Vox Populi

Kuidas suhtute erinevustesse?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Gallup  23.05 kell 17:14
Järjest suureneb võltsgallupite läbi viimine ja kuid mitte tolereerimine.
Sama on ju näha ka erakondade osas tehtavate gallupite puhul.

Soovitus     Rein  23.05 kell 16:35
Soovin sellistele väärastunud igeoloogiate levitajatele palju geisid-lesbisid oma lähedaste pereliikmete hulka. Hoidge need "rõõmu" sõnumid endile.

reaalselt     Gallup  23.05 kell 16:22
Tegin oma gallupi.
Ei kohanud kedagi kes tolereeriks. Ainukesed tolereerijad leidsin meediaväljaannetes ja mõned üksikud ka tänaval. 80 protsenti sisuliselt ei aktsepteerinud ja 20%st enamus ei osanud öelda. 6-7% olid poolt ja seda ilmselt oma kalduvuse tõttu.
See on tegelik pilt aga mitte see mida kallutatud küsimustega saavutatakse. Küsimus oli: kas omasooiha kui elustiil on vastuvõetav ja aktsepteeritav?


     Tom  23.05 kell 16:20
Pole vaja raudteed,pole vaja paberitehast,pole vaja neegreid,rikkaid,kiuslikke naabreid,tänitavat naist. Ma ise olen vaid,kes on õige. Mina tean mida ei tohi olla ja sellest piisab. Mul pole vaja midagi uut.

To Kuulaja 23.05 kell 15:19     Ka kuulaja  23.05 kell 15:55
Maha lööks sinusuguse , sest sa oled LASTE VAENLANE, nende perverssete PIINAJATE nurgaadvokaat!
Sinusugused on HULLEMAD kui p-ded ISE!!!!

tere     toktor viktor  23.05 kell 15:46
Mina olen nõukogude inimene ja mulle ei meeldi midagi, mis on tavapärasest erinev. Kahjuks tänapäeva ühiskond tolereerib igasuguseid erisusi. Näiteks lubatakse inimestel osta eri värvi autosid ja mõned veidrikud käivad ka kirevat värvi riietega tänaval ringi, mitte nagu mina, kena sektsioonkapipruuni ülikonna ja sorgus vuntsidega. Ka raadiod mängivad igasuguseid erinevaid välismaa laule, mitte nagu vanal heal ajal, kui lasti Anne Veskit ja pugatsovat.

Vaba ühiskond     Kuulaja  23.05 kell 15:19
Elame ikka vabas maailmas, mitte Põhja-Koreas! Tänane saade (teema) on taas igasugustele foobikutele nagu kirss tordil. Kes kukub (ühed ja samad helistajad)helistama ning sappi pritsima, kes aga tormanb okseämbri juurde.

     motohai  23.05 kell 15:12
absaluutselt ei salli,jälk.

No on ikka "uudised" ! :(     Kuulaja  23.05 kell 14:34
Suhtun väga suure põlguse ja jälestusega igasugu variseridest sotsdemokraatidesse, pervertidesse ja omasooiharatesse! Ja tolerastidesse! Ei kavatsegi neid tolereerida, sest riik, rahvus ja rahvas on kallimad!
Vist midagi eriti jälki jälle tulemas, et sellist loba levitatakse nagu OLEKS
p-dearmastus eesti rahva seas tõusnud lausa USKUMATU PROTSENDINI! :(