Vox Populi

Mis on Edgar Savisaare plaan?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Vaeseke, ongi suurest vihast     Kuulaja  01.08 kell 16:17
kõigi ja kõige vastu ajud plaksuga lõhki käinud! :D
Ja kust see fakt, et tasuta?
Ei saa ju nii olla, et sina tasuta siin iga nädal nii kirglikult ja andumusega venelasi sõimad, aga ülistad taevani paarkümmend aastat siin oma perekonna kukil parasiiti mängivat ja põhimõtteliselt nii tillukese matsirahva keelt üle oma huulte mitte lubavat isendit!

     Tiiu  31.07 kell 16:48
Kuku pidi ikka olema raadio mõtlevale inimesele, aga viimasel ajal on justkui Savisaare promoraadio, kus alates uudisesaadetest kuni vox populini muudkui tehake tasuta reklaami neile. Milles asi?

     Lollide Klubi erikülaline  31.07 kell 16:10
Mis plaan küsimark Püha lihtsameelsus hüüumärk hüüumärk Edgar on juba aastaid tagasi loogilise mõtlemise võime minetanud punkt

     Sirje  31.07 kell 16:05
Imelikud on need vanade meeste häältega helistajad - pahandavad, et miks üldse Savisaare teemat üles tõsta, aga oma suud ei saa ka mitte kinni hoitud, ikka vaja sõna võtta.
Keeraku raadio teisele lainele!

Plaan võtta TL võim     ka  31.07 kell 15:57
Video pöördumine,mis ilmus neti /kus rodotendronid õitsevad/näitab, et raha pole veel leitud valimistel oma nimekirjaga osalemiseks.Video on pehmelt öeldes kehv,vanu lõike kokkukleepides ja odavalttehtud(mis pole Ediku käekiri)
Seega on plaan saada tagasi oma koht Erakonna raha ja valimis nimekirjade otsustajate hulka.
Kui raha on tagatud(kohtus käimiseks) on ta nõus valimistel oma häälepanuse KE-le lisama.
See aga on nagu selles ütluses"annad varba võeti...

Pakun ,et KE ei lähe provokatsiooniga kaasa ja Edik peab oma nimekirjaga valimistele minema..Mis siis saab,selgub varsti.

Igatahes hetkel aitate juba Edikul oma kampaaniat teha...Tal pole raha et osta reklaami,ja nagu näete/kuulete polegi vaja..
laske aga edasi ....

     Liisa  31.07 kell 15:50
Kas troikal on ideed otsas, et küsite kuulajatelt ideesid? Mõtlevale inimesele pretendeeriv raadiokanal võiks kohvipaksu pealt ennustamise küsimused ära lõpetada ja keskenduda küsimustele, mis Eesti elu edasi viiks.

     Tom  31.07 kell 14:42
Hirmul hinge pyyd taas oma ego tosta. Ilmselt on tegu lapsepolvetraumaga.