Vox Populi

Kui palju te usaldate uuringuid/küsitlusi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

"sveitsi sõltumatu prostituut"tuvastas      insener  30.03 kell 16:29
kes uuringu tellib,see määrab ära,mis tüüpi küsimused tuleks esitada et oma huvides kasutamiseks kõlbulikku vastuste kogumit saada. Näide on nõukaajast:kui hakkasid sõjakomissariaadis ohvitseriga vaidlema ja väitsid et NL sissetung Afganistani on olemuselt sarnane ristirüütlite sõjakäikudega paganate asualadele siis said vastuseks et sa vihkad oma kodumaad.

Kes maksab , tellib muusika!! :D     Kuulaja  30.03 kell 16:17
Kle Helle! Täpselt sama tekst telefoni teel, ainult siis olid mees ja 30 aastane!?! :) :D
Sinu väite põhjal pooletoobised kuulajad ka ühed ja samad! :D
Kui inimesed ei oma ettekujutust , kuidas küsitlusi läbi viiakse,siis hoidke suu kinni! Küsitlejale antakse kätte ülesanne ABSOLUUTSELT kindlate nõudmistega nii vanuse, soo, sots. seisundi jne.kohta! See, kui mõni käib päeval ja peab siis noorte otsimiseks rohkem tööd tegema kui õhtul ringi käija, see on küsitleja probleem, sest PALKA SAAB AINULT TÄIDETUD ÜLESANDE EEST!!!Aga see kellaaja jutt on ka loba, sest päeval on näit. noori emasid kodus nii, et tapab, üliõpilasi jne.samuti.
Õhtul jälle noored hoopis pralletamas...
Ise kaldun mitte uskuma, sest need küsitlejad on üks pidevalt vahelduv,seega madalate oskustega või lihtsalt logardid, kes tahavad ruttu õhtule saada ja vastusteks märgivad rohkem oma arvamusi või mõjutavad küsitletavat!! :(
Samuti me ju kõik näeme ja kuuleme mida MEIE KÕIK ARVAME, aga ennäe imet, uuringud ikka RISTI VASTUPIDI!! :(
Ja keda huvitab rahva TEGELIK ARVAMUS??? Kui näit saadet Rahva TEENRID!!! saab kommenteerida AINULT ISIKUTUNNISTUSEGA!!! :(
Lugesin täna Tartu Ekspressist, et Kuku raadios annab 26.märtsil rahvale teada keegi Karmo Tüür, et
Venemaa-Valgevene liitriigi eelarve on
VÄIKSEM KUI TARTU LINNAL!!!
MILLISE UURINGU alusel ta seda väidab või peab ta Kuku kuulajaskonda absoluutseteks debiilikuteks!?!


     Helle  30.03 kell 15:57
Näiteks Vox Populis võtavad absoluutselt igas küsimuses sõna ühed ja samad vanamehed, kes on küll valjuhäälsed, kuid nemad ei esinda siiski enamuse arvamust ja nemad ei moodusta statistiliselt tõsiseltvõetavat valimit:)
Olen üle viiekümnene heteroinimene, kuid leian, et samasoolisus ei ole eelis ja see ei ole minu asi otsustada, kuidas nemad oma elu toimetavad, see on inimeste võrdne kohtlemine. Eelistamisega oleks tegemist siis, kui samasoolised näiteks vabastataks maksude maksmisest:)

     NÄT  30.03 kell 15:53
Isiklik kogemus ütleb, et kui sa oled EMOR'i küsitluslistis ja muidu tüütavatest uuringutest lahti ei saa, siis pruugib vaid küsimusele,et keda valiksid kui RK valimised toimuvad homme, vastata EKRE või RÜE ja enam ei tüüta sind ükski küsitleja.

nukralt     louis  30.03 kell 15:22
Uskuda võib poliitikat, meediat, uuringuid, küsitlusi jne. Võib ka küsida, miks me neid asju usume? Kas me teame, miks me neid usume? Poliitikuid usume, kui eluga rahul oleme või kui ei ole ja usume muutustesse, meediat kuna ta meelt lahutab. Uuringuid usume kui loodame et need on vajalikud? Isiklikult meeldib mulle ikka positiivne uskumine, nii et ikka usun, mille poolest sotsioloogid poliitikutest halvemad on?

Küsitlus     Kuulaja  30.03 kell 15:19
Kuidas saab neid usaldada, kui seal käib diskrimineerimine küll vanuse, küll mingi teatmata põhjuse järgi. Näiteks www.minuarvamus.ee küsitlused on ka kohati päris kummalised, kui ankeeti täites järsku enam küsitlejate hulka ei sobigi ja ka lubatud boonuspunktid jäetakse andmata. Arvan, et tõeline tõde selgub siis, kui kogu rahvas kaasatakse, mitte uuringufirmade enda väljavalitud ei tea kes inimesed!

     kahtleja  30.03 kell 14:38
Näide:esitatud küsimusele vastas 75% Eesti rahvast.
Küsitleti 760 kodanikku.
See oleks siis umbes 700 00 kodanikku.Ei küsitletud ju, küsitleti ainult 760!
Oleneb ka küsimuse sisust, Narvast saad ühe vastuse, Saaremaalt teise.

Statistika my ass     Jaan  30.03 kell 14:17
Vastuküsimus Teile ; Kui palju Teie usute näiteks statistikat Eesti keskmise palga kohta ??? 😂🤓😲