Vox Populi

Kas Eestis tähtustatakse EL eesistumist üle?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Ke kuidas     Enno Impiger  03.07 kell 12:37
Rahvas ei tähtsusta üle, enamgiveel - lihtinimestel on ükspuha, senikaua kuni mingi VIP-i korteež tema elu tänaval kibedaks teeb. Siis kirutakse. Tähtsustavad mitut masti ametiisikud, kes sellega priskemat raha teenivad.

EU-sse parema puudumisel     tuleb kuuluda  30.06 kell 15:18
N-liit EU-liit või mõni muu liit on ilmselt paratamatus.
Kõik kes arvavad ,et Eesti on nii kõva pähkel ja ilma liitu kuulumiseta saab hakkama..arvaku veelkord.
Muidugi pole ka demokraatija parim valitsemise vorm..aga midagi paremat pole välja mõeldud..

Selge on see, et loodame /lootsime eesistumisega ka ette jõuda,teistest paremaks saada..aga tänu IRL+SDE-le kiirendasime KE lagunemist ja eesistume poole kannikaga ,pool aastat varem kui vaja..

kõik on poolik ka ilmselt tulemus

     no  29.06 kell 16:53
euroopaliit persse

Eesistumisest.     Arno  29.06 kell 15:24
Kindlasti pole mõtet sellistes küsimustes kuulata Jana Toomi väljaütlemisi. Toom on kogu aeg üritanud Eestit ja eesti keelt alavääristada. Eesti keelt nimetas Toom väljasurevaks keeleks, mida pole mõtet õppida. Eesistumise ajal on Eesti kõrgendatud tähelepanu all ja seda tuleb oskuslikult ära kasutada.

eesistumine     olev  29.06 kell 15:18
Eesti valitsus lapib eelarveauke tõstes makse, aga samas ostab teiste liikmesriikide võlakirju ,summa juba üle 4 miljardi...Ometi Kreeka pensionid on poole suuremad, kui Eestis, kus on võrdsus liikmesriikide vahel

EL     Hundu  29.06 kell 14:29
Meenutab NSV Liidu aegset, kus olid ka mingid üleriigilised kongressid ja viisaastatute plaanid. Minu arvates on EL üldse üks mõttetu liit, kus liikmesriikide vahel on väga suured erinevused (lõhed) nii soodustustes, seadustes kui elatustasemetes! Iga riik olgu omaette - ei mingeid monstrumliite!