Vox Populi

Kuidas võtate kokku tänavuse suve?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     õpilane  25.08 kell 16:50
Iga haritud inimene saab aru, et meie Eesti kliimas on suvekuud ikkagi juuni, juuli ja august, kuigi kalender näitab midagi muud.
Ajast-aega on ka räägitud, et lapsed lähevad kooli sügisel, mitte suvel septembrikuus.


Sügis     Sügis  25.08 kell 16:13
Kas tahate öelda, et sügis juba näitab oma vihast silma?

     ats  25.08 kell 15:47
Suvel ei ole häda midagi.Mitmekesine, kuid kuu bveel!

     Õpetaja Laur  25.08 kell 15:05
Suvi kestab veel kuu aega.

Kes teema välja mõtles on harimatu ignorant.

     Katrin  25.08 kell 14:51
Jüri Ratas millal Te võtate vastu seaduse, et omandireformiga aastaid toime pandud kuriteod peamiselt reformikatest riigiametnike poolt, et hakataks lõppude lõpuks uurima tagasiulatuvalt ja võetaks neid reformikaid vastutusele kuritegude eest mis on lausa inimsusevastased.
Siiani tagastamata varad õigusjärgsetele pärijatele samuti maade erastamised lahendamata jne.

     ....  25.08 kell 14:39
Braavo! Peaminister suutis vastata Loonet puutuvale küsimusele parimas Tujurikkuja stiilis! Paraku - ei ole see üldse naljakas....

Kaheksa vene diplomaati     kes on lahkunud   25.08 kell 14:32
teise ima viimase paari aastajooksul...
Mida teate,arvate mis toimub/mis on toimumas?

62-aastane Mirgajas Širinski Sudaani Vene diplomaat -saanud südamerabanduse.
63-aastane Sergei Krivov New Yorgis asuva Venemaa konsulaad diplomaat - diplomaat kukkusvõi siis, tal tekkis infarkt
62-aastase Andrei Karlovi Venemaa Ankara suursaadik- surm tulistas radikaliseerunud Türgi politseinik, kes karjus samal ajal «Ärge unustage Aleppot! Ärge unustage Süüriat!».
56-aastase Pjotr Polšikovi leidis Moskva politsei surnuna Diplomaati oli tulistatud mitu korda pähe, taparelv leiti vannitoa kraanikausi taha peidetuna .Polšikov töötas Venemaa välisministeeriumis, olles Lõuna-Ameerika osakonna juht.
61-aastane endine KGB juht Oleg Jerovinkin 26. detsembril 2016 leiti surnuna Moskvas talle kuuluvas Lexuses.,väidetavalt aitas Briti eraluurefirmal panna kokku Donald Trumpi kohta käivat salatoimikut. Venemaa meedia teatas, et Jerovinkin mõrvati, kuid võimud kiirustasid seda ümber lükkama, teatades et tegemist oli infarktiga.
55- aastane Andrei Malanin Venemaa konsul 9. jaanuaril 2017 leiti Kreekas Ateenas surnuna elukoha vannitoast . korteris sissemurdmise ega vägivalla märke“ ei leitud „ kõik asjaolud viitavad loomulikule surmale. Diplomaat elas Ateenas diplomaatide kvartalis, mis on väga hästi turvatud.
67-aastane Aleksander Kadakin Venemaa suursaadik Indias 27. jaanuaril 2017 suri .Vene võimud teatasid, et teda tabas lühiajaline haigus, mis temalt elu võttis.
65-aastane Vitali Tšurkin Venemaa suursaadik ÜRO juures 20. jaanuaril 2017 kaotas New Yorgis elu ,surma põhjuseks peetakse infarkti.


     kodanik  25.08 kell 14:26
Jüri Ratas mis on juhtunud Teiega kas elate oma mõistusega ja arusaamisega või jätkate reformikate sarnast korrumpeerunud tagatubade poliitikat.
Olen Teie poole mitmel korral pöördunud kirjalikult ja kohtunud isiklikult Teiega ja andsite lubadusi, et leiate lahendust aastaid kestnud kuritegelike reformikate poolt põhjustatud minu muredele küll Te väga hästi teate.
Jüri Ratas kui Te olete Eesti peaminister mis Te vaikite hakake tegutsema.