Vox Populi

Kas ja milliseid muutuseid vajab Eesti haridussüsteem?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

jube kord     riina  22.09 kell 16:49
1. Muutust vajab kogu see
Eesti hariduse andmine !
ja Kohe vajab muutust riigikord --- kiiresti
eestimaa juhtide välja vahetamine

     nii  22.09 kell 15:51
Ma ei saa lävenditeemast aru, sest niikuinii on ju keskkooli pääsenud ainult head õpilased suure konkursiga! Kusjuures katseid tehakse suure hasardi ja huviga, enda proovilepanekuks. Kolmelised ei saa ju ka praegu keskkoolidesse, miks nii tühine arutlus on üldse päevakorral?
PS! Iga hinna eest tuleks taastada kohustuslik keskharidus ja lõpetada lumehelbekeste tootmine. Vene ajal teadis iga töömees nii Tammsaaret kui Puškinit, nüüd puhub kõrvade vahel tuul.

     .  22.09 kell 14:45
Sultsi(de)-juhtumis juures võiks parteiline minister võtta seisukoha ka asjaolust, et riigikogulane õhutas alaealisi tegelema vandalismiga, täie teadmisega, et ta ei saanud selle võõpamistöö jaoks luba ja tal ei olnud sellega mingit õigust tegeleda! Kas alaealiste grupiviisiline viimine seadust rikkuma on tolereeritav?

Kaagverest     olen isa  22.09 kell 14:31
AGA üks on kindel .
Teie võite Erikoolis vahetada
jälle direktori ,aga see
ei aita !
Kui labane Riigikord ei pane
vastavat Turvafirmat kooli!

Hariduselu     Arvaja  22.09 kell 14:18
Tere!
Me saaks ju võrrelda teiste riikide hardussüsteemidega, need võimalused olemas. Sealt saaks häid mõtteid ja vaadata, mis on õpilastele vähem stressi põhjustavad süsteemid. See tohutu teaduspõhine koolisüsteem meil viib õpilased tegelikust elust kaugele ja stressi.