Vox Populi

Kes oleks paslik linnapea või vallavanem Teie kodukandis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kõva Ketas  21.06 kell 17:07
Tänase saate küsimusele ollakse raskustes vastata. Ükski kandidaat, kes meedias on läbi käinud, pole oma plaane selgelt avaldanud.
Näiteks, Viimsis olevat üks kandidaat Võrno EKRE poolt, mida head korda kavatseb saata seni teadmata jne.

Vallavanemaks     Ene Madissalu  15.06 kell 16:57
Tulevase Kastre valla vallavanemaks sobiks kõige Rohkem Priit Lomp.

     Olev  15.06 kell 16:00
Ka mina ei loe välja, et Ivanov oleks enne Tamme.

     Elts  15.06 kell 15:55
Tallinnas oleks Tiina Mägi.

     ....  15.06 kell 15:54
mina aga ootan jätkuvalt aegu, mil kohalikud (maja)valitsused ei oleks enam poliitilised! Normaalne oleks see, kui kohalikku elu juhiksid võimekad haritud erialaspetsialistid, reaalse oma valdkonna töökogemusega. Mitte poliitbroilerid. Isegi nõuka-ajal oli politrukkide osakaal oluliselt väiksem praegusest, kulutati neile kah palju vähem.

     kuulaja  15.06 kell 15:50
Timo, "Kuulaja mängu" asjus.

Kui loen õigesti, siis ei ole IVANOv kõige levnuim, vaid ikka TAMM.
"Rahvastikuregistri 2017. aasta 1. jaanuari seisuga on Eestis kõige rohkem perekonnanime Tamm kandjaid, keda on rahvastikus ligi 5300."
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/statistikaameti-uus-rakendus-vaata-kui-levinud-on-eestis-sinu-perekonnanimi?id=78570089

     Kodanik  15.06 kell 15:45
Meie kodukandis tulevases Mustvee vallas (viie ühendvallas) on kõige sobivamaks vallavanemaks praegune Saare vallavanem HANNES SOOSAAR kes on kõrgharidusega, samuti tervikuna Saare vallavalitsuse ja volikogu koosseis on kõrgharidusega ning inimlikkus viisakus ja eetika paistab kaugele välja, mida kahjuks ei saa öelda praeguste Mustvee ja Avinurme omavalitsuste juhtide ja ametnike kohta.

Mitte mingil juhul ei tohi lubada võimutsema Kaur-Jermakoovi, kriminaal karistusega Kostromiini, Kivimordasid ega Saarelaad ja neid on veelgi nad on juba ammu oma rahvavaenuliku tegevuse ja suhtumisega end ammendanud -sellistele vaja panna peale eluaegne keeld riigiametis töötamisele.

Tuleks uus vallavanem!     Kuulaja  15.06 kell 15:42
Ükskõik kes, aga mitte praegune vallavanem (Pipi-Liis Siemann)! Ta oskab vaid pead punaseks värvida, mitte vallakodaniku e-kirjale vastata! Kelle heaks ta seal üldse töötab, kui vallakodaniku probleem teda ei huvita!