Vox Populi

Kas kartus sõjalise konflikti ees Eesti pinnal on põhjendatud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Sm-d, süütud, koh@i on jooolukord krooni     dr.Ehkin - oh  04.07 kell 19:54
Tiiu 15.16. - tunnetab ohtu, näeb reaalset ohuallikat, aga ei mäleta ja kardab nimetades eksida. Nii käitub ka rumal ja jokk. Inimene ei pea tunnistama, et tunneb ühte inimkonna suurimat vaenlast või sõpra ja ei tea, mida teha.

Kes kus keskuses kysis ....?     dr.Ehk Inc  04.07 kell 17:52
Kes, kus, mis lahti oli? Kas tagumine mulk või peavärav? Kuku Raadio pea- elik, valitseja-toimetaja laseb ise või lekitab välja ja levitab tarkadele inimestele KKK-i. Kus on üks hea teabe- või infogeneraator? Kes on Maal, ikkagi inimesena, administraator, käokukk või kahepealise peatsensori pealikule suure kaarega pähe pissinud laululind? Kas EV-s on magusa elu maksuvaba allikas - Maal lõhnav "Red bull", Ikar- või Pegas-EL-us?

Milles "asi", sm-hr.Daam     dr.Ehkin  04.07 kell 17:01
Kartus on seotud hirmuga. Hirmu tundjal on isiklik põhjus tunda midagi põhjendamatut ja talle arusaamatut. Sellest tekivad KKK. Võiks küsida, kes teab sõja põhjust ja oskab põhjendada hirmu. Kas sõja põhjus on 21. sajandil on kalavõrguna läbipaistva riigi saladus, mida lõhnana lekib riigi taristust? Õhku jääb - Küsimus, milles küsija on?

     Elts  04.07 kell 16:42
Ma ei tea,miks Sigridit Viljaks kutsutakse,kuid mida sa kardad,seda Sa saad,nii öeldakse.Pole vaja seda pidevalt manada.

     Teine kuulaja  04.07 kell 16:18
See Jeesuse jünger on tegelikult samasugune ateist nagu nt mina. Miks? Sest ainujumalaid on maailmas umbes 3000. Viljake usub neist ühte, ateistid mitte ühtegi. Seega on ta statistiliselt samuti ateist:)

     Helle  04.07 kell 15:57
Mis imelikud vene trollidest vanamehed siin muudkui helistavad ja USAd laidavad. Huvitav, et neid mehi ei morjendanud need sajad tuhanded vene sõjaväelased, tuumalõhkepead ja tuhandete tonnide kaupa tehnikat, mis pea viisümmend aastat Eesti pinda reostas? Ma võtaksin need vanad KGB-lased ja miilitsad, seoks kokku ja saadaks lihtsalt Venemaale.

Issand, kui õudne!!     Kuulaja  04.07 kell 15:56
Kui kaua see Viljakese hääle kiunuv ja vinguv KLOON piibli ETTELUGEMIST SIIN TAKISTAMATULT JÄTKAB?
Väga ülbeks on läinud, sest ei tehta talle isegi pisemat märkust mitte!
Tehke üks piibli ettelugemise saade ja las ta seal loeb!
Oleks vähemalt ta p-deparaadi vastu võitleks! Aga ei, tema ju meil samasugune kristlasest tolerast kui ratas!
Muide, piiblis on öeldud, sa õnnetu vinguja-moor, et
HALASTADES HALBADELE
TE KARISTATE
KÕIKI H E A S I D!!!! :(
KES on teiesugustele lubanud selliseid KURITEGUSID karistamatult teha?????

     Oht tuleb lombitagant  04.07 kell 15:54
Arvestades USA agressiivse poliitikaga, võivad nad siin alustada eestlasi hävitava konflikti.

Rahvas     Hundu  04.07 kell 15:48
Milleks riigikaitse, kui eestlane riigis vaikselt ja kindlalt välja sureb! Nagu teada ei kasva eestlaste arv, pigem aina kahaneb. Riiki saabub juurde elama vaid slaavi rahvusest (Ukraina, Venemaa) inimesi, kes täiendavad kohalikku venekeelset elanikkonda.

5,56mm ?     Arno  04.07 kell 15:32
No mulle tundub viimase relvahanke valguses, et on küll põhjendatud. Olen sõjaasjanduses küll täielik diletant, aga Ukraina konflikti valguses pole sellise väikesekaliibrilise (5,56mm) automaatrelvaga midagi teha, kui vastane laseb poole pikemalt distantsilt läbi kiviseina.

     Tiiu  04.07 kell 15:16
Mind hämmastas väga uuringu tegija küsitleja, kes väga üleolevalt ehk muigega rääkis neist, kes kardavad Venemaad. Missugustele kogemustele või uuringutele tema üleolek põhines? Minu meelest ei ole siiani mitte kuidagi näha, et Venemaa poolt mingisugust ohtu ei ole. Oht on ja jääb seniks kui eksisteerib selline valitsemine Venemaal. Kas seda igapäevaselt karta, on keeleline küsimus. Need, kes ei karda on minu meelest rumalad ja ka need pingutavad üle, kes kardavad paaniliselt kogu aeg, on rumalad. Oht on, seda tuleb tunnetada, aga kas karta ja kuidas karta....? Ehk olekski õigem küsida, kas Eestimaal on sõjalise konflikti OHT ja sellele saab vaid jaatavalt vastata.

Hammas hamba vastu     Ivy Mike  04.07 kell 14:19
Jah, muidugi on see kartus põhjendatud. Ja siin aitaks ainult see, et tuleks tuua veel rohkem Ameerika sõdureid ja tehnikat siia ning paigutada nad mitte Tapale, vaid piiri äärde Koidulasse, Luhamaale ja Narva! Aitaks ka Ameerika tuumarelva paigutamine Eestisse. Siis oleks Peterburi ja Moskva pidevalt sihikul ja Putin õpiks meid natukenegi austama!