Vox Populi

Kui palju on Eesti ühiskonnas diskrimineerimist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Liisa  07.08 kell 16:07
Kontekstist väljas palve KuKu raadiole: palun kas saaks ühele uudiste diktorile teha selgeks muude riikide isiku- ja kohanimede hääldamise alused, teha üks väike koolitus. Lihtsalt naljakas on neid moonutatud nimesid "mõtlevale inimesele" raadiost kuulata.

     Ants  07.08 kell 15:52
Mind diskrimineerib pidevalt Võru Rimi turvamees. Kõik aeg käib sabas ja kiibitseb.

IRL Ei lase teemal vaibuda     siis,saab ise hävida  07.08 kell 15:07
Eesti ühiskonnas diskrimineerimise teema on ilmselt ajendatud IRL poliitilisest väljasuremise ohust.
Sellega paraku on just nii nagu sohu sattudes..mida rohkem rabeled ja mida järsemaid liikutusi teed seda sügavamale vajud.

Reinsalu ajagu habe ära ja võtku lõdvalt.Iga järsem liigutus toob lõpu kiiremini lähedale..
Täna poliitiline seis on selline ,KE tõmbab ise endale häda kaela,Ref on autorollotades valgetes kampsunites muumijad,SDE tõstis õlle hinda(kõik teavad mida see tähendab..kui valitsus tõstab õlle hinda),EKRE lubab lihtsaid lahendusi(Trup,Marie Le Pen,Perussuomalaised jt ei valitse kaua/või ei püsi valitsustes)EVA ei pea midagi tegema et reiting püsiks,
Roheline ideoloogia mis oma olemuselt on tsentrism valis erakonda jutima noore ,kena Züleyxa ja sellest esialgu piisab.Üle valimiskünnise saavad teiste röövelliku käitumise pärast haljastuse suhtes Tallinnas...
Kui IRL tahaks ellu jääda, piisaks kui enam vigu ei tehtaks, ametnike erakonnastamine lõpeks ja konservatiivsus,isamaalikkus säiliks.Seadus mis on olemas ja tegelikult toimib(ilma rakendus aktideta)vaata viimased kohtu otsused..võiks lihtsalt rahule jätta.
Aga ei.. seega vesi EKRE veskile ja erinevatele valimisliitudele

VoX Populi osa diskrimineerimise lõpetam     Kõva Ketas  07.08 kell 14:43
Me võime öelda, et diskrimineerimine toimub ka Raadio Kuku Vox Populi saatejuhtide poolt.
Nimelt kuidagi ei räägita saates meil lokkavast meeletust majanduslikus ebavõrdsusest elanikkonna hülgas ja selle likvideerimise teedest.
Samuti on diskrimineerimine kui kajastamist ei leia eakate eestimaalaste ääretult madalad sissetulekud tänu kehtivale seadusandlusele, arutagem sammudest olukorra parandamiseks eakate elu viimasteks aastateks

Kasulik asi     elmar  07.08 kell 14:22
Inimóiguste deklaratsioon loodi orjapidamist praktiseerivas ühiskonnas. Eesti on sellest loomulikult kaugel, kuid eeldada, et me saame läbi ilma teiste rahvuste assimileerimiseta ja samas on assimileerimine kui Euroopas üldlevinud tava midagi muud kui diskrimineerimine, sellise asja eeldamine näitab Euroopa ja muude arenenud rahvaste poolt vastu vóetud rahvusvahelises óiguses sisalduvat tósiasja, et rahvusriik vói mistahes riik ja tema óigus on ülimuslikud vähemusrahvuste óiguste suhtes. Sellist óigussüsteemi paradoksi kasutab ära meie idanaaber. Meie peame lihtsalt teadma, et teatav diskrimineerimine on sóltumatule riigile ja tema terviklikkusele hädavajalik ja korrutama, et oleme demokraadid ja kedagi ei diskrimineeri. Täpselt samuti ei saa tööd anda isikule, kes on ärile ohuks.

Alevikuvanemad     Kõva Ketas  07.08 kell 14:16
Kena küsimus, aga sisuliselt teab vastust siseministeeriumi või statistika ameti ametnik vaevalt tavakodanik teab Eesti diskrimineeriumise suurust või saatejuhid teavad.
Tooks vaid ühe näite diskrimineerimisest, Viimsi vallas on täiesti võimatu saada võimu esindajatelt abi alevivanemate ametisse saamiseks Haabneemes ja Viimsis

Diskrimineerimine     Hundu  07.08 kell 13:35
Palju on, aga seda teemat ei taheta tõstatada ehk suure kella otsa panna. Eriti diskrimineeritakse tööle saamisel! Vabandatakse vaid sellega, et te ei osutunud valituks. Ma tean mitmeid firmasid, kus on tööjõu puudus, aga paljud inimesed, kes on tahtnud sinna tööle saada, miskipärast ei saa. Lihtsalt valetatakse, et töökoht pole enam vaba. Mõne aja pärast käib uus kuulutamine, kuidas tahetakse töölisi.