Vox Populi

Millist liiklusebaviisakust te kõige rohkem olete märganud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Heke  20.09 kell 16:51
aanteele kõrvalteelt ette keeramine: kiirendab vupsti sulle ette, pidurdad et mitte otsa sõita ja siis hakkab ettekeeraja aeglaselt sõitma - teda enam ei huvita miski, sest tema sai maanteele ju.

signaal     Karu  20.09 kell 16:45
Viimasel ajal on linnatänavatel läinud moodi signaalitamine. Tihti ei ole aru saada kellele ja mille eest. Kas tõesti 1,5 sekundit ootamist teinekord on seda enda alandamist väärt!?

     Karen  20.09 kell 16:03
Ajendatuna ühest kõnest - üks asju, mis linnaliikluses enim närvi ajab (nimetagem seda ebaviisakuseks), on need isehakanud liikluse reguleerijad, kes ülekäiguraja juures "ootavad". Eeskirja järgi tuleb sellele jalakäijale teed anda ja kliimat ei paranda kuidagi, kui seal aeglustama ja kiirendam peab ootava jalakäija mõtteid mõistatades. Jah, mina annan vahel sellistele signaaliga märku tee ületamiseks.
Et autoreostust vähendada, tuleb muuta mugavamaks muud transpordiviisid, sh piisavalt ülekäiguradasid ja loomulikult jalakäijate õigus seal teed ületada. Head jalakäijad, palun ärge andke teed ülekäiguraja ääres oodates. Autojuhil on muulegi keskenduda, kui teie mõtteid lugeda!

Raja vahetus     Leo  20.09 kell 15:56
Radasid vahetatakse ilma suundatetta üle mitme raja ja trügitakse nii et kasvõi teise auto nina maha. Saaks ka rahulikumalt.

7 sek mehele     Elts  20.09 kell 15:55
Mina jään käijana alati u 2-3 m kaugusele tee äärest ja tihti jäävad autojuhid pidama ja lasevad mu üle tee,kuigi ma viipan neile,et minge.

ebaviisakus     Andree  20.09 kell 14:17
1.mitmerealisel teel vaheletrügimine ilma nn "nõusolekut" küsimata
2. nahhaalne peateele väljasõit ette sõitmisega, kusjuures tegelikult tee on vaba ja oleks olnud vajadus lihtsalt sekund-paar kauem oodata
3.arutu kihutamine ja möödasõidud suurel kiirusel

Täistuled     Ardi  20.09 kell 14:16
Sõidan palju pimedal ajal ja väga on häirima hakanud, et paljud autojuhid ei tea tulede vahetamisest mõmmigi.
Ei vahetata kaugtulesid ümber lähituledeks kui kellestki mööda sõidad, nagu tagant ei pimestakski ees sõitjat.