Vox Populi

Kas ja kuidas peaks maailma vanimat ametit piirama?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

pole ensv ,et häbeneda     puudega  18.04 kell 17:42
Kuule Riks 16:O4 ,Miks ikka vanemad mehed - on sinu arvates jälle süüdi?
1. Tunnen muret hoopis nendest meestest ,kes on aastaid Puudega ja elab ka üksi!
Ja aastaid peab mees ,,või ka naine -- ise otsima seda teist inimest: Kes
aga Eesti seadusega seda teenust --võiks teha ja lubada:Või tahaks haiget inimest
juba tema Tervise pärast aidata! On üks probleem- ja meie Riigi mõtlemise koht!

tubli Eevi     olen isa  18.04 kell 16:55
Teie Eevid olete õigel teel.
ka sinu jutu järgi
saavad inimesed oma vajadused
ja kõik vanuse grupid rahuldatud ! Ja Naine 50 +pole siin mingi vana

     Eevi  18.04 kell 16:39
Arutelu prostitutsioonist ja inimkaubandusest tuleks täiesti lahku lüüa. Igasugune inimkaubandus on kuritegelik!
Prostitutsioon tuleks kontrollitavalt legaliseerida.
50-nene mees võib tunda end peaaegu impotendina 50-nese naisega. Aga noor paneb tal kõik asjad tööle. Samas on keskeas härrad oma kogemustega neidudele
kindlalt paremad kui poisikesed.
Ja miks peaks isukas neid end litsina tasuta rahuldama kui selle eest võiks ka raha saada. Prostituut ei ole ka pere lõhkuja ja ei taha tingimata su meest ja vara. Ka poistel oleks hea meistriks õppida just asjatundjate käe all.

meestel ka mure     olen isa  18.04 kell 16:14
Jah Carmen 16:OO- alumise peaga
saab mees ühte asja mõtelda ,aga seda alumist pead ka juhib meestel -see ülemine peake!
Pereisa vist rääkis täna sellest ,mis tema naabri naine teeb. Kui olid nii täpsed andmed


Mõtleme siis kaasa     amet või asi,aga  18.04 kell 16:11
Kas peaks maailma vanimat ametit piirama?
Peaks küll.
kuidas peaks maailma vanimat ametit piirama?
Seadustega.
Miks peaks maailma vanimat ametit piirama?
Et vähendada kriminaalseid tuluallikaid.
Kes peaks maailma vanimat ametit piirama?
Riik- seaduste ja Legaliseerimisega.Legaalses tegevuses puuduks kriminaalidel võimalus ja kurideglik äri -tulu muutuks legaalseks,mida reguleeriks seadus.

Ausalt öeldes on WC koristaja amet ka piinlik,aga väga vajalik..
samuti on seksi teenus vajalik...
Ärge alahinnake elu...

N-Liidus oli ka äri e. müük-ost kuridegelik tegevus (hangeldamine)
Täna püüab kuritegevus endiselt liikuda sinna kus seadused ei toimi,siit ka kriminaalne inimkaubandus sexi müügil ja ostul

     Prostitutsioon on igaühe enda valik  18.04 kell 16:06
Iga naine ise valib, kas ta tahab prostituudina töötada või mingi muu ametiga. Kui naine on seksisõltlane ega suuda ilma seksita normaalselt elada, siis on just prostituudi amet see, kus on koos töö ja hobi. Olen ise kokku puutunud just sellist tüüpi naisega ja tema ütles, et on ainult õnn ja rõõm, et ta saab lisaks oma tohutule seksinäljale priskelt raha maailma vanima ametiga. Ta ei suutnud teisi ameteid pidada, kuna otsis pidevalt võimalist meeskolleegidega seksida ja see tekitas väga palju probleeme kõigile.

     Riks  18.04 kell 16:04
Kuulates neid kiimas vaevlevaid vanamehi, on tõeliselt häbi olla mees.

MEHED, tulge mõistusele     Lii  18.04 kell 16:02
Ulme! Mehed helistavad ja räägivad, et kui naisele meeldib seks, siis on jumala okei olla prostituut!!! Mitte kellelegi ei meeldi seks ebameeldiva inimesega, suvalise inimesega - meeldigu seks ise kui palju tahes!

Masendav on kuulata neid kõnesid, ausalt! Prostitutsiooni puhul on ehk 1 % naistest oma töö üle rõõmsad ja ilmselt on need ka naised, kes saavad valida oma kliente või omavad lausa püsikliente.

Ja kui me nüüd räägime sellest, et naisele MEELDIB olla prostituut, sest seks on äge ja raha saab lihtsalt (??), siis on see väga suur sotsiaalne probleem, mis nõuab sekkumist ka psühhiaatrilisel tasemel, et inimest aidata.

Appi, appi, appi - tõepoolest, tulge mõistusele, helistajad!

     Carmen  18.04 kell 16:00
Mõtteid oli, aga esimese avatud mikrofoni vooru järel olen nõutu, kuuldes meeste valdavat arvamust. Super, et üks naine ka liinile sai. Kurb oli neid mehi kuulata, eriti see hääle järgi noorem mees, kellel polnud imelik mõelda ja öelda, et noor ema lapse kõrvalt "majja" läheb, ja seda tema meelest täitsa vabatahtlikult - "lihtne töö, ei pea lillegi liigutama"?! (Meeste ?) maailmapildiga on ikka midagiväga valesti, kui noore pereisa vanuses mees sedasi räägib. Kurb :(

     mari  18.04 kell 15:58
Vilets mees läheb prostituudi juurest lisa otsima, tegelikult oleks vaja mehi harida, et nad oleksid paremad voodis oma naise juures.

     Rivo  18.04 kell 15:57
Tuleks piirata alla 30.ne aastastele. Siis on inimene piisavalt palju vaimselt arenenud, et oskab adekvaatselt hinnata oma otsuseid ja selle tagajärgi.

     Tiiu  18.04 kell 15:54
Meie rahvas kaua ei ela kui meie mehed on sellisel tasemel. Vooglaid sajatab naisi, nende tehtud aborte, võrdleb neid Assadi keemiarelvaga ja mehed helistavad ja õigustavad prostidutsiooni. Kuidas saavad tänapäevased naised selliste meestega lapsi teha. See oleks vastutustundetuse tipp.

ikka raha puudus     riina  18.04 kell 15:45
Alguse saab naine siis,kui on vajadus raha teenida .
Siin riigis kus on suurem töö puudus (liiga palju lõhuti vabrikute naiste tööd)
Või siis Töö--andjad ei anna noorele naisele vastavat töötasu! Vaesunud ja mitte toime tulevaid naisi on lastega ja leidub igas vanuses emasid- Kes on jäänud ka oma kodus jänni maksudega --Ja liikunud järjest vanema ameti juurde ! See on Meie väikse riigi mure ( hirmus probleem just -- haigused otsa! Vaesunud Eesti riigis kus aga istub palju
Sots.. ametnikke --ei näe nemad probleemi?

kuri     sõbralik feminist  18.04 kell 14:58
Teisest küljest. Olen ka nõus selle naisega, kes enne intervjuu andis, et prostituute ei peaks lisaks karistama, aga samas näeme ajalehes ka pidevalt selliseid kuulutusi: naine kutsub kohvile ja massaažile. Kuidagi peab ühiskondlikult andma sellise signaali, et enda väljapakkumine ei ole normaalne suhete loomise viis, samuti ei ole see mitte kuidagi aktsepteeritav rahateenimise viis. Seda peaks juba noortele neidudele õpetama, et nad ei satuks kokku selliste elukaaslastega, kes võivad hakata neid kupeldama. Noori naisi peab kaitsma senisest rohkem. Meedial on ka suur roll selliste kuvandite muutmisel.

kuri     sõbralik feminist  18.04 kell 14:48
Alustaks sellest, et ajakirjanikud ja poliitikud jt ei nimetaks seda kahetsusväärset olukorda, kuhu naised on sattunud, "ametiks"! Amet on see, mida me saame koolis õppida, areneda, teha tööturul karjääri ja pärast saada pensioni. "Amet" on positiivse kuvandiga sõna. Mis on prostitutsioonis positiivset? Prostitutsioon on kehvadesse elutingimustesse sattunud naiste julm ja vägivaldne ärakasutamine, selles olukorras ei ole mitte midagi positiivset, ka ei ole sellel mitte midagi pistmist ausa ja väärika tööturuga ja tööalase karjääri tegemisega! Kui seda halba olukorda jätkuvalt nimetada "ametiks", pehmendab ja legaliseerib see prostitutsiooni kuvandit ja annab just hoogu juurde prostitutsioonist kasusaavate (meespoole) isikute vabandustele: naine teeb ju ainult tööd! Aga see ei ole töö!! See ei ole "amet"!

Kui on nõudlus, siis on ka pakkumine     Kuulaja  18.04 kell 14:24
Hukka mõistma neid on kõik varmad, aga abi õigel ajal osutama pole aga kedagi! Enamus naisi on niikuinii Ida-Virumaalt pärit. Kui riik ei võimalda neile ausat ja elamisväärset tööd ning palka, siis polegi neil muud valikut, kas lahkuda riigist või hakata prostituudiks.

mida teemat     imege pastakat edasi  18.04 kell 14:21
Näha on et nn.uus koalitsoon otsib endiselt teemat:(Valimised lähenevad)

Küsimuses on vastus: see on vanim amet,
kuidas seda siis piirata:
see on nii loll küsimus,et tegelikult pole mingit tahtmist jätkata..
aga-
Kui poleks vaesust,poleks ka prostitutsiooni, (siis oleks lihtsalt kerglane vabatahtlik liiderdamine).
Samas on igevesest ajast igaveseks selge,et varaline erinevus on jääv.
Seega kui keegi arvab, et suudab likvideerida varastamise,vägivalla,prostitutsiooni..siis tegemist on populismiga...

Legaliseeritud prostitutsioon on heaoluühiskonnas lahendus.
Aga Eesti ei ole veel heaolu ühiskonnale lähedalgi.