Vox Populi

Kas valitsus reageeris ID-kaardi turvaaugu puhul üle?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Liisile  07.09 kell 16:39
Te "põete" soovmõtlemist. Reformi populaarsus ei ole sugugi mühinal kustunud. Huvitav, miks Rattal Oudekki Loone või Jana Tsernogorova eestlasi laias maailmas halvustavate lugude peale suu vett täis on? Ja reformareid pooldavate kommentaatorite suuvärgile pole küll midagi ette heita, Liisi, mida ei saa aga öelda kasvõi Teie enda kommentariumi keele kohta.

     Liisa  07.09 kell 16:27
Pevkuri rünnak on hambutu, ebaeetiline ja silmakirjalik. Kui sõnumi oleks edastanud keegi teine, oleks kõik korras olnud. Pevkuril ei suuda praegust valitsust eesotsas Keskiga kuidagi ära seedida. Vilets poliitik, kes on minetanud kogu soliidsuse ja diplomaatia.

17 aastat esitas Reformi peaminister oma koalitsiooni arvamust, mitte polnud neutraalne. Nüüd siis peab äkki peaminister olema neutraalne! Pevkur on kaksikmoraaliga, vilets poliitik. Ei kallas ega Ansip poleks midagi sellist teinud. Sestap om Refi populaarsus mühinal ka kukkunud. Koos Michaliga on korda saadetud kohutav laastamistöö ja tehtud karuteene Refile.

Paha on Pevkurit ka Foorumis vaadata, kus ta saatejuhi tõrjub oma räige tekstiga kõrvale ning heietab ja heietab. Jalgpallimatshil oleks ta ammu punase kaardi pävinud. Inetu.

Ja veel: Reformi pooldajad võiks kommentaariumides oma suuvärki pisut korrigeerida, ründav, sõimav, halvustav suhtumine ainult kahandab reitingut.

Pevkur vs Ratas     martin  07.09 kell 15:56
Analoogset käitumist võib täheldada ka igapäevaelus. Tugev isiksus julgeb rääkida, tunnistab vigu ja on valmis alati vabandama. Suli, või siis "jänes" seda ei tee, valetab vassib, õigustab ja hüppab puu otsa kui pauk käib! :)

     HEIDI  07.09 kell 15:56
Universaalset kontrollitavust ja selle ning individuaalse kontrollitavuse kombinatsioonis võimaldatavat otsast lõpuni kontrollitavust
POLE EESTIS RAKENDATUD,
kuigi see oli seatud eesmärgiks juba e-hääletuse lähteuuringutes aastal 2001 ning sõnastatud 2003. aasta e-hääletuse organisatsioonilises ja tehnilises kontseptsioonis!

     Reageeris muidugi üle  07.09 kell 15:53
Jah, reageeris üle. Kahjuks on keskerakond aastaid e-valimisi demoniseerinud. Samas, inimesed, eriti vanemad (seda näitab ka Kukusse helistavate , eelkõige meeste arv) võtavadki asja nii, et id-kaart on ebaturvaline ja e-valimised ebademokraatlikud. Samas on kõik valimispettused tehtud pabervalimistel. Ja Ratas ei keelanud ära id-kaardi kasutamist pangas, allkirjastamisel jm, jutt ainult valimistest. Näiteks Toyota jt tootjad on avastannud konkreetseid vigu, aga ikka sõidetakse autodega edasi. Kahjuks ei helistavad Vox Populisse peamiselt ainult ühed ja samad troll-vanamehed, kes igal teemal eksperdid on.

     Sulev  07.09 kell 15:52
Ratas reageeris üle, kui temalt küsitakse erakonna ja exesimehe pattude kohta on ta vait, kuigi asi on kohtus ja uued seigad ilmnevad aina. Ratas aga vaikib!

Viimane kirjutaja     3.LAPSE ISA  07.09 kell 15:27
TEAD SINA REF0RMIKATE USS ?
EKRE ---MEHED VÕIDAVAD
IGAS MAAK0NNAS

augu puhul reageeritakse üle küll     aga see pole see  07.09 kell 15:07
mis otsustaks, kellele anda oma hääl.
Küsimus on kas on elada hea?
Eurostati andmetel oli Eesti 2011. a. maksukoormus 33,0% SKPst

«Tööl käimine peab ennast ära tasuma,»
Taanis on valitsus teinud ettepaneku tööjõumakse vähendada, Rootsis jättis vähemusvalitsus ära kavandatud maksutõusu.
Põhjamaalastel hakkab kõrgetest maksudest mõõt täis saama
Taani maksukoormus oli 2015. aastal 47 % riigi SKT-st. Nüüd langeks see 44 %.
Eurostati andmetel oli Eesti maksukoormus SKPst 2015a. 32,9 %. 2016. a. andmetel oli Eestis maksukoormus 35% SKPst
Seega alates 2014. aastast on Eesti maksukoormus ehk laekunud maksude suhe SKPsse selgelt kasvanud. (ilmselt parem maksude kogumine)Samas ei ole nendel aastatel jõulisi maksumäärade tõuse toimunud.
Laekumise tõusu vedas aktsiisitõusud ,mis mõnevõrra kergitasid tarbimise maksukoormust, kuid käibemaksu laekumised olid suurusjärgult samad.
Edasine maksukoormuse tõstmine (nagu on plaanitud tänase koalitsooni poolt) on vales suunas liikumine..Selle asemel võiks samade maksumäärade juures makse veelgi paremini koguda ja tulude kasv on kiirem kui SKP kasv, kasvab ka maksutulu suhtena SKPsse.
Seega kõik erakonnad kes lubavad midagi tasuta..või mingeid toetusi suurendada..on potensiaalsed maksude tõstjad (kuskilt peavad tulema igale tasuta lubadusele ka katteallikad)


     mainekahjustus  07.09 kell 14:09
Jah, kindlasti. Mõttetult on riigi mainet kahjustatud.
EKRE ajab ka närvi, jäävad selle e-vastasuse pärast mu häälest ilma. Muidu oleksin kindlasti nende pooldaja, seda just pagulaspoliitiliste seisukohtade pärast.
Nii, et kuna hetkel toetan Pevkurit, siis... elagu Reform!