Vox Populi

Milline lubadus toob Teid valima?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tiiu  30.08 kell 16:43
Panen küll tähele lubadusi. Mitte kunagi ei kavatse valida neid, kes peavad mu arusaamist alaväärseks ehk neid, kes kohalikel valimistel pakuvad välja lubadusi, mida saab vaid riigi tasemel lahendada. EKRE on selles osas simapaistev ja purskab vaenutult samamoodi kui tema eelkäijagi ehk Rahvaliit. Samuti ei saa tõsiselt võtta lubadusi midagi tasuta anda. Kui muu elanikkond saaks Pärnus tasuta sõita, siis oleks see ehk kingitus. Pärnakale tasuta bussiliikluse maksab aga pärnakas ju ise, mitte Simson kinni.

     Kantsler  30.08 kell 16:32
Lubadus "ametnikehorde poole vähemaks" tooks mind valima, kuid seda juba naljalt ei kuule. Meil ei ole tõelisi riigimehi, kes omale tuhka pähe raputaks vajadusel.

Valija     Hundu  30.08 kell 15:58
Suuri valimislubadusi lubatakse vaid Tallinnas! Kahjuks Järvamaal ei lubata veel mitte midagi. Uue valitsusega saime vaid röögatu hinnatõusu! Annan hääle oktoobris ja kahe aasta pärast vaid Roheliste erakonnale!

EKRE-st     Programmis  30.08 kell 15:57
Muide enamus EKRE lubadusi kuuluvad pigem Parempoolse poliitika maastikule:
- Sotsiaalselt ja regionaalselt tasakaalustatud areng ja heaolu, mille tagab õiglane ja tugev riik (paksem riik on SDE ideoloogija)
-Võrdsete võimalustega osalusühiskond, kus avatud, aus ja demokraatlik riigivalitsemine tagab igale kodanikule eneseteostuse ja poliitilise kaasatuse võimaluse.(Kui peres on mitu rahvust?kuidas tagada võrdsus kui eelistatakse Eesti rahvust? Võrdsed võimalused...hmm Võrdsus,vendlus..igale eneseteostuse ja poliitilise kaasatuse võimalus..inimesd pole võrdsete võimetega..)
-Eestluse elujõud, mis rajaneb keele, kultuuri, hariduse, perekonna, traditsioonide ja rahvusliku majanduse toetamisel.(mis tähendab rahvuslik majandus..majandus e.raha ei oma rahvust..OK Eestlus,keel,kultuur, aga mis on erakonnal tegemist kooselu abelu-vabaabielu jne asjga)
Mida võib lugeda EKRE Programmist:
Sotsiaalpoliitika
Väärtused:
Rahva heaolu aluseks on majanduse areng, mitte sotsiaaltoetused
Tegevus:
-Sotsiaalselt tundlikele ja halvemini toimetulevatele ühiskonnarühmadele loome tugisüsteemid, mis võimaldavad
neil osaleda tööturul ja majanduslikult toime tulla. Vaesuse leevendamise tagab sotsiaalne kaitse rahalise hüvitise
ja paindliku sotsiaalteenuse süsteemi koostoimes

aga lugege ise:ekre.ee/wp-content/uploads/2015/07/EKRE-PROGRAMM-KONSERVATIIVNE-PROGRAMM.pdf

     ....  30.08 kell 15:51
ma ei ole kunagi valinud loosungite järgi! Ja tegelikult tahaks, et kohalikud (sisuliselt) majavalitsused ei oleks poliitilised/parteilised, vaid koosneks oma vastava eriala haritud ning kogemustega spetsialistidest, kes oleksid valmis ka vastutama. Praegu kulub meeletu osa eelarvest poliitbroilerite ja politrukkide ülalpidamisele ning nende tehtavale avalikule tsirkusele. Kui midagi kohalikul tasandil peab ilmtingimata olema poliitiline, las selleks olla siis halduskogu, kuid ilma palgaliste töötajateta, sest nemad ju reaalset tööd niikuinii ei tee. Valima lähen ka seekord, kindlalt ei vali kriminaale-populiste.

     Ants  30.08 kell 15:49
Need lubadused lahtuvad peale koalitsiooni kokku panemist.

     Insener  30.08 kell 15:47
Kvoot on 0

EKRE on tubli tükk Eesti poliitikat     Lihtsad lahendused ja puha  30.08 kell 15:32
Meeldib Ekre lubadus lahendada narkomaanide probleemi jne...

Ja mis saab etniliste Eestlastega?kas nendelt kodakondsuse äravõtmisega ja maalt väljasaatmisega saab ka EKRE hakkama?

Tuld!

     Hoidja2  30.08 kell 15:16
Meeldib Ekre lubadus lahendada narkomaanide probleemi nendelt kodakondsuse äravõtmisega ja maalt väljasaatmisega!

     koduhoidja  30.08 kell 14:59
EKRE on pagulaste ehk kohalike inimeste tapmise ja verevalamise vastu. Terrorismi vastu. Loodetavasti jäävad nad endale kindlaks. See on see, mida valin.
EI vali igasugu sotsialiste, kelle mõttekaaslased on süüdi selles, et Euroopas valatakse eurooplaste verd.
Veel hullem, juba arutatakse nt Soomes tõsimeeli, kas teha ISISe ridadest tulnuile eeliseid!!! http://www.is.fi/kotimaa/art-2000005345630.html
Ja paistabki olevat nii, nagu üks lause ses artiklis mainib: Tähän liittyy erityisesti kysymys siitä, nähdäänkö tällainen erityinen tuki niin, että yhteiskunta palkitsee niitä, jotka ovat toimineet yhteiskuntaa vastaan.
EI SOOVI SELLIST HAIGET MAAILMAVAADET SIIA!

     mulk  30.08 kell 14:53
Huvitav, et hr.Pukk tunneb tugevat tõmmet düstoopset ila ja karukannika draamat viljeleva erakonna ridadesse! Õnne muidugi minu poolt!

Mart Pukk, oh õudust!,     Kuulaja  30.08 kell 14:48
linnapeaks !!??!! :( :(

Kuna selgunud, et igalt poolt minema pekstud rämps ja muu saast on roninud valimisnimekirjadesse, siis lihtsalt TULEB MINNA VALIMA, et millegagi neid takistada!
Eriline õudus oli kuulata MART PUKI loba, seda enam, et see tüüp pugenud SOTSIKS!! Nagu sest Vakrast ja marjustinist veel vähe oleks! :(

Tuvastamine     Helgi  30.08 kell 14:41
Minul on imeväike soov.See on,et ma võiksin end EESTI VABARIIGI pealinna ühissõidukis tunda eestlasena.Mina TUVASTAN end kohe alati ühissõidukisse sisenedes,kuid viimasel ajal on hakatud mind VÕÕRSÕNAGA keelitama valideerima.Miks?

AINULT EKRE     VALIN  30.08 kell 14:23
AINULT ---ekre meeskond
Kutsub meie peret,,meie suguvõsa valima !Kui lugesin tänast pomm uudist MADISONIST

     nii  30.08 kell 14:21
Mind ja paljusid teisi toob valima EKRE konkreetne pagulaste mittemaalelaskmise poliitika. Ehk pääseksime siis ka terrorismist. Euroopa mitmed riigid on pagulaste tõttu juba kohati elamiskõlmatud. Jätame meile Eesti alles!

     Max  30.08 kell 14:12
Mind ei too valima ükski lubadus. Mind toovad valima täidetud lubadused.