Vox Populi

Mida poliitik ei või endale lubada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kahtlustan tõesti,      Kuulaja  12.05 kell 23:07
et Loonel on tõsised psüühilised meditsiinilist sekkumist vajavad häired! :(
Kahjuks saates keegi ei pärinud talt aru tema padutolerasmi kohta. Ta ju raevukas Kenderi ja muu sellise "kujutava kunsti" kaitsja ja mis päris jäle, unustades kaitset vajavad lapsed nõuab
AAASTA EMAKS sünnitusmasinaid ja toetusrahade kogujaid!
Kas sa totakas seda ei tea,et oma versiooni teksti vormistamise selgituseks sai roppröökur "teksti autor" advokaatidelt!?!
Ise aga keksis "kirjanik" ülijultunult saates Suud puhtaks, et
TEMA ISE ON PROKURÖRI POEG, kes
olnud ISA POOLT SEKSUAALSELT KURITARVITATUD!!! :(
Seega materjali tal reaalsusest piisavalt, kurb, et polegi fantaasia!!! :(
Lisaks lubas ta oma kõne all olevat jälkust ja õudust, mis KINDLASTI nii mõneski ebaterveid tunge äratab!, jätkuvalt avaldada keeltes, kus aga saab ja kindlasti toota
praegusele JÄRGESID!
Kindlasti käis Loone ka sarnast "superkunsti" Harju tänava galeriis
nautlemas, kus kujutati "õpetlikult" grupiseksi nii mehe,naise, LOOMADE ja LAPSE vahel!Jms. jäledust!
Kas see tolerants pole AMMU üle piiri läinud?!
Nüüd need jubedikud trügivad isegi nõudma endile tiitlit AASTA EMA!!! :(
Kas niimoodi tolereerime juba alatut mõnitamist ja irvitamist nende üle, kes
tõeliselt läbi raskuste kasvatavaid lapsi? Naisi , kes
suudavad säilitada oma lastele ISA ja TERVE PEREKONNA!
Jälk,et kõik need tolerastid on täiega unustanud, keda KAITSMA PEAB, l a p s i !!!!

Vaadake kindlasti VIIMAST Carmen Pritsoni C-komandot kordusest Kanal 2!
Vaat , kuhu me juba oleme jõudnud oma TOLERANTSIGA!!! :(
Mis kuradi ARSTID, Tartu võmmide eestkõnelejad, LASTEKAITSETÖÖTAJAD jms. SAAST need on, kes julgevad normaalsete seas seal häält teha? KUIDAS maa neid kannab? Neile endile 24/7 tagumikku
NEID ESEMEID ja suguelundeid,mida kasutati IMIKUST ALATES kuni 5 aastani OMA ISIKLIKU POJAGA!

mida vóib ja mida mitte     linus  12.05 kell 16:36
Loomulikult vóitsid teise maailmasója USA ja Lääne-Euroopa, sest nende riikide óitseng saabus pärast teist maailmasóda. Punaarmee okupeeritud aladel óitsengut ei saabunud ja kümnete miljonite hukkumist neis riikides ei hakka demokraatlikud riigid kunagi leinama ehk kui nad seda teevad, siis nad räägivad ikka Stalini kuritegudest ja nende tagajärgedest aga mitte sellest, kuidas nende demokraatlike riikide ja Stalini koostöös Euroopas piire tómmati ja maid ümber jagati. Samuti ei räägita demokraatlikes riikides sellest, et neil demokraatlikel riikidel polnud midagi selle vastu, kui kümned miljonid kommunismiohvrid sójas demokraatliku maailma óitsengu eest hukkusid. Nemad hakkasid Stalini kuritegusid uurima ikka alles siis, kui natside loodud euroliit (Saksamaa, Ungari, Rumeenia, Soome, Rootsi, Slovakkia, Itaalia, Horvaatia, Hispaania, Portugal, Vichi vabariik) oli pórmu paisatud ja demokraatia Lääne-Euroopas taastatud. Nii et mingitest Stalini ja kommunistide ja Nóukogude teenetest demokraatliku Euroopa taastamisel ei tohi ükski poliitik ega üldse mitte keegi iitsatada. Sója vóitis USA ja kogu lugu ja üldse tuleb see sóda Venemaal unustada. Unustada ei tohi seda et punaarmee lennuvägi pommitas Ostlandi ja tappis tsiviilelanikke.

     Annes  12.05 kell 16:08
Poliitik ei tohiks hämada faktidega,
Lääne- euoopa jaoks lõppes sõda tõesti 8.mail
ja seda võime koos nendega ka tähistada. Ida- euroopa ja Eesti jaoks lõppes sõda taasiseseisvumisega 1990-1991 aastal.
9.mail tähistavad meil sõja lõppu need kes tunnustavad sellega koos ka Ida- euroopa taas okupeerimist.
1945 a süisel oli Estis Otto Tiefi valitsus ja lehvis sini-must-valge, mis aga ei tähendanud meie vabastajatele mitte midagi.
Need on faktid mida poliitik ei peaks ümber jutustama.

     Kalev Kallo  12.05 kell 16:04
Meie Oma sebradega ,bljät nahhui,ei tohime endile ljubada purjuspäi soitta auttodega teistele autodega otsa.Ja vabandada kaa..

     Sm.Ansip  12.05 kell 15:56
Mis kysimus?Meie ex-REFFI-d võime lubada endile kõike,aga Kesikud ei tohiks olla võimul,sest meie erakond jagab matsu paremini.

     mutt  12.05 kell 15:55
Poliitik ei tohiks meid okupeerinud riigi propagandaüritusel endale hääli korjata. Olgu nii kommunist ja rahusõber kui tahes.

arvamus     Siim Avi  12.05 kell 15:52
Madalat Reitingut ja enda valijate või sihtrüma kaotust.. Sellega on öeldud kõik.

     oeh  12.05 kell 15:52
ei olnud varem arvuti juures, et kaasa kosta. Too avaldus ja sellele järgnev oli selline õudus, et ajas breesnuaegse lapse hambad õudusest plagisema, kuigi elame ju 21.sajandil. Harimatus ja silmaklappides fanatism on kohutav kombinatsioon, mida isegi kooliskäimine ei suuda arendada. Võrrelda agressor-riigi, fašistliku Itaalia, linna pommitamist okupeeritud sõjas mitte osaleva Tallinna tsiviilobjektide pommitamisega - selleks peab olema tehtud korralik ajupesu. Küsimus - KES on sellises vanuses noort naist niimoodi suutnud ajupesta? Ja et selline võib end meil nimetada poliitikuks.... Selline tegevus, mis otseselt baseerub valedel ja töötab vaba Eesti vastu, peaks olema keelatud ja karistatavgi!

     mari  12.05 kell 15:19
Poliitik ei tohiks endale lubada tuima populismi oma poliitiku karjääri loodetavaks kindlustamiseks, konkreetsel juhul vene häälte püüdmiseks. Kui te räägite demokraatiast ja vihkamise kaotamise võimalusest, võimalusest, et eestlased peaksid-võiksid austada venelaste püha, mitte kuidagi seda teisiti ei ole võimalik nimetada. Sel juhul küsiks vastu, kui suur osa siinsetest venelastest käib mälestusküünlaid asetamas märtsipommitamiste(Tallinn, Narva vanalinn) meenutuseks ja süütult langenute mälestamiseks? Ka see oleks kaudne vabandamine, kui riik, mis seda koletut kuritegu sooritas, ei vabanda, võiksid selle riigi eest seda teha rahvuse liikmed, eelkõige aga need tegelased, kes end ise demokraatia eest võitlejateks nimetavad.

     Ats  12.05 kell 14:45
Kodumaa reetmist

     kodanik  12.05 kell 14:44
Poliitik ei või lubada endale mittemingil juhul korruptsiooni nagu seda on reformikad aastaid endale ja oma kaasosalistest poliitikutele lubanud.

     Kapo  12.05 kell 14:43
Huvitav kas KaPo kuulab seda saadet hetkel? Kuidas on võimalik, et selline inimene üldse nii kõrgel kohal on? Lasnamäe urkas peaks elama ja riiki kiruma. Johhaidii.

Oudeki Loone     Illar  12.05 kell 14:39
Kes Teie esivanematest jäi pommirahe alla mille heitsid sakslased, kus ja millal?

     Kuulaja  12.05 kell 14:32
Pronkssõdur.

Alustame sellest, mida see sümbol esindab. Eestlasele, kaasa arvatud minule endale, esindab see okupanti – nõukogude sõdurit, kultuuriliselt madalamal tasemel paiknevat brutaalset nomaadi, inimest, kes on asetatud ühe deemonliku ideoloogia teenistusse, kelle selja taga käib püstoliga politrukk ja kes 1945. aasta Berliinis korraldab vägistamisorgia, millele jäävad alla vist isegi sajanditetaguste osmanite ja teiste moslemite jälkused.

     Uku   12.05 kell 14:28
Võiks kokku leppida, et lilli ei viida sõdurile, kes ühe käega andis ja teisega võttis!

     Elts  12.05 kell 14:21
Soovin teada,mida ta ütleb kümnete tuhandete Siberisse küüditatute,näljutatuteja piinatute omastele imikutest vanuriteni?Süütutele vangistatutele?

Sõnakasutus     Kuulaja  12.05 kell 14:15
Mida see Loone siis valesti ütles? Kui Saksamaa oleks sõja võitnud, siis olnuks ta maailmavallutaja kõik maailma riigid kuulunuks tema alluvusse!Kuna Venemaa koos mõnede liiklastega hävitas fašistliku Saksamaa, siis pidime küll 50 aastat tema alluvuses olema, kuid nüüd oleme me ju iseseisev riik, seda juba 25 aastat!