Vox Populi

Mida arvate meie parlamendi töökultuurist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Isaand kui jälk!     Kuulaja  15.06 kell 18:45
Nüüd siis avaldab see "vaene penskar/edukas ettevõtja/maruline venevihkaja enda veel ühest kõige jälgimast küljest! :(
Vaat, kes on tema iidol! :(
See tööajal OKSENDAJA, UNES "töötaja", piirideta tolerast ja kirglik
p-deaktivist ning pagulaste sissetooja!Ime veel, et koos kõige jubedama libeda superkarjeristi erakondade vahetaja-reeturi kameeleoni Vakraga seda Mikkot meie pealinna linnapeaks ei topi!
Ja isegi teiste pereelu "väärikuse" üle jätkub jultumust lällata! :(
Kohutav mutt!

     Tiiu  14.06 kell 16:57
Tundub, et meestele on lubatud otsustada mida naised tahavad või mis on nende eluülesanne. Paistab, et RK saalis võib naisi võrrelda suvalise asjaga, elusa või elutuga. Just Põlluaasa suguse mehe naine võiks kaaluda, kas sellise mehega on naisel koos elada väärikas.
Kui mõned naised tahavad kodus olla, siis Mikko ei tahtnud ju neid poliitikasse vägisi tirida. Koristamine ei ole keelatud.

     arvaja  14.06 kell 14:17
Eesti praegune parlamendi töökultuur on hea kuid kahjuks reformikad rikkuvad meie parlamendi kui ka tervikuna Eesti mainet oma pidevate laimudega ja välismeediale valede levitamisega, kaigaste kodaraisse loopimisega aga paraku on see neile omane haigus.

Suhe rahvaarvu     Kuulaja  14.06 kell 14:15
Mida neist nupulevajutajatest ikka arvata. Istuvad seal ja saavad mitte millegi eest megapalka. Millal ometi vähendatakse riigikogu liikmete arvu 51-le? Meie rahvaarv on liiga väike selleks, et pidada üleval niipalju saadikuid! Soomes on parlamendis 200 liiget, aga rahvaarv on ka 4x suurem! Nüüd lähevad nad muidugi kolmekuulisele puhkusele ja palka saavad täie eest!