Vox Populi

Kes veel võiks oma valimisnimekirjaga välja tulla?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Nostalgitseja     Enno  22.06 kell 12:53
Millegipärast pole juba ammu meie oma kommunistidest kuulda olnud. Ei usu, et nad kuhugi maa alla peitu on pugenud. Aeg-ajalt mõni neist, kellest pole kapitalisti saanud, võtab sõna telefonikommentaarides, kiites endist aega ja kirudes praegust. Tehku oma nimekiri ja tulgu varjust välja, saaks nalja.

     Kõva Ketas  21.06 kell 17:27
Elu ise on näidanud, et kohalikud omavalitsused peaksid eakate eestimaalaste elu kvaliteedi parandamises õla alla panema. Näiteks Viimsis on küll terve hulk mitmesuguseid toetusi, aga normaalsel pensionäril neist abi ei ole, ei kuulu määratletud puuete alla.
Siit nüüd valimisnimekirja vajaduse küsimuse juurde ja ettepanek saatejuhtidele on propageerida ühe kuulaja poolt välja öeldut, 65+ nimekirja veel ja veel.
Valla juhid toetavad oma värske korraldusega 5000 euroga Viimsi Ettvõtlike Daamide Assotsiatsiooni piknikupäeva 20.08.2017. Samas ca 400 liikmega Viimsi Pensionäride Ühingule 2017a. eelarvest eraldatakse üheks tuhat. Tule taevas appi!
Nii näib, et vallas on prioriteedid paigast ära ja sügisesed valimised on tee muudatusteks.

Tigedate erakond     Kuulaja  21.06 kell 15:39
Need tigerikud, kes siia saatesse igapäev helistavad ja kaaskodanikke sõimavad. Juhtoinaks saagu see Keilas elav vanamees, kes hiilgab erilise sallimatusega! Robert Rool hakkab tema sekretäriks.

Sellise erakonna leidsin!     blogidelugeja  21.06 kell 15:24
Eesti Avantüristlik Partei ehk vaata ka: http://blogi.ee/minister

     Urmas  21.06 kell 15:01
Pärnu kirjamees Kaupo Meiel arvas kunagi, et valdadest ilma jäänud vallavanemad võiksid välja tulla valimisliiduga "Vallatud vallavanemad"