Vox Populi

Milline on meie paremerakondade tulevik?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Taat  20.03 kell 16:53
Ma ei taha, et see parempoolne paduliberaalne poliitika tagasi tuleks, sest see oli puhas röövkapitalism, kus rikkad saavad rikkamaks ja vaesed jäävad vaesemaks.

Jordaania teema     Ref projekt  20.03 kell 15:55
Jordaaniasse investeeriti hulk milj.eurosid..(ca 30-40milj.)
jah Tänaseks on sealse investeeringu hävimine peatatud.Just peatatud,mitte saadud kasumit 18 koma milj.
Enamus osalus müüdi hiinlastele kes on nõus investeerimi sinna ja kui Eesti energia oma nõuhau ja oma rahaga(kõik saadud nn.kasum ja tänaseni pandud raha) seal riskib..
Lühidalt:kui nüüd ehitavad hiina rahadega sinna elektri jaama ja see hakkab tootma kasumit...!Siis on Eesti jaoks kõik üli hästi.Kui ei tule kasumit,oleme vähem osanikuna rahast ilma.

     Kusti  20.03 kell 15:42
Siin tegelikult vist polegi ei vasak ega parempoolseid - võimu juurde pääsenutel see poolsus läheb kaunis ühesuguseks, nagu ventilaatorisse visatud kanadel. Huvitav kelle käske nad täidavad!?

Tulevik ja võimu jagamine     Kuulaja  20.03 kell 15:32
Ikka võimu juurde tagasi pääsemine. Kui see valitsus karvupidi kokku läheb, siis tee on neile taas avatud!

parempoolsus     N.D.  20.03 kell 15:02
Kas meil siis on paremerakondi? Ref? Lõpetas suure maksude tõstmisega. EKRE? tema (põllu) -majanduspoliitikia on ju sisuliselt sotsialistlik. IRL? Reinsalu jutu järgi soovib üha enam riigi sekkumist inimese isiklikku ellu. Ma tõsiselt loodan, et paremerakondade tulevik on selles, et mõni selline tekib.

ühtsetest väärtustest     alo  20.03 kell 14:48
Globaliseeruvas maailmas on igasugune lootus sõltumatule poliitikale illusoorne, nii et teatavatel tingimustel valitakse nii parem-, vasak- kui ka keskerakondi, kes koalitsioonis siis teevad otsuseid, mis neile hääli toovad ja otsuseid, mis hääli ei too ja samal ajal jahuvad väärtustest ja maailmavaatest, millega nende tegevus nii väga seotud ei ole ja nad polegi ei vasak- ega parempoolsed vaid pigem ikka pragmaatikud nendes raamides, mida selle maailma vägevad aktspteerivad.

Saatuse eest ei pääse     Lauri  20.03 kell 14:41
Vabaerakond oma 600 liikmega ei ole jätkusuutlik. Eufooriaga kaasa läinud loomeinimesed ei ole suutelised pikaajaliselt sellise tegevusega kaasa minema. Talviku ja Haukanõmme siblimine ei päästa seda masinat seiskumisest ja ajalukku minemast. IRL sama prbleemi ees ja karta on, et sama saatusega.

     Ants  20.03 kell 14:35
Liberaalsele majanduspoliitikale ja ajutisele omakasule orienteeritud parempoolsus väikese riigi puhul ei sobi.
Oleks hea, kui parempoolsed erakonnad kaoksid enne, kui lahustub võõrvõimus riik. Tulevik kuulub riigi ja rahvuse tugevust toetavatele poliitikutele.