Vox Populi

Kes sobib Aasta Emaks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

KÕIK EMAD     aasta isa   21.04 kell 16:45
ARVAN ,,ET VOX --POPULI
VÕIKS OLLA ,, " TUNDUVALT PIKEM ,, 30min KAUPA ::
ÄRGE MÄNGIGE HELISTAJATE NÄRVIDEGA -----KUI ON KRÕBE TEEMA ;; NAGU SEE INVALIIDIDE TÖÖLE
AJAMISE REFORM --- JA RAHA ÄRA VÕTMISE REFORM,, ???
OLEKS HEISTAJAID 50 HAIGET ,, VÄHEMALT!
MIS NENDEGA TÖÖTU KASSAS SIIS OTSUSTATI !

     Arvaja  20.04 kell 17:05
Arvan, et aasta ema ei peaks olema lõdva püksikummiga naine, kelle lapsed iga natukese aja pärast peavad uut ema seemendajat isaks kutsuma. Nii võib juhtuda, et varsti esitatakse lesbipaar topelt emana või isegi pederastist meesema uhke tiitli saamiseks.

Aasta ema peaks olema eeskujuks kõikidele emadele ja naistele, kõikidele pereloojatele, peaks väärtustama traditsioonilist perekonda, jätkusuutlikku eesti perekonda, mis koosneks vähemalt emast, isast ja lastest, soovitavalt ka vanavanematest.

Aasta ema valik     Ants Relvik  20.04 kell 16:41
Abielu on riigi toimimise algrakuke ning rahvastiku iibe ja taastootmise vahend. Iga laps vajab ema ja isa, kui tal neist üks puudub, siis murdeeas tekivad küsimised tegeliku bioloogilise vanema kohta ja kui ta avastab eelneva vale, siis tekib parandamatu suhtlusdraama. Lastega vallasema ei ole väärtus. Aasta ema statuut on õige ega vaja muutmist.

Imetlus     Üks vanaema  20.04 kell 16:30
Mina imetlen alati VOX POPULI saatejuhte, ise ma tahaksin vahel hõigata "Ärge ajage lolli juttu!", aga nemad jäävad viisakaks ja vastavad kenasti.

aasta emast     virve Rüüt  20.04 kell 16:08
Selline tava aasta ema esile tõsta lähtub ikkagi lapsest ja elu loomulikkusest. Emadus on lapsekeskne kvaliteet, mitte naisekeskne. See ei ole naiste omavaheline egoistlik lööming näiteks iluduskuninganna tiitli pärast. Näidake mulle ema, kes leiab, et lapsele poleks parem, kui ta mõlemad vanemad elaks õnnelikult koos? Nii et see esile tõstmine on ellu kutsutud elu põhiliste väärtuste ja ideaalide rõhutamiseks. Laste inimeseks kasvamisele on parim, kui nad kasvavad ema ja isa eeskujuga armastavas ja loomulikult kokku kuuluvas keskkonnas, s.o. perekonnas. Kui me tõstame esile väärtusi ja ideaale, näiteks eesti lippu, siis pole veel kuulda olnud, et osa sellest tuleks homovärvides värvida. Kui me tõstame esile ema ja lapsi, siis on elu loomulikkuse osa, et ema kõrval on ka isa. Ja kui me tõstame esile abielus perekonda ja ema, siis me väärtustame inimeste otsust teadlikule pühendumisele. See on kontsentreeritud väärtus, mida ei pea lammutama jõuga. Aasta ema valimine pole koht, kus viskuda elu kõige põhilisemate väärtuste ja ideaalide lammutamisele.

     Toomas Pärnassalu  20.04 kell 16:04
Aasta ema peaks olema eeskuju või kuvand millises peres ühiskond tahab näha lapsi kasvamas?

puudega ema      riina  20.04 kell 15:46
Tartu Linna-ametnikud ei märka - Töökaid ja Väsimatuid naisi ?
Ei tunnista Tartust " Raske Puudega" Töökaid naisi /massöörid) ja tublid haritud lapsed ära koolitatud !
Siis 2017: Võib
Üks nendest puudega Emadest -- olla meie aasta Ema:

Väljavalitud     Kuulaja  20.04 kell 15:18
Üldse on see "Aasta ema" tiitel on üks mõttetu. Enamus emasid väärivad seda tiitlit! Väljavalitute sekka juhtuvad n-ö eesrindlikud emad - nii nagu Vene ajal!

     SELMA  20.04 kell 14:38
JUBA AMMU OLEKS OLNUD AEG LÕPETADA RIIKLIK AASTA EMA VALIMINE. KÕIK EMAD ON JU VÄGA TUBLID, MIKS EELISTADA ÜKSIKUID.

     Helgi  20.04 kell 14:31
Mina olen ENL-i liige alates 13.maist 1989.a.Olen samuti lahutatud,kuid mulle pole kunagi pähe tulnud,et sellepärast peaks Aasta ema statuuti muutma,et mina ei saa kunagi Aasta ema tiitlit.

Las olla nii nagu on.     Chris  20.04 kell 14:22
Imelik, et kogu jant käib mingi tiitli pärast! Järjekordne erakordselt tobe nõue võrdsusele! Aasta ema konkursi läbiviijad on selgelt oma reeglid paika pannud (eesmärgiga väärtustada abielu ja tugevat perekonda) ja keegi ei keela feministidel oma alternatiivset konkurssi korraldada. Aasta ema tiitlit pole kindlasti väärt naine, kes on küll sünnitanud 5 last, kuid lapsed on 5 erinevast vabasuhtest...