepealt jõudu ja jaksu Kukule.Ei kao raadio kuhugi,aga mina eelistan muusika saadetele jutusaateid ja uudiseid,mida tuleb Kukust hästi võrreldes mingite teiste raadio jaamadega.

Raadio     Tom  01.03 kell 16:02
Elan usas ja mõlemas autos on mul satelliit ühendus toas on raadio või netis kuulatav sirius XM kus on muusika uudised sport tv kanalid järjestatud kategooriatesse kuid ka sama tavaleviline raadio on seal kanalitena olemas nii et jah lahendused edastamiseks muutuvad kuid raadio kui selline jääb ja jumalale tänu et jääb

Õnne!     kuulaja  01.03 kell 15:58
Õnnitlused!
Kõik on suurepärane aga Teie reklaamid on lausa väljakannatamatud. Kaotate nende tõttu palju kuulajaid. Palun tõstke tugevalt reklaamide taset. Edu!

     mees metsast  01.03 kell 15:54
Raadio tulevik on tagasiside. Muusika osas on internetiraadio kõvasti rohkemate võimalustega kui leviraadio. Hetkel on arvamusi nii vähe, et saatejuht suudab neid hallata ning kõiki eetrisse lasta. Kui arvamuste arv suureneb, siis tulevad piirangud. Telefonikõnede lindistamine ja kõnede transkirpteerimine ehk tekstiks tegemine on järgmine samm mis lubaks rohkem telefoni kasutada. See võimaldaks oluliste ja erinevate arvamuste omajatele tagasi helistada ja rohkem sisulist tagasisidet saada.

Tulevik     Kuulaja  01.03 kell 14:52
Ikka selline, kus saates räägivad vaid robotid.

     Velli  01.03 kell 13:49
Palju õnne Kuku raadiole ja Kuku saatejuhtidele sünnipäeva puhul! Õnnitlen ka Kuku loojaid ja kõiki 25 aasta jooksul Kukus tegutsenud saatejuhte! Tänan huvitavate ja meeldivate saadete eest ja eriti tänan Vabariigi aastapäeva varahommikuse muusikasaate valiku eest. Vau! Jätkugu jõudu ja tahet ning leidugu edaspidi ka libauudiseid.

Õnnitlustega,

Pidev kuulaja Velli Assakult

muusika valik ka     riina  01.03 kell 13:48
ka meie väikses eestis,võiks raadio veel areneda! Kõik Uudised olgu hästi kontrollitud ja täpsed.
Rohkem häid saateid ja vähem vassimist , valet,vaiksem muusika!
Kutsuda üks kord nädalas 2. juhtivat poliitikut vastama -just kuulajate küsimustele --umbes 40-45.minutit! Nagu sotsiaalne kaitse eestis.