Vox Populi

Mis Teid nende valimiste kampaania juures häirib?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Sotsmeedia     Ats  09.10 kell 16:54
Häirib, et kui inimene tõsimeeli soovib saada valituks volikogusse, kuid ta ei ole midagi kuulnud sotsiaalmeediast ja ei tahagi kuulda! kirjutage mailile!

     kuri2  09.10 kell 15:40
Demagoogia musternäide oli Postimehe artikkel Liisa Oviirilt, kui käis teatrite rahastamise arutelu, mille puhusid suureks sotsid ja NO99. Kas tekst kvalifitseerub vihakõneks ainult sel juhul, kui selle on kirjutanud EKRE või SAPTK liige, aga mitte kunagi sotsiaaldemokraatid?

Ma ei tea kas otseselt häirib     aga,  09.10 kell 15:33
väga tüütu on kuulata kuidas ekspluateeritakse Kooseluseaduse teemat nn.traditsioonilised heterod (need,kes pole saanud piisavalt haridust)arvavad , et samasoolistele ettenähtud seadusandlus ahistab neid,või piirab nende vabadusi.. Või on kartus, et homopaarid lapsendavad poisse seksuaalsel eesmärgil või ,et homopaar = pedofiilid(sarnaselt nagu pagulane=terrorist , inglise keelest välisluurega... on üks samm jne.)
Tegelik põhjus neid hirme tunda: saab olla vaid teadmatus ja tihti neil endil esinevad seksuaalhäired või suutmatused.
Seksuaalhäired on 95% inimestest psühholoogilise tüübiga ja väga vähestel siis füüsilised. Tasub pöörduda arsti poole. KOV 2017 –seda probleemi ei ravi


     kuri  09.10 kell 15:27
Tulin just selleks internetti ja siia lehele, et seda öelda, et 21. septembri riiklikult tähtsa küsimusena arutleti sotside maailmavalu selle pärast, kuidas eestlased on pahad ja kurjad inimesed. Nagu Gräzin oma kõnes selle ilusti kokku võttis: tegemist oli sotside parteikoosolekuga parlamendi tööajast, mida korralikult (üle)võimendas ka meedia. Maksumaksjalt raha saavalt parlamendierakonnalt on lubamatu käitumine viimastel kuudel, kus poliitiku töö lastakse ära teha teatritöötajatel! Minu on küsimus, et kui tallinlastel tekib järgmise nelja aasta (uus linnavolikogu valitseb) jooksul näiteks prügiveoga probleem, kas ta peab siis murega pöörduma teatri NO99 poole, kuna see teater ju ka osaleb praegustel kohaliku omavalitsuse valimistel? Kas Eero Epner isiklikult võtab prügiveo ja miks mitte kanalisatsiooni küsimused menetlusse? Või mis see on, et osadel teatritöötajatel lastakse poliitikat teha sõnades, aga täiesti ilma vastutuseta järgneva nelja aasta eest?

Mokk mättasse!     Jaak Vackermann  09.10 kell 15:02
Tervist!

Kmpaania Saue vallas.

Häirib see, et kui läksin registreerunult debatipaneeli, kuhu mind ka kinnitatud oli, et öelda sõna sekka teemal "Kodanikualgatus ja vabakond", siis sõna ei antudki, sest korraldajad ei pidanud seda paneeli ilmselt oluliseks. Mul ei lastud öelda silpigi, isegi "Tere!" mitte :(
40 minuti asemel oli 14 minutit. Moderaatorit Olaf Suuderit ei saa kuidagi vastutavaks pidada, sest tema andis endast parima. Tipptase!
Kuid olgem täielikult ausad: Diana Poudel soovis selle teema üldse ära jätta :(
Diana on aga VL Koostöö-Meie Vald nimekirjas teine number ja korraldustiimiga otseselt seotud. Tiimis oli veel mitu VL Koostöö-Meie Vald kandidaati, seal hulgas praegune Saue vallavanem, IRL-i liige ja VL Koostöö-Meie Vald esinumber Andres Laisk. Arved maksis Saue vald. Väidan, et see üritus oligi otsapidi VL Koostöö-Meie Vald täieliku kontrolli all ja pidada seda üksnes kodanikualgatuseks on pehmelt öeldes liialdus :)
Seega löödi mul Mokalaadal mokk mättasse!

Lugupidamisega
Jaak Vackermann, Nisi Vallavolikogu revisjonikomisjoni ja Saue Valimisliit MEIE liige


     Liisa  09.10 kell 14:52
Häirib negatiivne kampaania, kus süüdistatakse ja valatakse poriga üle konkurente, selle asemel, et oma positiivset programmi tutvustada. Häirib demagoogia, valikuline mälu ja teiste poriga ülekallamine. Valijate heaolu tõstmine on absoluutselt tagaplaanil. Meile tahetakse selgeks teha, et ühed on halvemad kui teised, toomata argumente. Meile püütakse ette öelda, kuidas MEIE tahame elada, küsimata meilt, kas me seda tahame.

Üks näide demagoogiast otse tänasest KuKu Raadiost:

Täna saates "Saade" mainis ta Jüri Luike, kes soliidselt ei kandideeri KOV valimistel, kuid "unustas", et Ratas ka ei kandideeri. Kui saatejuht viisakalt meenutas talle, et ka Ratas ei kandideeri, siis Herkel leidis, et oleks imelik kui peaminister kandideeriks ja et Euroopa Komisjon võiks isegi siis sekkuda. AGA ta "unustas", et eelmistel 2013 KOV valimistel Reformi peaminister Ansip kandideeris Rae vallas (kandidaat nr. 185). Herkelil on ilmselgelt "ajutine mälukaotus".Tülgastav.

     Kähinamees  09.10 kell 14:45
Saatejuht, su sisemised kahinad ja sissehingamise kärinad häirivad, tõmba mikrist kaugemale.

     Kõva Ketas  09.10 kell 14:21
Valimiste kampaania juures häirib näiteks:
1. valimisreklaamid on tegelikult mõtetult suured raha kulutused. Erakonnad kulutavad selleks riigieelarvest võetavat raha, samas kui pensionite tõstmiseks raha ei ole
2. meedia käiab vaid suurlinnade kandidaatide nägemusi, tähelepanuta on pea täielikult valdade (suurte) kandidaatide 4 aasta ideed


     kodanik  09.10 kell 14:17
Häirib häälte ostmise kampaania riiklukul tasandil, kus maksti reformivalitsuse poolt loodud seaduse alusel valitutele nn üksikutele pensionäridele ka hooldekodudes riigi poolt 115 eurot -nüüd vastutasuks käib IT-spetsidest hooldekodude vanurite poolt aktiivne konveiermeetodil E-hääletamine omade reformikate kasuks.