Vox Populi

Kas meie õigusriik ja võimude lahusus toimivad piisavalt?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

MEIE ja ÕIGUSRIIK :)     Kuulaja  10.06 kell 1:33
RE juhatuse liige kantis Autorollost välja 320 000 eurot ja pääses isegi kriminaalasja algatamisest. Miks? Sest ta oli valitsuspartei niiditõmbaja

18 kuud tagasi oli kohus Eesti Raudtee tütarfirma juhi üle ja seal oli summa 900 000 eurot... karistus -aasta
tingimisi.

Reformistist Tallinna Sadama juhatuse liige, võttis 4 miiljonit eurot pistist... täna tuli teade,et Tallinna Sadam peab talle maksma korraliku valuraha! !!!!!!!!!!!!!!!

Mis mind maksumaksjana häirib on teadmine ,et EV õigusruumis ei ole mitte kõik selle riigi kodanikud seaduse ees võrdsed. Kaugel sellest.

kohtusüsteemi omavoli     olev  08.06 kell 17:22
Kohtusüsteem eiras võimude lahususe põhimõtet ja võttis endale seaduseandja rolli, kui kandis Rootsis sõlmitud “homoabielu” Eesti rahvastikuregistrisse.

Kasvikka on meil võimude lahusus?     Raivo  08.06 kell 16:29
Kas meil ikka on võimude lahusus? Sügisel tulevad KOValimised. Kui riigikogu liige kandideerib omavalitsusse ja valituks osutudes läheb ka sinna ja ühtlasi jääb ka parlamendi liikmeks, siis tema on ühtlasi täitevvõimu esindaja ja ka poliitilise võimu esindaja.Minu arusaamist mööda ei ole seal siis täidesaatev võim parlamentaarsest võimust lahus või saan ma millegist valesti aru?

kes inimesest hoolib     riina  08.06 kell 16:19
Kui meie Vananevas Eestis ---kehtiks ka Meie Inimeste kaitseks - mõnigi uus Seadus ?
Oleks ehk Veerand Õiguse riiki

2017 olemas :
NB! NO Kohe , kohe täidame Euroopa SUURE Ees-istuja maa kohustusi? suur TURVAMISE RAHA LENDAB ÕHKU:::
AGA Tänase tunnini -- Väikse Euroopa Riigina :
Ei taheta Haiget eestis ravida ja Vananevat ---eestimaa inimest ENAM Toompeal üldse kuulata? - Teid OINAID __on rahva poolt sinna valitud ? riigi ametnikud ja rahva kaitsjad -jagavad täna sellist ""Närust pensioni 270-300€ "" ja JAGATE pika järjekorraga --- Mingit KAHTLAST ÜLE Eestilist Arstiabi? -
AGA ET EESTIS -Ratifitseerida ÄRA ---- Euroopa Sots-- harta ja seda Kohustust Eestis täita!
     Ants  08.06 kell 15:59
KAPO ei avastanud Tallinna Sadama juhtumit, ei avastanud Autorollot, ei avastanud Arsenali, Eesti Energias oleks väga kõvasti uurida. See näitabki kelle huve pikka aega reformierakonna võimu all õiguskaitse organid teenivad.

Kallutatud meedia     rahulolematu kodanik  08.06 kell 15:57
Kõigepealt peaksid ETV ,TV 3 ja Kanal 2 teleuudised muutuma neutraalseks, mitte ühe erakonna vaenulikuks, mis on kahjuks juba 20 aastat olnud ! Astrid Kannel ja Priit Kuusk on ikka veel miskipärast tööl ETV -s ? Miks neid lahti lastud pole, nad ei sobi üldse ETV - sse. Põhjuseid on kümneid ! Eesti rahvas teab seda !

     Ants  08.06 kell 15:51
Küsimus on juba vale. Meil pole õigusriik.