Vox Populi

Kas Haldusreform muudab elu lihtsamaks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kah küsimus     enn  11.05 kell 18:40
Meil on siis selline illusioon, et inimese elu on lihtne ja mida aeg edasi, seda lihtsamaks ja mugavamaks see muutub? Ja seda oludes, kus globaalne olukord muutub üha keerulisemaks, migratsioon suureneb ja keskkonna seisund halveneb? Eestis on aga kõik lihtne ja mugav ja riigi raha raiskamine suureneb igavesti? Selline mugav riik?

Riigipööre     Tihke Libemokk  11.05 kell 18:38
Sisuliselt on tegu demokraatia lõpu ja riigipöördega. Nagu Pätsi vaikiv ajastu.Selle hobuse unenäo mõte on tegelikult selles,et ühendada kohalikud,vabalt valitud omavalitsused jõuga ja vahendeid valimata ning panna ettetotsa praeguse valitsuse poliitikud. Kesk võttis lihtsalt uskumatult sujuvalt refi käest võimu. Peamine pole ju võimupartei logo- sisu on ikka sama -rohkem riigihangete miljardeid omadele. Kui inimestel on vähegi mõistust,siis järgmistel valimistel nad keski ja refi ei vali.

     arutleja  11.05 kell 15:36
Taevane arm, no kuidas küll selline idiootsus tegelikkusesse jõudis?

Haldusreform     Kuulaja  11.05 kell 14:17
Liitke kõik kokku ja suretagu elu maal üldse välja. Rahvas jookseb linna. Kui peaks sõda tulema, siis linnad on esimesed sihtmärgid! Ei ole linnadesse rajatud ka mingeid varjendeid, seega on vaenlasel lihtsam elanikkonda hävitada. Kui vanasti elas suurem osa rahvast maal , kus kasvatati toit ise, siis nüüd on sinna jäänud vaid vanad pensionärid, kes enam ise midagi ei kasvatagi. Kõik ostetakse vaid poest. Sõja korral saabub kiire kaos ja nälg nii linnades kui maal ühekorraga! Siis saame järjekordse õppetunni, mis tähendab, kui rahvas on linna kokku aetud ja maaelu tühjaks tehtud!