Vox Populi

Mida peaks IRLi uus juht tegema, et erakonda päästa?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Metsatöll  15.05 kell 21:47
Päästa pole IRL-is enam midagi.Selle JUHT peaks ostma endale jupi nööri, panema selle endale ymber kaela ja Vabaduse Platsil ennast yles pooma.

Peab muutma Saade formaati!     A  15.05 kell 17:21
Kõigile huvipakkuv Vox Populi algab peale kolmveerandit ja juba täistunnil tulevad peale uudised, kusjuures enne peab kuulama veel mingit muusikapala.
See sunnib kõiki meeletult kiirustama ja enamus helistajatest eetrisse ei jõua! Ei saa ka aru, miks kutsutakse @-kommenteerima, kui neid ei loeta?
Kedagi ei huvita 15:30 ja 16:30 uudistele järgnevad olme-intervjuud, milliseid on piisavalt ERR-s.


     Priit  15.05 kell 16:18
Kindlasti on vaja välja astuda valitsusest, kus on Keskerakond!!! Selline rumal põhjendus, et valitsuses olles on võimalik Eestit kaitsta Keskerakonna ja sotside rumaluste eest, pole usutav. Kui irl pole valitsuses, pole ka keskidel ja sotsidel võimalik üldse midagi korda saata. Ilma praegusest valitsuse koalitsioonist lahkumata on irl otsas. See suur liikmete arv hakkab vastasel juhul kiiresti vähenema enne KOV valimisi.

     vaatleja  15.05 kell 15:54
IRL on viimastel aastatel tõestanud,et see on täiesti mõtetu erakond,kes tegelevad ainult hämamisega,eesotsas Reinsalu ja Kelamiga.Ja egas see juhi vahetus midagi ei päästa,enne kui kelamlaste punti pole sealt pika puuga minema kihutatud.

     Tom  15.05 kell 15:52
Surijat pole võimalik päästa.

Pole enam midagi päästa      Irw  15.05 kell 15:51
IsamaaReeturiteLiidu lõpp on vääramatu ! Oleks täna hommikul punaste kambast minema läinud oleks veel lootust ,nüüd on rong läinud !

     Väike-ettevõtja  15.05 kell 15:45
IRL poliitikud koos reformaritega on toonud Eestile kõige rohkem kahju läbi ettevõtete nõukogude. Näiteks välispankade maksusoodustuse tõttu on Eesti Ekspressi andmetel jäänud riigil saamata üle 10 miljardi Euro. Kohalike maksustamise asemel on aeg hakata pitsitama ka siin suuri kasumeid teenivaid välisettevõtteid.

     arutleja  15.05 kell 15:33
Vanad tegijad väsinud. Peavad tulema uued!

     Vallo  15.05 kell 15:24
Seda erakonda pole mõtet päästa. Eesti rahvale oleks parem, kui ta liigub edasi ajaloo prügikasti.
Võib-olla mõtleks ma ümber, kui erakonnast visatakse välja in corpore ResPublicast tulnud. Res Publica kuritegeliku jõugu "Äraostmatud" õige koht oleks vangimajas, mitte ministritoolil või Brüsselis hiigelpalgal mõnulemine.

     Lihtne lahendus  15.05 kell 14:45
IRL saab erakonda päästa ja kergitada oma reitingut varasemale kõrgele positsioonile, kui täidate oma LUBADUSE. Lubasite korruptsiooni- ja muude kurjategijate vastu astuda "plats puhtaks" loosungiga. Miks pole siiamaani reformierakonna vargaid ja teisi kurjategijad vastutusele võetud?
Saate oma reitingu taastada, kui teie hallatud justiitsministeerium karistab kurjategijaid, vargaid Keit Pentus-Rosimannust, Rain Rosimannust ja teisi, lisaks rahapesuga vahelejäänud Kristen Michalit, Kalev Lillot ja teisi reformierakonna kurjategijaid, kes Tallinna Sadamas ning teistes riigifirmades massiliste finantskuritegudega tegid kümnete ja sadade miljonite ulatuses kahju Eesti riigile.
Karistage kurjategijaid ja teie reiting taastub!

küsin     SOOVID PROGRAMMIST  15.05 kell 14:18
IRL on konservatiivne isamaaline erakond, kes lähtub avatud rahvusluse põhimõtetest
- MIDA TÄHENDAB : avatud rahvusluse põhimõte ?
Järgmisel neljal aastal on Eesti riigi juhtimisel põhiküsimuseks Eesti inimeste sissetulekute tõus ning vaesuse ja ebavõrdsuse vähendamine.
- Riigi juhtimisel osalev partei/erakond KUIDAS SAAB ebavõrdsuse vähendamisele kaasa aidata? KAS siis ümberjagamise tulemusel ?
Me tahame ehitada Eestit, kus maksud on meie tööinimestele ja ettevõtjatele jõukohased ja maksusüsteem toetab palkade ja majanduse kasvu. Sellepärast vähendame inimeste palgalt makstavaid makse. Kõigepealt alandame makse madala palga saajatel, sest neil on praegu kõige raskem.
- KAS USUTE ET MAKSUD TÕSTAVAD PALKU ja ARENDAB ETTEVÕTLUST ?