Vox Populi

Kas meestel ja naistel on Eestis võrdsed võimalused ühiskonnaelus osaleda?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Näh, üks jälle "välja tulnud" ... :(     Kuulaja  15.10 kell 13:32
Kle Tiiu 11.10 kell 15:54,
nn. emad ja tegelevad perverssustega, see on TÕESTI väga JUBE!!! :(
Kõrvaldad eetrist tõtt kõneleva "sõnumitooja" ja paned peale "agulistaarid" ehk siis moorid köögist?!? :(
Vaat see ja sinusuguse pidev plära siin on ausalt rohkem kui õõvastav!

jälle pseudo teema     ka  11.10 kell 16:59
Minu arvates on Eestis võrdsed võimalused ühiskonnaelus osaleda.
Aga kas võimed on võrdsed, või kas tahame neid nn, naiste tegemisi meestena ja vastubidi teha...
Mitu naist on nõus prügiauto rooli keerama? või mitu meest on lasteaias kasvatajaks?

Aga kindlasti pole meil mingit vajadust näidata näpuga Kasahhide või Araablaste jne. peale...
Mis see siia puutub...

EI OLE     MEES  11.10 kell 16:52
1.Miks siis elab eesti mees
10. aastaid vähem ?
2. Juba töö ja töökoormuses on naistega ikka suur vahe !.. Vahest pole meest lastele 5.päeva üldse olemas : ISA ikka kuskil töötab, ET kallis eestis ära elada

Ei ole     Peeter Paan  11.10 kell 16:19
Ei ole. Meeste võimalusi mitmetel elualadel piiratakse tugevalt. Esiteks - ma tahasin töötada kas medõena, sotsiaaltöötajana või raamatikoguhoidjana. Ma ei saa. Sest ma olen mees ja meie kultuuri sooliste stereotüüpide järgi pean olema perekonna toitja. Teiseks - kui ma käin mistahes spordiklubis ja meeste riietusruumi koristavad just mitte kõige vanemad naisolevused. Ühes kohas küsisin, kas mind võetaks tööl naiste riietusruumi koristajana ja mind vaadati kui perverti. Kus siin on siis võrdsed võimalused tööturul?

     Vallole  11.10 kell 16:19
Võrdõiguse hulka kuulub ka see, millised on nn naiste-, millised nn meesteametid. Klaaslae sündroomi hulka kuulub see, et naised ei saa teatud tasemelt enam kõrgematesse ametitesse, ja need vähesed naised, kes saavad, hakkavad käituma nagu mehed, otsides süüd naistes. See on sama rumal, kui väidetakse, et naine on ise süüdi, et teda vägistati, miks ta siis kandis lühikest seelikut...

     Vallo   11.10 kell 15:58
Sotsialistidest idioodid ajavad mingit totakat palgalõhe jama. Nende arust peaks peaks meesdirektor ja naiskoristaja saama sama palka. Kaua võib seda jama ajada. Võrdse töö eest saab naine ja mees võrdset palka, see on fakt. Kes vastupidist väidab,toogu konkreetne näide. Eestis pole palgalõhe! Loomulikult on naistel ja meestel ka võrdsed võimalused ühiskonna elus osalemiseks.

     Tiiu  11.10 kell 15:54
Kas tõepoolest naudib saatejuht seda küsimust, et kuulata ikka ja jälle meeste veidrat õigustust palgavahedele. Kui mõni mees kutsub isegi naisi pederastideks, siis peaks selle mehe eetrist kõrvaldama.
Meestele aga see, et missugune on meeste õigustus (ja mehi on otsustajate hulgas palju rohkem kui naisi), et näiteks pensioniga ei kajastu naiste "meestest erinevad rollid".

     Helle  11.10 kell 15:52
Helitavaid mehi kuulata on ikka päris haige. ikka et laadur ja tõstja on mehed ja naised on nõrgemad. Eesti mehed elavad ikka tõesti 19. sajandis.