Vox Populi

Milliseid harjumusi on poliitikute otsused Teil muutnud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

mendi ja küüditja rahvus      tik tak   25.04 kell 16:28
viimase kahe päeva jooksul sellised Kuula tüüpi küüditajad maailma ebainimlikuma ja rumalama ühiskonna Eesti tõelist nägu näidanud ning teinud selgelt teatavaks fakti,et küüditamisest saadi pole toimunud mingit arengut selle orjarahva inimarengus.

mõrvarmentide maffiariik     seadus  25.04 kell 16:25
Kihutamine oli provotseeritud ja fabritseeritud politsei poolt ning käeraudu pandi katkiste luudega mees ning selgroovigastusega täiesti asjasse mitte puutuv vähem süütu kodanik keda kaitsma mõrvakatsega asuti jäeti abitult vedelema.

Tahtlikult otsasõidu teinud roimarit pole vahi alla tänaseni võetud ning isik on salastatud, et teda saaks kohtusse ja vanglasse lohistad lõpuks.

Eestis on saanud mõrvarmentide ja poliitvaraste maffiariik, kes keelduvad tunnistamast Eesti õigusruumi ja Põhiseadust tänaseks sm.Ratase ametlikult teatel. Eestis tuleb vaid põgeneda või kuhu mitte iial ei tohi naaseda ja mille rahastusele tuleb maksimaalsed pidurid peale panna. Maffiat ja seadusteväliseid mõrvareid ei tohi rahastada! Vene mentidest seltimehed Vaher, Küüt, Anvelt on üheselt ja otseselt toimunu eest vastutavad ja varem või hiljem need käerauad neil tõendatud kurjategiajtel ja kriminaalidel krõpsatavad.

Okse tuleb peale juba      Kuulaja  25.04 kell 16:14
seda IGAPÄEVAST targutajat "härra" Erikut kuulata! Vaat ,kus tuli nurgaadvokaat välja! Et sa tõbras ise sellele "koju sõita oskajale" ette oleks jäänud! Teistest inimestest oleks surmani kahju, aga sinu loll suu jääks ometi kinni!
Põlgan sinusugust sellest ajast, kui väidad meie pensi ja arstiabi olevat INIMVÄÄRIKA ja piisava ning kes toime ei tule,see olevat vinguja, kes tuleks blokeerida!
Ehk jagaksid ka kogemusi, kust sinu metsad, maad ja varad pärit on nii linnas kui maal!Kõik inimesed kahjuks pole sinusugused südametunnistuseta. Ela ometi rahus ja lõpeta teiste "õpetamine"!!
Mis puutub teemasse, siis paljusid harjumusi on muutnud!Hoolimata sellest, et ma ei joo ega suitseta!
Sest riigivaenulikud otsused, mis jätavad riigi ilma võimalikest tuludest jätavad ju rahva ka ilma inimväärikatest sissetulekutest, mis omakorda jätavad ilma elementaarsetest teenustest!
Loomulikult saab raporteerida, et alko tarbimine on vähenenud, sest vaevalt , et teised riigid teile andmeid saadavad kui palju neilt ostavad eestlased!Kas te ise ka usute, et kui meie poodide käive väheneb, siis kõik puha karsklaseks hakanud! :)

on on muutunud     kui järele mõelda  25.04 kell 16:01
Alkoholi tarbimine olevat vähenenud 7%..
jah kamina tarbin vähem,sest olen nii otsustanud,vanuse,kehakaalu,sportliku võimekuse jne pärast.

Aga kui täna on suurem pidu tulemas,siis Valka...
enne käisin hulgis,või tellisin Valiori , Dunkri Kaubanduse , Liviko , Pernod Ricard OÜ-lt, Prike AS-ist


väga huvitav kuku     keda see huvitab?  25.04 kell 15:37
Kirjutan pidevalt .... kus sõidan...
pean sõidupäevikut,raiskan paberit , aega....sest tohmanid(kes tegid seaduse) tahavad teada, kus käin ja kuhu sõidan....

Ahjaa..
nüüd kui keegi läheb Valka kogume kokku joogisoovid ja saadame sms-iga kes mida tahab..
kui soovite ka..siis vaata:http://alko1000.ee/ ja saada sms mida soovid.. OKRiik     Kuulaja  25.04 kell 15:35
Olen hakanud neid rohkem kiruma!