Vox Populi

Millest te aru ei saa?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

raudsest sotsiaaldarvinismist     alo  02.08 kell 17:09
Kuidas biokemiline DNA informatsioon määrab valgusünteesi kaudu organismi fenotüübi ehk tema struktuuri ja mitte mingit muud (näiteks biofüüsikalist informatsiooni) vaja ei ole? Kui me teeme betoonist maja, kas meil siis piisab botoonis toimuvatest keemilistest reaktsioonidest vói on meil ikka maja projekti ka vaja?

Haigete mõnitamine     vanaisa  02.08 kell 16:49
Üks karm näide meie Seadustest;
Raske puudega sant SAAB täna T0ETUST RAVIMISEKS 53,70
Kui saad 63+ jääb Sandi raha 26€

Kuku     Ats  02.08 kell 16:45
Enam ei saa aru, et Kuku raadio on mõtlevale inimesele. money talks.

     Kurb  02.08 kell 16:44
Mina ei saa aru miks "luunja kurk" suvel nii kallis on, Rimis maksab hetkel 1kilo 3.99 ja Selveris 4.45.Talvel oli kõvasti odavam.

Miks?     Kuulaja  02.08 kell 16:43
Miks mõned Kuku Vox Populisse helistajad tahavad elada teise inimese elu ja lugeda neile veel moraali?

     Eesli Loto patroon  02.08 kell 16:27
Matemaatikast, eriti tõenäosusteooriast.

Arusaamisest      Max  02.08 kell 16:20
Esimesena helistanud naisterahvas kädistas oma jutu nii kiiresti ette, et tema mõttega oli raske sammu pidada. Tema jutust ei saanudki aru kuna sellise kiirusega ette kantud teksti aju täielikult ei talletanudki. Inimesed, võtke rahulikult! Vägisi meenusid ravimireklaamide lõpud.

     Merit   02.08 kell 16:17
1) Mina ei saa aru kuidas inimesed nii laisaks ja nii kirevase mugavaks on muutunud. See on kurb.
2) miks inimesed oma lapsi ei õpeta!? See ajab lausa pahaseks! Ja ópetama peab kogu elu. Ja vigu tuleb lasta teha neil ise ja neist ka õppida.
3) miks me arvame et raskused on halvad ja midagi piinlikku?. Raskused on vajalik ja õppigem nendega hakkama saama. Halamine ei aita - toetage ja innustage teineteist tugevamad ja patemad tahtma olla :)
Ilusat elu jätku :)

     Liisa  02.08 kell 16:15
Toetan Kukusõltlast. Eetrisse karjuvad reklaamid või Oja Peetri Alev Ströhm on pigem antireklaam reklaamitavatele firmadele. Panen ka selleks ajaks raadio kinni, sest külmavärinad tulevad vastikustundest peale. Need firmad peaks oma reklaami-inimesed päevapealt lahti laskma.

     Liisa  02.08 kell 16:02
Minu ema sai pensionile 55 aastaselt. Mina saan 65 aastaselt. Meil on 20 aastat vanusevahet. Eesti riik on 20 aasta jooksul tõstnud pensioniiga 10 aasta võrra. Mujal Euroopas on 10 aastat lisatud 40 aasta jooksul.

Mina ei saa aru, mis riik meil on, kes oma rahvast karvavõrragi ei hooli?

     kukusõltlane  02.08 kell 15:46
Ei saa aru, miks raadio mõtlevale inimesele kasutab üliamatöörlikke reklaamitegijaid, kes ei saa aru, et esiteks ei tohi reklaamis karjuda ja teiseks ei tohi teha reklaami kunstlikult tobeda häälega. Kui ma kuulen mitmesajandat korda koolikella, siis ma vahetan jaama või keeran hääle maha sest ma ei taha kuulata neid inisevaid hääli. Ja luban, et ma mitte kunagi ei kasuta elektritaksot, parem lähen juba jala selmet riskida, et minu rahast läheb või üks sent inisejatele.
Ka sellest ei saa aru, kui sõnalise saate taustaks lastakse mingit tümpsu. Jube häiriv, kui jutu taustal kuuleb (heade, laia diapasooniga kõlaritega) tümm-tümm-tümm

     Tom  02.08 kell 14:50
Ei saa aru,miks raadiosse helistavad ebaviisakad inimesed. Pean silmas,et ei esitleta end,vaid hakatakse kohe rääkima. Voi ongi selline eestlaste kultuur ?