Vox Populi

Mida toob kaasa maavalitsuste kaotamine?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Liisa  25.07 kell 17:12
Aab ütles otsesõnu välja, et endised maavalitsuste (nt. Hiiumaa) saavad töökohad Tallinnast väljaviidavatesse struktuuridesse. Miks peavad avaliku sektori töötajad olema elu lõpuni garanteeritud avaliku teenistuse ametikohaga? Pööbel peab ise vaatama, kuidas hakkama saavad.

vaat' kus mure, keegi kaotab töökoha.     Maalinnlane ;)  25.07 kell 16:08
Ma ei saa aru, kust selline nn mure, et inimesed kaotavad töökoha. (ma ei saa aru miks me selle peale üldse mõtlema peame) Kas maavalitsuse töötajad arvavad tõesti, et nad on selle töökohaga laulatatud?! Ümberringi Eestis kaotatakse töökohti, vahetatakse töökohti, õpitakse ümber. Jommaijooo.
Maavalitsuse ülesanded/kohustused on niikuinii sedavõrd kokku kuivanud, et ega sellel üritusel suurt mõtet pole.

töö     ago  25.07 kell 15:54
Maavalitsuses tööl olevad inimesed ei kaota tööd. Nad kaotavad palga. Tööd polnud neil nagunii.

     Liisa  25.07 kell 15:52
Toob kaasa poliitilise aparaadi kaotamise maakonna tasandil. Maavalitsuste ametnike funktsioonid on ammu möödanikku vajunud, ametnikele otsiti tegevust.
Nüüd tahaks näha, mil moel (ilma konkursita) neile maakondades uusi töökohti hakatakse looma. Väga mage värk kui juhtub see, et maakondadesse Tallinnast toodavad töökohad "kanditakse" maavalitsuste töötajatele.

Arvamus     Kuulaja  25.07 kell 15:17
Ikka sakste koondamise! Maaelu niikuinii sureb välja. Sinna jäävad vaid suvilad ja suvitajad!

Miski ei kao     Enno Impiger  25.07 kell 13:47
Maavalitsuste kaotamisega kaovad küll senised maavalitsused, kuid ega seal pesitsevad asjamehed kao. See on väga elujõuline kontingent, küll leiavad mingi uue tee, kuidas rahva raha peal edasi elada.