Vox Populi

Kas Teie olete oma eluga Eestis rahul?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

No muidugi rahul!     Martin  19.04 kell 17:25
Kes oleks võinud arvata, et nelikümmend aastat hiljem saame helistada raadiosse ja arvamust avaldada?

https://youtu.be/wgsdSOhW1mU

Mis on mis?     alo  19.04 kell 17:19
Oma elu oleneb ikka iseendast ka. Kas peale enese elu Eesti elust rääkida ei vóigi? Kui ma vórdlen eestikeelset vikipeediat ingliskeelsega, siis ma ei saa aru, miks ma pean olema mingi alaväärtusliku keele kasutaja. Asjaolu et mingi infi saamiseks on mitmeid vóimalusi ei tähenda, et vikipeedia peaks olema maksimaalse märksónade arvu ja minimaalse sisuga. Mina ei arva, et elu koosneb ainult rahast ja tarbimisest, kuid kui hea see Eesti rahvas ja tema elu on, see pakub siiski pisut huvi.

Kas Salvesti omanik on ka vinguja?     Kuulaja  19.04 kell 16:50
Tänases DELFIs Salvesti omanik:
"valitsus võtab madalama sissetulekuga inimeste taskust rohkem kui kunagi varem.
Valitsus eksitab rahvast, lubades ühelt poolt madalama sissetulekuga inimestele maksukoormuse vähenemist, kuid teiselt poolt võttes uute maksude ja olemasolevate suurendamisega nende taskust rohkem kui kunagi varem."
Loodan, et õige pea need sügavas õnnejunnis ja rahulolus Kukusse helistajad saavad ka varsti pensile ja nautida pooleaastasi arstijärjekordi ning et neil külmkapp, tolmuimeja või pesumasin üles ütleks!
Loodan ka et nende naabrid, kes mäletavad nende "töövõite" lihakombinaatides, kolhoosides, baarides, taksodel jms. juhatavad neid "revideerima" nii maksuameti kui Kapo.
Täna julges isegi Hanso TUNNISTADA, et Põhja-Koreas maj. olukord nii hea, et Mersud ja Audid ringi sõidavad jne.
Mis rahulolu-arvaja saab olla 15-aastasel ülalpeetaval,kes pealegi eiõpi ega tööta?!

Jah, olen rahul!     Alex  19.04 kell 16:17
Olen ettevõtja. Õppisin 1 ameti ära ja teen seda hästi. Elan uues majas, sõidan alla asata vana autoga .
Pangalaenud, liisingud, lastepeal" põlevad "riided, jne ,saab hakkama Üritan olla positiivne ja optimistlik. Muuks ei jätku lihtsalt aega. Rahul ,kuna võimalusi on antud kõigile võrdselt. Mul on perega vedanud.

ikka arst     riina  19.04 kell 15:50
Kui Arstiabi ja haigla pääsemine liht rahval oleks ka võimalik
ja Ravimine on tasemel ja lapsi
ka Ravime : Siis olen väga rahul:

Järjest rohkem     insener  19.04 kell 15:29
Tänu"hulludele" maksuideedele pole varsti Läti piiri lähedal vaja enam ropult tööd teha.Kunagi keegi käis välja mõtte et mida kaugemal pealinnast,seda madalamad võiks olla maksud.Ääremaa elanikuna võin rõõmuga tõdeda et mõnekümne kildi kauguselt saab õlut ,viina ja ehitusmaterjale odavamalt kui harjukad oma kodu ümbrusest.Panen iga reis haagise lubatud piirmääradeni täis.Tulevikus kui limonaadile maks kehtestatakse,tuleks mõelda tsistern-poolhaagisega veoka ostmisele sest alkoholivabade jookide kogus ühest EL riigist teise viimisel pole limiteeritud.Tallinnas saavad siis äri kasumlikkuse poolest meile vastu veel ainult narkodiilerid.

     kodanik  19.04 kell 14:21
Eelmine reformierakondlik valitsus külvas vihavaenu ja ebavõrdsust oma Eesti rahva vahel mis kestab tänaseni ja praegusel valitsusel ei lastagi ja pole võimalust midagi ette võtta ning nagu näha on sunnitud kahjuks jätkama samal viisil kuna korrumpeerunud kuritegelikud endise reformivalitsuse meelsed riigiametnikud on jätkuvalt ametis süüdimatult tegutsemas.
Seega ei saa mitte kuidagi rahul olla praeguse eluga Eestis kui reformisaastast Eesti riigiametkondades pole vabanetud.


kuidas võtta     Laias laastus olen aga  19.04 kell 13:54
Mis on rahulolu,kas see et oled vaba?võisee et on töö? Maja ja suur peenar?
No vot kes millega lepib ja mida rahul olemiseks vajab...

täna oli A Talviku artikkel arstidest:
Arstid üle töötanud, tülpinud, suhtlemisest küllastunud ja pinges. Eesti meditsiinisüsteemis on kuningas alasti,samas on kõik arstid,õed tuhanded hooldajad selle elukutse endale kunagi rõõmuga valinud, teadmata, et kord tuleb päev, mil nad ei leia endas enam soovi iga päev innu ja pühendumisega inimesi aidata.
Jama on veel ka selles, et patsiendid on sama ületöötanud ,stressis tervise ja toitumise asjus rumalad.Kes töötavad aastaid töötervishoiu ja tööohutuse nõuded eirates, palgaga mis ei võimalda korralikku puhkust ega igapäeva vajadusi katta.

Pole mingi ime, et tuleb inimestele esitada küsimus kas olete eluga rahul....

Küsimus kas saaks paremini..JAH SAAKS,selleks tuleb teha ropult tööd...