Vox Populi

Kust leida tervishoidu lisaraha?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

OH teie saadet     JUKU  08.03 kell 16:44
16: 45 jätate SAATE ÄRA ,, Miks NII TEETE,,,,SEE ON JUBA RAHVA NARRITAMINE =?
JÄLLE-- KALLUTATUD KUKU RAADIO
ENAM EI KUULA !
KUULAN NÜÜD ELMARI RAADIOT

     ....  07.03 kell 16:57
muide - ülikallis on meil ka veterinaaria, millel puudub haigekassa. Ja on ka veterinaarias samad diagnostikavahendid, mis humaanmeditsiiniski, pea kõigis normaalsetes kliinikutes tehakse ka röntgenpilte. Ja nii mõnigi veterinaateenus on samasugusest inimeste jaoks tehtavast - asjatundlikumgi... Ja riigil on raha küll, kui me maksame isegi kunagise presidendi leselegi kontoripidamist ja töötajaid, rääkimata viimaste kärgperede ülalpidamist laste täisealiseks saamiseni....

     lollpead  07.03 kell 16:51
pensionisambad on ju sotsiaalmaksust võetud raha.

     juhan  07.03 kell 16:47
ega me siin jalgratast ei saa leiutada.Kogu euroopa maksustab kõrgemaid sissetulekuid,nii eraisikute kui ettevõtete omasid,meist märksa suurema maksumääraga.

Astmeline tulumaks on see millest peaks alustama.

     Vonüksküll  07.03 kell 16:30
1. langetada meditsiiniseadmete, -tarvikute käibemaks tagasi 5% peale
2. vähendada dubleerivate raviuuringute arv miinimumini
3. Eleringi kasum suunata meditsiini
4. Tõsta sots. maksu 2,5 % - 1,5% tõõvõtjale maksmiseks ja 1% lisaks tööandjale. Kui rahvaarv ei tõuse, tuleb varem või hiljem see ära teha, sest raha ümberjaotamine üksi ei aita.
5. Ametnike hulka riigis vähendada 30%

ostad seda, milleks raha jätkub     luule  07.03 kell 16:20
Kas meie territooriumil asuvad kaitsejóud tagavad meie julgeoleku vói vähemalt hoiavad ära idanaabri kallaletungi, kuna see kardab, et liitlaste tankid mitte ainult ei vaaluta Moskva vaid sóidavad vajadusel vigastamatult Vladivastokki välja (nagu nende tutvustusest aru vóib saada) ja rakette ning lennukeid pole ehk vajagi kasutada. Pigem on asi siiski nii, et heidutuse asendamine ähvardusega vóib ikkagi sója kaela tuua ja kas see sóda just soovitav on. Igatahes ei taga ei kaks ega kuus protsenti eelarvest meie julgeolekut, nii et me peaksime loomulikult ette kujutama, milleks meil kaitsekulutuste raha vaja on ja kui palju seda vaja on ja ka seda, milleks haigekassa raha kulutada saab. Olukorras kus meie majanduse tase ei ole arenenud riikide tasemel ei saa ka haigekassa poolt finantseeritav arstiabi olla arene nud riikide tasemel.

     jakob  07.03 kell 16:18
1.Ühildada presidendi ja peaministri ametikoht
2.Poole võrra vähendada parteide toetusi riigieelarvest
3.Oluliselt suurendada alkoaktsiise, eriti lahjade napside osas k.a alkoreklaami eest
4.Likvideerida EAS

     Toivo  07.03 kell 15:56
Inimeste enda põhjustatud haiguste ravi maksumaksja rahaga kinni maksmine tuleb lõpetada. Pean siin silmas suitsetajaid ja alkohoolikuid-narkomaane. Suitsu ja alko müük eraldi poodidesse ja ainult dokumendi alusel!

Rahva tervis     Kuulaja  07.03 kell 15:46
Relvastumisele ei pea niipalju raha eraldama. Teised riigid ei suuda isegi mitte 2% panustama, kui meie pingutame juba 2,17 %-ga!

Isoveri müügimehe tase     Valitsus on ikka populistlik  07.03 kell 15:08
Selleks, et aidata kaasa ettevõtluse arengule tuleb parandada inimeste elutingimusi "Palo & CO"
Selleks, et parandada inimeste elutingimusi ja kvaliteeti tuleb kaasa aidata ettevõtluse arengule kõikjal Eestis ..
Kuna seda teha ei osata siis siit saakski 62,5 miljonit eurot.

     Virve  07.03 kell 14:51
Kui Tero Taskila üle kullati, siis mõtlesin, et Eestis on raha nagu muda. Kui Ermamaa põhjatusse rantshosse lõputult raha külvatakse, siis ei saagi teisiti mõelda kui-Eestil on raha nagu muda! Mitte raha pole otsas, vaid ta läheb mõistusevastasesse kohta! Ja veel- kaua võib materdada Mailis Repsi!Teda on kõik kanalid, k a Kuku juba tülgastuseni tümitanud! Aitab juba!Täna "Mehed ei nuta" jälle. Inimesed, tulge mõistusele!

vähendage kaitsekulutusi      mina arvan  07.03 kell 14:50
Kes otsib --ja tahab --see ka leiab Raha ! Või küsige Euroopa Liidust -- just arstiabiks raha juurde: Ega haiged kodanikud
ei oota.ei tohi euroopa seadusega kannatada ja aastaid oodata! Lugege sots,harta ja eesti põhiseadus ka läbi: