Vox Populi

Kui palju dikteerib tehnoloogia teie elu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kusti  13.04 kell 16:44
Ja veel - isegi näpujäljed võeti ID kaardi saamisel...kõik kontrolli alla!!! Mnu noorem tütar sattus sekeldustesse 15a. tagasi (oma nooruse lollusest) - siiani asi nagu takjas koera saba karvades,kuhu ka ei läheks.

     Saima  13.04 kell 16:08
Dikteerib küll. Nüüd on suur kampaania ID kaartide sertifikaartide uuendamine, mis on aga komplitseeritud tegevus / varem ei olnud/ ID abikeskus aga ei oska juhendada, ajavad mingit trafaretset juttu. Ikkagi peaks leidma spetsialiste nendele kohtadele, mitte niisama istujaid1

     Rein  13.04 kell 15:55
Kindlasti on digitehnoloogia elu lihtsamaks muutnud. Aga seda kasutatakse ka kurjasti. Näiteks ID-kaardiga ei saa te avada ühtegi panga arvet-peate isiklikult kohale minema.
Aga E-valimised?
Mõtlemist on mõtlevatele inimestele.
Head E-sauna E-vihtadega.

     Marek  13.04 kell 15:36
Meie igapäevased lahutamatud kaaslased on ju tv, raaddio, arvuti ja internet. Samuti ei kujuta me tänapäeval elu ette ilma telefonita. Veel ka pakiautomaadid ja kauplustesse järjest tekkivas iseteeninduskassad. Ka meie autod on elektroonikat täis. Lisame siia veel isejuhtivad autod, mis otsustavad juba meie eest. Ja oi, kui palju kõike veel. Tehnoloogia dikteerib täna meie elu pea igal sammul.

medali 2 külge...     Kusti  13.04 kell 15:26
Tikteerib küll - kõige suurem panga konto seisu saladus on sageli konto omanikule endale... eriti maakohas poes osteldes. Teiseks - tehnoloogiast tingitud laiskus ja mugavus tekitavad inimestes abitust.