Vox Populi

Kas lasteaedade kohatasud tuleks kaotada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kasper  03.08 kell 15:50
Põhiline, et kesikud puldist minema lüüakse. Nii Tallinnast kui ka Valitsusest.

miks mitte keskmine palk 25 000 kr     5 a. viie rikkama hulka  18.07 kell 15:56
pole ise Tl-lane aga kas polnud probleem lasteaia koha saamisel..st .et üldse kohta saada..mis vahet kas kopika või lima kopkatki maksmata.


laste kasvatamine on kallis tegevus,kui korralikku sissetulekut pole on abiks iga sent..
aga kas nende tasudega pole nii ,et neid mõtleb lasteadade juhid välja sest kuidas teisiti saada juurde kasvatajatele palka ja kuidas teisiti eristuda...

     Liisa  18.07 kell 15:52
Puhas populism, mõtet asjal ei ole. Reform tahab lõpetada tasuta transpordi linnas, mis võtab kordades rohkem raha inimese taskust kui lasteaia kohatasu.

Ja kust selline meelepööre - tasuta asju reform ju ei salli silmaotsaski. See raha võetakse niikuinii meie taskust mitmekordselt tagasi.

Kohatasud     Kuulaja  18.07 kell 15:17
Kõigil mitte. Vaesemad perekonnad, üksikvanemad, saagu tasuta ja rikkurid makstu! Aluseks võtta pere sissetulek. Valimised ju tulekul, sellest ka reformierakonna selline plaan, et korjata hääli.

     Mari  18.07 kell 15:16
Ei peaks kohatasud kaduma. Mina lapsevanemana maksan hea meelega selle eest, et lasteaias oleks minu lapsele tagatud õppevahendid ja lasteaiad remonditud. Kui kohatasu poleks, oleks rohkem ka neid, kes lapse moe pärast lasteaeda panevad ja tegelikult reaalselt kohta ei vaja või kohal ei käi.Kui peab maksma, siis niisama lasteaia kohta kinni ei hoita, kui seda vaja pole. Praegune süsteem on hea, kes väga raskes olukorras, nende eest maksab kohatasu kohalik omavalitsus. Ei pea kõike ka tasuta saama.

Kõik võidavad?     Kõva Ketas  18.07 kell 14:35
Lasteaedade kohatasud peavad säilima.
Põhjendus, kulukohad lasteaiad jääb, raha selleks võetakse eelarvest, kuhu seaduse kohaselt peavad maksma ka kõik eakad eestimaalased, kelle siisetulek riiklik vanaduspension on teadagi väike ca 300 eurot kuus.
Reformi partei on varasemalt meedias kuulutanud, et lennukilt toetuste loopimist ei toeta vaid palgavaestel, kas Michal saab nüüd toetust?