Vox Populi

Kas teil on valimistel oma valik tehtud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kogu inimkonnale     inimkonnale  07.10 kell 22:04
Pange poliitikud miinimipalga eest tööle ja vaatake kui kiiresti asjad muutuma hakkavad!

http://www.tv7.ee/vod/player/30459/ Elu pärast Elu!

http://www.amightywind.com/hell/aboutsounds.htm

     Elts  06.10 kell 16:26
Palun,et Taavi Aas lõpetaks eesti keele REOSTAMISE MITTEVAJALIKU võõrsõnaga VALIDEERIMINE.Eestlased on end AASTAKÜMNEID TUVASTANUD:

keda,mida     seersant  06.10 kell 15:31
Kas ma saan valida?
Ei ma ei saa valida, sest teie panete nimekirja kokku.
Sõitke seenele kõik see punt.
26 aastat anti aega aga teie mõtlesite ainult oma heaolule.
Täiesti savi, suured sõnad aga vähe villa. Enam ei ole meil vahet vana nõuka-ajaga. Vabandust üks vahe on, jõukad vajavad ikka ja jälle rahva abi. Hädavaresed kardavad oma varanduse pärast, hädapätakad.


valik     Minu  05.10 kell 16:53
Tehtud!

Ei saagi valida     Uudo  05.10 kell 16:50
Mul on eesti pass ja id kaart. Aga kov-i valida ei saa kuna ole est rahvastiku registris. Elan-töötan põhjanaabrite juures et pere elatada ja tekkinud finants vajadusi rahuldada. Aga millisel kombel ma saaks kaasa siis rääkida kasvõi teemal "eestlased koju tagasi " ? Veider reegel...

     Chris  05.10 kell 16:39
"Taat 05.10 kell 14:45
Arvatavasti valin sotsid. Suht arukad inimesed,kes saavad vähemasti omavahel normaalselt läbi. Ei saa loota stabiilsust neilt,kes koguaeg bravuuritsevad."
...............................
Tubli taat, võtsid sõnad suust! Aitäh, sotsid, et aitasite kinnistada kindlat otsust valida just nimelt SEE erakond! Ei päevagi ilma "arukate" bravuursete hüüatusteta ja tõmblemiseta, et te ka ei väsi! Ärge unustage, et "heategu" ei jää märkamata, mõtlev inimene pole veel maailmast kadunud. Aitäh! Valin just nimelt EKRE, sest - nagu taat tabavalt kirjutas: "Ei saa loota stabiilsust neilt,kes koguaeg bravuuritsevad."


     taara   05.10 kell 16:15
EKRE, nõus kõigega, v.a suhtumine e-hääletusse!

a/a 528639856782     ootaja  05.10 kell 16:07
Valin koha kui "nõustaja" on ülekande teinud, vastu saab kinnituse e-mailiga!

     Elts  05.10 kell 15:52
Kell 9.07 e-hääletasin.

     kindel  05.10 kell 15:51
Põhiline on hääletada sotside vastu(samasugused nn juunikommunistid ühe Eesti Vabariigi omal ajal juba hävitasid).
Nii et kindlasti seekord EKRE. EKRE suurim pluss on konkreetne vastuseis pagulastele, kes on juba suure osa Euroopast ja euroopalikkusest hävitanud oma kommete pealesurumise ja terrorismiga. Isegi soome laeva peale on juba hirm minna.

EKRE ainus miinus on e-hääletuses vastasus ja sel teemal jonnimine. Nii nad ju kaotavad noored valijad ja valijad, kes ei viibi Eestis, on komandeeringus või reisil – inimesed lihtsalt vihastavad. Terve XX saj. peteti paberhääletusega, kogu vene aja oli umbes 99% valimistulemus ja selliseid pettusi oskaks läbi viia iga ebaaus suvatädi.

Vanameestelt telefon ära võtta:)     Helle  05.10 kell 15:50
On tehtud ja e-valitud. Igasugused vanamehed, kes vox populis digivalimistes saatanat näevad (hirmust, et nende ikoonilised tegelased seetõttu äkki lõpuks võimule ei saa), võiksid oma suu kinni panna. Nad on lihtslt tüütud.

valijakompass Tehtud?     alustas-tegevust  05.10 kell 15:36
http://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/24f2d5b5-bd9f-465c-9c35-30a66edd57c4/valijakompass-alustab-tanasest-tegevust

kütte puud     penskar  05.10 kell 15:11
Enam Valima ei lähe !
Tahtsin Vallamajast talveks kütte
puid ,ehk toetust . Sest väikse pensioniga 301€
ei ole ostmine kuidagi võimalik, ammu veel uue ahju tegemist ; See ongi põhjus !
Ja Ükski pole haiget inimest ka
vallast vaatama tulnud?

     Taat  05.10 kell 14:45
Arvatavasti valin sotsid. Suht arukad inimesed,kes saavad vähemasti omavahel normaalselt läbi. Ei saa loota stabiilsust neilt,kes koguaeg bravuuritsevad.

Väga hea küsimus!     kirjanik  05.10 kell 14:36
Lõputult on mulle tulnud postkasti Mustamäel infot Keskerakonna ja Savisaare liidu kohta. Täna jõudsid sotsid ka kohale. Aga neid ma kahjuks kindlasti ei vali. Kaalun IRL-i ja EKRE vahel. Neist kumbki aga pole vaevunud mulle oma kandidaate tutvustama. Teie raadios reklaamiti mulle võimalust osta Postimees, kus kandidaadid kirjas, aga ma ei tahtnud põhimõtteliselt oma raha sellele infole kulutada. Peaks justkui poliitikute asi olema, et teaksin, kelle poolt hääletada! Ja minu ringkonnas kandideerivatest üksikkandidaatidest pole õrna aimugi! Ei maksa ikka üleliigset innukust ka valijatelt oodata! Tahate valitud saada, nähke pisut vaeva ka! Vaevanägemise poolest on tipus kindlasti Keskerakond, kes patrullib kõikjal ja suurte raskustega olen pastapliiatsist ja tikutoosist hoidunud!

     kodanik  05.10 kell 14:20
kõik on need juba palju aastaid ühed-samad lõustad-korruptandid-kriminaalid kes tahavad jätkuvalt võimul püsida ja Eesti riiki ja rahvast parasiteerida. Ausaid haritud ja inimlikke kahjuks võimule ei lasta. Ei olegi kedagi valida.