Vox Populi

Millist tulevikku näete roheliste erakonnal?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

suitsukattest     alo  19.05 kell 17:10
Seni kuni ühiskond on jaguneb riikideks ega näe keskkonnahoidu kui olulist globaalset probleemi ei saa keskkonna seisund piisavalt hea olla. Siis kui ühiskond saab aru, et keskkonna seisund vóib olla olulisem mui mingi riiklikult organiseeritud ühiskond ja riigid kaovad on vóimalik rääkida keskkonna globaalsest hoidmisest ja sellega seotud maailmavaatest. Esialgu piisab meile ju looduskaitsest ja muust kosmeetikast.

     Lea  19.05 kell 14:48
Tulevikuta, see plika küll vaevalt rohelisi mujale kui mutta viib, aga enesekindlust jätkub.Eks see meie väikeparteide viga on, et pole asjalikku juhti ja nii nas vaid klähvima jäävadki.

     ats  19.05 kell 14:43
Isegi magusamaksu mõttele pole pihta saanud, ise veel roheline. See susu ei kõlba küll kuhugi!

     küsin  19.05 kell 14:35
vaid. Interneti lihtotsing ei anna noore kena naise haridusteest ühtki konkreetset viidet. Nimetatakse ajakirjanikuks ja fotograafiks, kuid kus neid ameteid on õpitud ja missugused koolid lõpetatud - seda kohe ei leidnud. Telegrammi ei loe ega hakka ka kunagi lugema.

     Realist  19.05 kell 14:28
Vabandust, klaviatuur ja kiirus.
Rohelised? Olen kindel, et Eestis teatakse rohelisi pigem kui ühte segast seltskonda kellel puudub arusaam reaalselt toimivast elus. Üheski riigis ei ole nad suutnud riiklikul tasemel midagi korda saata.
Tänane seis on vaid lobitöö tulemus mida toimetatakse kaasates nn "uuringufirmasid". Populaarsus 4%, m...a...
Küsige linnas inimeste käest, kes nad on, ja te saate vastuseks sisulise nulli.

Suur mull, need rohelised     Realist  19.05 kell 14:24
Rohelised? Olen kindel, et Eestis teatakse rohelisi pigem kui ühte segast seltskonda kellel puudub arusaam reaalselt toimivast elus. Üheski riigis ei ole nad suutnud riiklikul tasemel korda saata.
Tänane seis on vaid lobitöö tulemus mida toimetatakse kaasates nn "uuringufirmasid". Poulaarsus 4%, m...a...
Küsige linnas inimeste käest kes nad on ja te saate vastuseks sisulise nulli.