Vox Populi

Millise ideega neil valimistel võidab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

ja seega     pole küsimus  16.08 kell 16:17
Millise ideega neil valimistel võidab...
Koalitsoon tuleb KE + "Tegus Tallinn" + Savisaare nimekiri ...
Kui on veel hääli vaja siis nad ostavad need juurde.

ainult ideega pole midagi teha     vaja murda müüt  16.08 kell 16:04
Mina olen nõus pigem R.Rebase arvamusega http://arvamus.postimees.ee/4210407/raul-rebane-savisaar-pole-oma-valijatele-inimene-vaid-muut

Arvud tõestavad, et vähemalt 80 % Tallinnas eelmistel KOV venekeelsetest häältest läksid KE-le, neist 35% tõi Savisaar üksi – ja seda osalemisega ainult ühes piirkonnas(kus valima tulnud 44 969 valijast sai Edgar 39 979 häält) .
Enne valimisi avati õigeusu Jumalaema "Kiirestikuulja" ikooni kirik,see ilmselt teeb kohalike venelaste silmis temast müüdi.

V.Putinil on samuti toetus üle 80% vaatamata 16 a. valitsemisele ja seda 10 270 Eurose palgaga(samas International Business Timesi arvates on ta rikkaim inimene..kuidas?)

Seega venelased arvavad, et Edgarit kiusatakse,meelehead nad patuks ei pea ja ükskõik milline on kohtulahend on Edgar nendele müütilne tegelane (patja -isa..Tsaar).

Miks venelased aga ei usu kohtuid mis Eestis on õigeks mõistnud näiteks Dmitri Linteri , Dimitri Klenski , Maksim Reva ja Mark Sirõki ja andis õiguse nõuda riigilt ebaseadusliku kinnipidamise eest kahjutasu..on arusaamatu.
Seletaks seda vaid sellega, et inforuum on teine .Võibolla on nendejaoks prokurör Juri Tšaika...

ikka rahast     aasta isa  16.08 kell 15:52
SEEK0RD VÕIDAB SEE !;;;
1, Kes 400 000 PENSI0NI SAAJAT
AITAKS ?
JA PENSI0NITE ARVESTUSE ÜMBER MUUDAB

     Ats  16.08 kell 15:52
Mõistusehääl ütleb, et peaks võitma see, kes idiootliku ja kuritegeliku tasuta ühiskondliku transpordi lõpetab.Eesti ei ole nii rikas, et seda pealinnas võimaldada.

Valimised     Alar  16.08 kell 15:40
Pingutagu palju tahavad, aga ka selles valitsuses olen pettunud (see meeletu hinnatõus). Annan seekord protestihääled ja valin Rohelisi!

spindoctorite võistlus,mitte valimised     insener  16.08 kell 14:53
Kahjuks ei loe ideed vaid loosungid.Kui suur osa valijaist viitsib erakonna või valimisliidu programmi lugeda?Pealinnas võidab Edgar nagunii-kui süüdi mõistetakse-siis märtrina,kui õigeks siis poliitilise tagakiusamise üle võidu saavutanud linnapeana.