Vox Populi

Milline on teie hinnangul liikluskultuur Eestis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kodanik  02.06 kell 16:35
Kellel on haridus ostetud või üldse puudub, paljud isegi dokumentaalselt psüühiliselt haiged, hullupaberitega, autojuhiload jne. kõik kergelt saadud ostetud sulle-mulle teenustega, selliste liikluskultuur ja kultuur üldises mõttes paistab juba kaugelt välja, paraku selliseid haiglaseid leidub ka riigiametkondades ja isegi politseis kes pidevalt raha eest äri ajavad. Ja kes julgeb selliseid äri ajajaid korruptante paljastada neid tembeldatakse kelleks iganes ja kui ei õnnestu siis vabritseeritakse ja lavastatakse. Kahjuks on Eestis see anarhia juba 20 aastat valitsemas mida endine Eesti refvalitsus tekitas.

karm joodiku karistus :     Autujuht  02.06 kell 16:26
1. Esimene kord --Joobes juhtimine = 3. aastat Jalamees:
2. JUBA Teine kord Joobes ja KA tegi avarii ? -- VÕI oli rängem avarii ,,ka vigastatud või invaliidiks jäämine ;;VÕRDUB KARISTUS 8 --10 .aastat Jalamees: JA NÜÜD JUBA Sund korras -- Töö--laagris " RÄNK ja must töö otsa; ( Pätt töötab ja nii maksab KÕIK kinni .(pääsu pole ) kõik -- haigete ravi haigekassale ja valuraha ka inimestele, valib vangi--laagri ise töökoha ,või 2. ( see õpitav-- keevitaja töö Tallinna vanglas--Laeva,,.rem tehases " Sest eestis ON SUUR Keevitajate puudus:
3, Kord Jääb Joodikule küll juba meelde ..ja Töö --laager sind Jälle ootab---See karm Karistus ÕPETAB EHK INIMESEKS ! .. USUME ,ET NII KARMILT Karistatud joodik,, ,,sõidab ainult Kaine peaga !.     VillemVolk  02.06 kell 15:57
Olen jalgrattur. Tänavatel-teedel pedaale sõtkutud juba üle 25 aasta.
Linnatänaval teevad tuska jalakäiad, kes ei tunnista jalgratta rada ja vahetult enne jalakäijani jõudmist läheb mõni neist ootamatult ja täiesti põhjendamatult krabikõnnile üle ja astub lihtsalt ette ratta teele. Vaid mõni üksik vaatab enne üle õla.
Samuti tuiskavad jalakäiad kõnniteelt sõiduteele ega vaata enne, kas on sõidukeid lähenemas. Tänagi oleks ühe alla ajanud sõiduteel. Jalakäijad võiks aru saada, et ainult kõrvadele ei saa loota, sest elektriautod sõidavad samuti üsna hääletult ja nii sinna auto alla jäädaksegi.

Samas tuleb tunnistada, et olles ise kogenud rattur, siis vaadates kuidas enamus jalgrattureid sõidab, võtab ikka ohkama küll nende osakamatus ohtu tajuda.

Iga õhtu võid vangis lõpetada      Riik mängib inimeste eludega   02.06 kell 15:53
Kui olukord, kus meil on liikluses grupp sõidukeid jalgratturid kellel pole ei kindlustust, ülevaatust, tulesid ning juhtidel lube ning kõigi nende otsuste eest peab ülejäänud ühiskond võtma kogu vastutuse on ilmselgelt täiesti üle igasuguse piiri olukord, mis on poliitagitatsiooni korras tahtlikult toodetud.

liiklustalgute fookus     ville  02.06 kell 14:54
tere
peale tänavusi talguid kirjutas Marek Helm lehes, et lisaks sellele, et pisut nagu kaevata kaaskodanike peale võiks kodanikud raporteerida totakatest liikluskorraldustest ja politseinikud võiks Maanteeameti spetsialistid ja Talvo Rüütelmaa alluvad kaasa üks päev võtta ja läbi need kohad käia?

     mk  02.06 kell 14:48
tere,
Miks Eesti Politsei maanteedel põhjendamatult aeglaselt sõitjaid teeserva ei suuna. Igapäevane asi meie põhitrassidel. Üks sõidab 90 alas Tartu maanteel 70-80km/h, tema taha tekib kilomeetri pikkune saba. Siis tuleb võimalus, et mööda sõita ning sirge lõpus on Eesti Politsei põõsas föönitamas. Aga liikluse takistajat maha ei võta. Mitu rasket õnnetust niiviisi juhtunud juba on.