Vox Populi

Mida peaks riik laste heaks ära tegema?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kodanik  10.03 kell 15:05
Reformimeelsed Eesti kohtunikud panevad toime pidevalt Eesti Põhiseaduse rikkumisi näiteks seda § 13. Igaühel on õigus riigi ja seaduse kaitsele. Eesti riik kaitseb oma kodanikku ka välisriikides.Seadus kaitseb igaühte riigivõimu omavoli eest, seda kahjuks kohtunikud julmalt eiravad.


     MIKS EI OLE 10.MÄRTSI TEEMAT ÜLES PANDUD!?  10.03 kell 14:50
Eesti kohtusüsteem on läbinisti korrumpeerunud ja ei ole mingit abi advokaadist kui tahes erapooletu ja õiglane ta ka on.

     dr.Ehk in  09.03 kell 17:21
Uue-noore ja taas-ise-seis-vuva vaba riigi valitsejad, kel on probleeme raha jagamisega, on reaalselt vales kohas, valel ajal sündinuina suures hädas, kus abi kõige lähemal. Vaadake oma minevikku ja tunnetage oma kohta tulevikus.
Kui vanemate sissetulek on väike, siis toetavad vanavanemad ja kui vanavanemate pension on väike, siis vanavana-emad-isad tagavad eestlaste järjepidevuse kindlasti. Kes kahtleb tehtus, saab järgmist saamu ennetada - aja maha võtta ja mõelda. Hiljem on hilja teadmiste näljase lapse ja riiki juhtiva ajupestud inimese - ideaalse poliitiku laiba novaatorlik reanimatsioon ning GMOrganiseerimine, reformimine on läbi aja ebaõnnestunud nagu maaalati liit-, vaba-, era- ja osariikides. Inimese rollis taidlejate avaliku õigusliku tegevuse tulemus Maal on vastuolus järjepidevust tagava kõrgeima võimu kandja, inimpere- inimühiskonna - riigi algrakukese põhiseaduse kui ka kirjutamata seadusega, nii amoraalsel kui ka Eestimaa lastele eetilisel tasandil vastuvõetamatu. Pensioni tõstmine on ainuke võimalus aidata vanemate hooleta jäänud lapsi.

Tarve , sa pole ju NII loll!     Kuulaja  09.03 kell 16:55
Seelikutest ja pükstest ARUTLETI lausa Terevisioonis täna!
Aga helistaja mõtles VÄGA SUURT PROBLEEMI MEIE RIIGIS, nimelt käsulaudu KASVATAJATELE JA PEDAGOOGIDELE , "Seksuaalkasvatus alates NELJANDAST ELUKUUST"!
Seda lahkas ja sai TOHUTU tagasiside A. Raid Tallinna TV ÜLIPOPULAARSES saates Mõtleme veel.
Aga noh, Tarve ei julge ju Tallinna TV-d vaadata!.... :D

     Kusti  09.03 kell 16:37
Riik tagagu lastevanematele inimväärne töö ja palk, mis võimaldaks järglastele elementaarsed kavu ja arengu tingimused... Siiani on see näruvõitu ja jutu tasemel.

ikka toit     riina  09.03 kell 16:33
Anda tuleb Koolides ,2-- Lõunat ,,ehk 2. toidukorda päevas
--- Nagu oli see Halval Ensv ajal
Kell 15:OO toideti ka neid
lapsi --kes jäid kooli edasi peale tunde õppima !
Aga Joodikute käest
võiks lapsed jõuga ära viia! Riigil on OMA lastele veel
Huviringide raha andamata ? "KAUA VÕIB---RELVASTUDA ? ja OMA LAPSED KANNATAVAD?


     Metsatöll  09.03 kell 16:18
Riik peaks saatma lapsed TÖÖLE juhtivate parteide juurde lâbiviimaks pea iga-aastaseid valimiskampaaniaid.Kes kogub ukselt uksele hääli,kes lõikab linti,kes esineb TV-s,kes jagavad lilli,pastakaid,kohvi või kondoome.

     Kuulaja  09.03 kell 15:57
Riik peaks tegelema lapsevanematega, kes peaksid oma laste eest hoolt kandma. Mina ei tunne ühtegi nälgivat last, kuigi neid tõenäoliselt on. Aga helistajate soovitus tõsta lastetoetusi on ikka päris karm. Kui need toetused ei jõua tihtipeale üldse lasteni, nagu selgub, vaid vanemad tarbivad selle raha enda hüveks.

reaalsusest     ellen  09.03 kell 15:36
Riik peaks tagama, et narkodiilerid ei saaks koolilastele narkootikume jagada vähemalt mitte kooli vahetus läheduses ja ei saaks seda ka mujal liiga vabalt teha. Ta peaks tagama ka selle, et diileritena ei tegutseks koolilapsed ja kooliópetajad. Riigil peaks olema arusaam, milleks ta lastele haridust annab, kui tulevikus teevad kogu töö ära robotid. Igatahes ei peaks ta sellisel juhul koolitama autojuhte, lendureid, tööstustöölisi jts. Riigi poolt antud haridusega peaks olema ka tulevikus midagi peale hakata.

     Marek  09.03 kell 14:16
Riik peaks mõtlema sellele, kuidas taastada tasuta huviringid. Oli aeg, kui mitte midagi polnud kuid ikka saadi tehtud!Olen ise nõuka-aegne laps ja mäletan väga hästi, kui vahva oli nokitseda õhtuti lennumudelismis ning astuda esimesi samme fotograafias.